Re: [Admin Team] Jak by se jmenovala vnučka Šarloty? (1. Kolo)

#32
🎉 Výsledky 🎉

Ďakujeme všetkým účastníkom súťaže za zaslané návrhy. Ospravedlňujeme sa za neskoršie vyhodnotenie, ale v AT sme sa zhodli, že vyberieme už v 1. kole meno Šarlotinej vnučky.
Vybrali sme..... ROSITA
Blahoželáme hráčovi Walrock_123, ktorý navrhol toto meno. Získaš od nás špeciálny predmet do hry. (V prípade ak nemôžeš prevziať odmenu, napíš nám tu do vlákna, komu ju chceš nechať).

Pretože je táto súťaž prvá, tak sa chceme poďakovať všetkým účastníkom. Každý hráč, ktorý poslal návrh mena do súťaže získava od nás 1x Páčka k truhle pomocniku.
Predmet ti na servery odovzdám ja Krtko_SVK. V prípade ak nemôžeš prevziať odmenu, napíš mi tu do vlákna, komu ju mám odovzdať. Hráči, ktorí majú rôzny nick na fóre a na servery, tiež mi tu napíšte váš herný nick.

Páčku získavajú:
✔ Albyy_
✔ bigmike4life
✔ Bionicsabre
✔ bobcem
✔ BorikogamingCZ
✔ borko369 -> negjo
catch
✔ Col
✔ CzechMinerCZ -> TheMin3risko
✔ domca105
✔ Dr0becek -> Dr0bz
✔ Fufen -> reversse
gamemaCZ_LP
✔ GamerCZE -> Pavlitko
✔ Jack_Ounes
✔ josef04
kaemon_
LinnyY1
✔ MarekD
✔ OniWolf
✔ Pavlitko
✔ phiwings99
✔ Pokoslav
Polokojo
✔ Razing_
✔ rcrossCZ
ReedWex
✔ Walrock_123 -> TheDarkness
✔ YouAreDEAD
Zagur

Re: [Admin Team] Jak by se jmenovala vnučka Šarloty? (1. Kolo)

#36
Krtko_SVK píše:
05 dub 2019 15:34
🎉 Výsledky 🎉

Ďakujeme všetkým účastníkom súťaže za zaslané návrhy. Ospravedlňujeme sa za neskoršie vyhodnotenie, ale v AT sme sa zhodli, že vyberieme už v 1. kole meno Šarlotinej vnučky.
Vybrali sme..... ROSITA
Blahoželáme hráčovi Walrock_123, ktorý navrhol toto meno. Získaš od nás špeciálny predmet do hry. (V prípade ak nemôžeš prevziať odmenu, napíš nám tu do vlákna, komu ju chceš nechať).

Pretože je táto súťaž prvá, tak sa chceme poďakovať všetkým účastníkom. Každý hráč, ktorý poslal návrh mena do súťaže získava od nás 1x Páčka k truhle pomocniku.
Predmet ti na servery odovzdám ja Krtko_SVK. V prípade ak nemôžeš prevziať odmenu, napíš mi tu do vlákna, komu ju mám odovzdať. Hráči, ktorí majú rôzny nick na fóre a na servery, tiež mi tu napíšte.

Jelikož na serveru nemohu hrát tak nemůžu odměnu převzít, proto svojí odměnu bych rád předal hráči TheDarkness =)
Nemáte zač.

Re: [Admin Team] Jak by se jmenovala vnučka Šarloty? (1. Kolo)

#38
Walrock_123 píše:
11 dub 2019 14:51
Krtko_SVK píše:
05 dub 2019 15:34
🎉 Výsledky 🎉

Ďakujeme všetkým účastníkom súťaže za zaslané návrhy. Ospravedlňujeme sa za neskoršie vyhodnotenie, ale v AT sme sa zhodli, že vyberieme už v 1. kole meno Šarlotinej vnučky.
Vybrali sme..... ROSITA
Blahoželáme hráčovi Walrock_123, ktorý navrhol toto meno. Získaš od nás špeciálny predmet do hry. (V prípade ak nemôžeš prevziať odmenu, napíš nám tu do vlákna, komu ju chceš nechať).

Pretože je táto súťaž prvá, tak sa chceme poďakovať všetkým účastníkom. Každý hráč, ktorý poslal návrh mena do súťaže získava od nás 1x Páčka k truhle pomocniku.
Predmet ti na servery odovzdám ja Krtko_SVK. V prípade ak nemôžeš prevziať odmenu, napíš mi tu do vlákna, komu ju mám odovzdať. Hráči, ktorí majú rôzny nick na fóre a na servery, tiež mi tu napíšte.

Jelikož na serveru nemohu hrát tak nemůžu odměnu převzít, proto svojí odměnu bych rád předal hráči TheDarkness =)
Nemáte zač.
<3
cron