Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#211
1) moje jmeno je Money_VisionX za jiné nicky jsem nehrál
2) 13
3) cca 7 let na epesu hraju asi pul roku ale byl jsem neaktivní kvůli osobním problémům už je vše ok :-)
4) rpg lvl mám 15 chybí mi 1546 xp
5) helma Rytířská zbroj chestplate Rytířská zbroj gatě Podvodní zbroj boty Podvodní zbroj
6)nemám
7) vybral jsem jsi jí protože hledám dobrou frakci a doporučil mi jí Virtuoso
8)frakci bych pomohl tím že jsem aktivní a nejsem toxic rád pomužu na wb a dobívání
9) byl jsem v warchiefs ale byl jsem neaktivní jak jsem psal
10) záleží jak kdy ale tak 2hod a výše
11) asi ne
spozdravem Money_VisionX

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#212
Parabellumeu PŘIJAT
Rumiicek píše:
07 čer 2019 21:26
1) moje jmeno je Money_VisionX za jiné nicky jsem nehrál
2) 13
3) cca 7 let na epesu hraju asi pul roku ale byl jsem neaktivní kvůli osobním problémům už je vše ok :-)
4) rpg lvl mám 15 chybí mi 1546 xp
5) helma Rytířská zbroj chestplate Rytířská zbroj gatě Podvodní zbroj boty Podvodní zbroj
6)nemám
7) vybral jsem jsi jí protože hledám dobrou frakci a doporučil mi jí Virtuoso
8)frakci bych pomohl tím že jsem aktivní a nejsem toxic rád pomužu na wb a dobívání
9) byl jsem v warchiefs ale byl jsem neaktivní jak jsem psal
10) záleží jak kdy ale tak 2hod a výše
11) asi ne
spozdravem Money_VisionX
Přihláška mohla být o něco delší, ale není to zase takový problém, PRO.

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#213
1. ZugyWugy, jiný nick nemám
2. Momentálně 15
3. Minecraft hraju už od mala, bude to nějakých 7 let. Na epes jsem se poprve pripojil asi 3 roky zpatky (na epes2) a na epes 3 asii před pul rokem
4. Můj level je 19
5. Set rytířská zbroj a černá orčí sekera, místo heal potionu pouzivam mece (mec klanu rebels)
6. Nemám
7. Protože jsem viděl co nabízíte a rád bych vám pomohl v bitvách, stavbách a posíláním peněz
8. Jsem na serveru dosti aktivní a chtěl bych si ho více užít. Frakci mohu nabídnout svůj čas, pvp schopnosti a ochotu ve válkách
9. Přestupuju z frakce rogue z důvodu neochoty
10. O víkendech cca 5 hodin a o pracovních dnech cca 3,5 hodiny
11. Nevím co bych o sobě napsal, promiňte

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#214
ZugyWugy píše:
12 čer 2019 17:49
1. ZugyWugy, jiný nick nemám
2. Momentálně 15
3. Minecraft hraju už od mala, bude to nějakých 7 let. Na epes jsem se poprve pripojil asi 3 roky zpatky (na epes2) a na epes 3 asii před pul rokem
4. Můj level je 19
5. Set rytířská zbroj a černá orčí sekera, místo heal potionu pouzivam mece (mec klanu rebels)
6. Nemám
7. Protože jsem viděl co nabízíte a rád bych vám pomohl v bitvách, stavbách a posíláním peněz
8. Jsem na serveru dosti aktivní a chtěl bych si ho více užít. Frakci mohu nabídnout svůj čas, pvp schopnosti a ochotu ve válkách
9. Přestupuju z frakce rogue z důvodu neochoty
10. O víkendech cca 5 hodin a o pracovních dnech cca 3,5 hodiny
11. Nevím co bych o sobě napsal, promiňte
PRO, jen bych doporučil nespoléhat jen na meče, ale i ty healy si nosit. :D

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#215
ZugyWugy píše:
12 čer 2019 17:49
1. ZugyWugy, jiný nick nemám
2. Momentálně 15
3. Minecraft hraju už od mala, bude to nějakých 7 let. Na epes jsem se poprve pripojil asi 3 roky zpatky (na epes2) a na epes 3 asii před pul rokem
4. Můj level je 19
5. Set rytířská zbroj a černá orčí sekera, místo heal potionu pouzivam mece (mec klanu rebels)
6. Nemám
7. Protože jsem viděl co nabízíte a rád bych vám pomohl v bitvách, stavbách a posíláním peněz
8. Jsem na serveru dosti aktivní a chtěl bych si ho více užít. Frakci mohu nabídnout svůj čas, pvp schopnosti a ochotu ve válkách
9. Přestupuju z frakce rogue z důvodu neochoty
10. O víkendech cca 5 hodin a o pracovních dnech cca 3,5 hodiny
11. Nevím co bych o sobě napsal, promiňte
Mohl jsi toho napsat trochu víc, ale nevidim důvod, proč to s tebou nezkusit. PRO

