Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖]affro99 Žádost o unban.

#1
1) Za co jsi dostal ban?
Za létání v survivalu... (Flyhack)
2) Popis situace:
Letěl sem v přírodě v blízkosti mého baráku za použití flyhacku.
3) Datum a čas banu:
14.4. 2017 15:24
4) Druh banu:
Permaban
5) Epes server sem mám moc rád a mrzí mě, že sem dostal ban za cheaty... Poučil sem se a už žádné takové věci nikdy neudělám. Chtěl bych na Epesu zase začít aktivně hrát a byl bych rád, kdybyste mi dali druhou šanci.

Re: affro99 Žádost o unban.

#2
Moc jsi si s tím práce nedal. A ta gramatika? Je pravda, že uběhla dlouhá doba, ale hackeři jsou špína minecraftu, zničili už tolik serverů a já jsem toho názoru, že by neměli dostat druhou šanci. Promiň, ale PROTI.
cron