Re: Scam od hrače youaredead

#21
CzechMinerCZ píše:
23 dub 2019 19:30
Pokoslav píše:
CzechMinerCZ píše:
23 dub 2019 19:20


Jenže špatný id "nenapsal vlastní vinou".. špatně (a úmyslně) mu ho napsal YouAreDEAD za cílem ho okrást.. pokud se mýlím, opravte mě
Ale to je chyba hráče domca, měl si id překontrolovat.
Co? Pokud to id neví, a píše mu ho YouAreDEAD za účelem scamu, tak to asi nebude domci vina..
Má se zeptat člena AT, anebo nějakého jiného hráče.

Re: Scam od hrače youaredead

#22
Jak dokazuje colův log, je zřejmé, že YouAreDEAD jednal se zlým úmyslem podvést domcu. Ačkoliv můžeme mít pochopení pro jeho "mstu" tohle byl prostě regulérní podvod. Osobně si myslím, že domcovi by měly být vráceny peníze. To, že by domca sám měl být za svůj krajně podezřelý "hazard" sám potrestán, je věc jiná.

Re: Scam od hrače youaredead

#23
Pokoslav píše:
23 dub 2019 19:31
domca105 píše:
23 dub 2019 19:25
Pokoslav píše:
23 dub 2019 19:23

Ale to je chyba hráče domca, měl si id překontrolovat.
ja id nevěděl a youaredead mě poslal upraveny screen /iteminfo
Tvoje vina. ;)
není to moje vina a prosím netahej tady tvoje názory na základu soukromé konverzace

Re: Scam od hrače youaredead

#24
V žádném případě by neměly být peníze navráceny z logického důvodu, domca vytvářel obchod, tudíž zodpovídal za správnost id, je naprosto irelevantní, jestli mu youaredead poslal špatnou id. Je to chyba na domčově straně.

Re: Scam od hrače youaredead

#28
Pokoslav píše:
23 dub 2019 19:48
V žádném případě by neměly být peníze navráceny z logického důvodu, domca vytvářel obchod, tudíž zodpovídal za správnost id, je naprosto irelevantní, jestli mu youaredead poslal špatnou id. Je to chyba na domčově straně.
To není tak úplně pravda, jelikož pokud ho YouAreDEAD úmyslně uvedl v omyl a pak toho sám prachsprostě využil je to podvod!

Re: Scam od hrače youaredead

#29
Psovin píše:
23 dub 2019 19:51
Pokoslav píše:
23 dub 2019 19:48
V žádném případě by neměly být peníze navráceny z logického důvodu, domca vytvářel obchod, tudíž zodpovídal za správnost id, je naprosto irelevantní, jestli mu youaredead poslal špatnou id. Je to chyba na domčově straně.
To není tak úplně pravda, jelikož pokud ho YouAreDEAD úmyslně uvedl v omyl a pak toho sám prachsprostě využil je to podvod!
Souhlasím :) Pokud YouAreDead napsal naschvál špatné ID Silverie, protože ho tím chtěl oscamovat tak dle mého to je vážne scamm...

Re: Scam od hrače youaredead

#30
Psovin píše:
23 dub 2019 19:51
Pokoslav píše:
23 dub 2019 19:48
V žádném případě by neměly být peníze navráceny z logického důvodu, domca vytvářel obchod, tudíž zodpovídal za správnost id, je naprosto irelevantní, jestli mu youaredead poslal špatnou id. Je to chyba na domčově straně.
To není tak úplně pravda, jelikož pokud ho YouAreDEAD úmyslně uvedl v omyl a pak toho sám prachsprostě využil je to podvod!
Jak psal Marek, id je dohledatelná na wiki, domca zakládal obchod, tudíž si zodpovídal za správnost, z mého pohledu nejdnal youaredead protiprávně (samozřejmě z mého pohledu mi to přijde hnusné, ale nemělo by to být trestné.)
cron