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#216
1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména? : artiko
2. Kolik ti je let? : 16
3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu? : Dejme tomu 8-9 let, a na Epos minuly rok, ale to jsem si jen tak prohlídl server odpojil se, takže po porve asi 10.06.2019, mám tušení.
4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!) : Zatím 12
5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů! : Zatím taková ta typická začátečnická Utopená zbroj, ale časem se snad zlepší.
6. Máš VIP nebo Sponzora? : VIP
7. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci. : Protože sem hledal nějakou začátečnickou frakci, kde bych si mohl najít nějaké lidi, kteří by mi například pomáhali s dungeonama, ale i kvůli tomu že chci nějaké frakci pomoct, a zkusit to dotáhnout někam hoooodně daleko.
8. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce? : Jak už jsem psal nahoře, chtěl bych pomoct zrovna vám, protože se mi libí název ;), ale hlavně kvuli tomu že vám chci pomoct to dotáhnout uplně nejvýš co to jde.
9. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel? : Nepřestupuju, tohle bude moje první frakce pokud budu přijat.
10. Kolik hodin denně trávíš na Epesu? : 5h +-
11. Máš nějaké doplňující informace o sobě? : Jmenuju se Jiří, a hraju hodně PUBG, CSGO, a teď sem se rozhodl že by sem zkusil najít nějakej RPG server protože v minulosti sem na jednom takovým hrál, a hroooozně mě to bavilo, tak sem si našel tenhle server a bum a hraji zde už nějakou dobu.. Dál nevím co bych měl psát, snad to stačí..
Díky za přečtení, a snad se potkáme v nějakém tom dungeonu ;)

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#217
ZugyWugy píše:
12 čer 2019 17:49
1. ZugyWugy, jiný nick nemám
2. Momentálně 15
3. Minecraft hraju už od mala, bude to nějakých 7 let. Na epes jsem se poprve pripojil asi 3 roky zpatky (na epes2) a na epes 3 asii před pul rokem
4. Můj level je 19
5. Set rytířská zbroj a černá orčí sekera, místo heal potionu pouzivam mece (mec klanu rebels)
6. Nemám
7. Protože jsem viděl co nabízíte a rád bych vám pomohl v bitvách, stavbách a posíláním peněz
8. Jsem na serveru dosti aktivní a chtěl bych si ho více užít. Frakci mohu nabídnout svůj čas, pvp schopnosti a ochotu ve válkách
9. Přestupuju z frakce rogue z důvodu neochoty
10. O víkendech cca 5 hodin a o pracovních dnech cca 3,5 hodiny
11. Nevím co bych o sobě napsal, promiňte
Přijat, napiš prosím nějakému moderátorovi ACL o invite, případně ti sami napíšeme.

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#218
artiko píše:
14 čer 2019 21:23
1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména? : artiko
2. Kolik ti je let? : 16
3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu? : Dejme tomu 8-9 let, a na Epos minuly rok, ale to jsem si jen tak prohlídl server odpojil se, takže po porve asi 10.06.2019, mám tušení.
4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!) : Zatím 12
5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů! : Zatím taková ta typická začátečnická Utopená zbroj, ale časem se snad zlepší.
6. Máš VIP nebo Sponzora? : VIP
7. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci. : Protože sem hledal nějakou začátečnickou frakci, kde bych si mohl najít nějaké lidi, kteří by mi například pomáhali s dungeonama, ale i kvůli tomu že chci nějaké frakci pomoct, a zkusit to dotáhnout někam hoooodně daleko.
8. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce? : Jak už jsem psal nahoře, chtěl bych pomoct zrovna vám, protože se mi libí název ;), ale hlavně kvuli tomu že vám chci pomoct to dotáhnout uplně nejvýš co to jde.
9. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel? : Nepřestupuju, tohle bude moje první frakce pokud budu přijat.
10. Kolik hodin denně trávíš na Epesu? : 5h +-
11. Máš nějaké doplňující informace o sobě? : Jmenuju se Jiří, a hraju hodně PUBG, CSGO, a teď sem se rozhodl že by sem zkusil najít nějakej RPG server protože v minulosti sem na jednom takovým hrál, a hroooozně mě to bavilo, tak sem si našel tenhle server a bum a hraji zde už nějakou dobu.. Dál nevím co bych měl psát, snad to stačí..
Díky za přečtení, a snad se potkáme v nějakém tom dungeonu ;)
Dobrá přihláška, napiš moderátorovi frakce ACL o invite, případně tě sami kontaktujeme!

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#219
1 Ondra2009 Za jiné nicky jsem nikdy nehrál
2 9
3 minecraft hraju 3 a půl roku bych tak řekl a na epesu hraju tak 3 neděle
4 lvl 10
5 moje vybavení je aktualně full utopená zbroj akorát boty jsou orčí zbor vylepšená a orčí tesák luk power 3 infinity
6 mám VIP
7 protože se na serveru velmi doporučuje a Thosen mi nabídnul to skusit
8 no tak nemám rád tyhle otázky ale hledám lidi se kterýma bych se pobavil občas zašel do dungeonu později i na plno pomáhal atd.
9 nepřestupju zrovna mám nově lvl 10
10 okolo 1-2 občas 3 hodiny
11 jmenuju se Ondra poslední dobou mě znovu začal bavit minecraft přes czech-craft jsem našel tento server a ačkoliv mi včera vykradli base což už jsem výše zminoval nezhroutil jsem se z toho a pokračuju dál!


Doufám že mě pochopíte předem děkuji :-)
cron