Chcete mít pvp v celým dungeonů v průsmyku?

ANO
Celkem hlasů: 23 (34%)
NE
Celkem hlasů: 44 (66%)
Celkem hlasů: 67

Re: petice za PVP v průsmyku

#51
Jirka2003 píše:
14 čer 2019 17:10
Souhlasím s Jackem, PvP by se nemělo přehánět, a lidi co grindí většinou nemají náladu na nějakého tvrdohlavouna co jim tam naběhne a začne je tam řezat, PvP máš u minibossů a WB, myslím si že to bohatě stačí. Proti
PvP by se nemělo přehánět ? Tak proč tu většina hraje kvůli pvp ???

Re: petice za PVP v průsmyku

#52
phiwings99 píše:
14 čer 2019 17:35
Jirka2003 píše:
14 čer 2019 17:10
Souhlasím s Jackem, PvP by se nemělo přehánět, a lidi co grindí většinou nemají náladu na nějakého tvrdohlavouna co jim tam naběhne a začne je tam řezat, PvP máš u minibossů a WB, myslím si že to bohatě stačí. Proti
PvP by se nemělo přehánět ? Tak proč tu většina hraje kvůli pvp ???
říká se mi to těžko, ale souhlasím s wingem. Na tomhle serveru hraju prakticky jen kvuli tomu "pvp".

Re: petice za PVP v průsmyku

#53
Epes III přichází
Vydejte se s námi na dobrodružnou cestu, která právě začíná. Čekají vás nejroztodivnější příšery, budete muset vyřešit těžké úkoly a až to všechno zvládnete, nakonec musíte spojit síly se svými spoluhráči a zabojovat bok po boku proti nepříteli.

No už se vlastně ani spojovat proti nepřátelům nemusí, protože nechceme na RPG-PVP serveru pvp.......

Re: petice za PVP v průsmyku

#54
TheDarkness píše:
14 čer 2019 17:38
phiwings99 píše:
14 čer 2019 17:35
Jirka2003 píše:
14 čer 2019 17:10
Souhlasím s Jackem, PvP by se nemělo přehánět, a lidi co grindí většinou nemají náladu na nějakého tvrdohlavouna co jim tam naběhne a začne je tam řezat, PvP máš u minibossů a WB, myslím si že to bohatě stačí. Proti
PvP by se nemělo přehánět ? Tak proč tu většina hraje kvůli pvp ???
říká se mi to těžko, ale souhlasím s wingem. Na tomhle serveru hraju prakticky jen kvuli tomu "pvp".
PŘESNĚ! Kdybych chtěl PvE hraji na Dumbcatu, ale jelikož jsem hráč ještě z tehdejšího craftuj kde bylo PvP s různými classy (craftuj už není) tak jsem znovu začal hrát na Epesu díky tomu """PvP""" s rpg předměty

Re: petice za PVP v průsmyku

#55
LinnyY1 píše:
14 čer 2019 17:49
TheDarkness píše:
14 čer 2019 17:38
phiwings99 píše:
14 čer 2019 17:35

PvP by se nemělo přehánět ? Tak proč tu většina hraje kvůli pvp ???
říká se mi to těžko, ale souhlasím s wingem. Na tomhle serveru hraju prakticky jen kvuli tomu "pvp".
PŘESNĚ! Kdybych chtěl PvE hraji na Dumbcatu, ale jelikož jsem hráč ještě z tehdejšího craftuj kde bylo PvP s různými classy (craftuj už není) tak jsem znovu začal hrát na Epesu díky tomu """PvP""" s rpg předměty

Re: petice za PVP v průsmyku

#57
Vy to asi nechápete, do pvp všichni mají možnost, ale nechtějí tam, takže by logicky nechodili moc ani do novyho dungeonu. Ten server má hromadu jiný zábavy než jen pvp, takže kecy typu když nechcete pvp, tak tu nehrajte, může vyslovit pouze dement. Pvp je dost a lidi chtějí dropovat a v klidu grindit, ne se hádat a bojovat s pavilonem opic.

Re: petice za PVP v průsmyku

#58
Hello, hlásí se všemi známá PVP lama z Epesu! :D
Za mě je PVP v dungeonech celkově docela blbost... už jsem několikrát psal svůj názor na to, jak lidi chodí jen tak lovit ostatní hráče, kteří tam nutně potřebují jít expit a nebo potřebují splnit úkol.
Podle mě by PVP v dungeonech mělo smysl jen tehdy, kdyby byl ten dungeon rozdělený na dvě strany (něco jako Contested territory ve WoWku). Na E2 jsme měli Gorlandy a Rebely, tam to šlo udělat... ale teď jsou strany spojené a spolupracují. Proč by se měli lidi na Epesu mlátit v dungeonu, když se snaží bojovat za stejnou věc a následují stejný příběh? :D To mi do toho nezapadá.

K PVP by měly být arény a battle groundy. Ne dungeon, do kterého musíš nutně jít, abys nabral XP a dropy, jinak se nepohneš (jak tě fungování Epesu nutí)...

Re: petice za PVP v průsmyku

#59
Darkry píše:
15 čer 2019 10:31
Hello, hlásí se všemi známá PVP lama z Epesu! :D
Za mě je PVP v dungeonech celkově docela blbost... už jsem několikrát psal svůj názor na to, jak lidi chodí jen tak lovit ostatní hráče, kteří tam nutně potřebují jít expit a nebo potřebují splnit úkol.
Podle mě by PVP v dungeonech mělo smysl jen tehdy, kdyby byl ten dungeon rozdělený na dvě strany (něco jako Contested territory ve WoWku). Na E2 jsme měli Gorlandy a Rebely, tam to šlo udělat... ale teď jsou strany spojené a spolupracují. Proč by se měli lidi na Epesu mlátit v dungeonu, když se snaží bojovat za stejnou věc a následují stejný příběh? :D To mi do toho nezapadá.

K PVP by měly být arény a battle groundy. Ne dungeon, do kterého musíš nutně jít, abys nabral XP a dropy, jinak se nepohneš (jak tě fungování Epesu nutí)...
true

Re: petice za PVP v průsmyku

#60
Darkry píše:
15 čer 2019 10:31
Hello, hlásí se všemi známá PVP lama z Epesu! :D
Za mě je PVP v dungeonech celkově docela blbost... už jsem několikrát psal svůj názor na to, jak lidi chodí jen tak lovit ostatní hráče, kteří tam nutně potřebují jít expit a nebo potřebují splnit úkol.
Podle mě by PVP v dungeonech mělo smysl jen tehdy, kdyby byl ten dungeon rozdělený na dvě strany (něco jako Contested territory ve WoWku). Na E2 jsme měli Gorlandy a Rebely, tam to šlo udělat... ale teď jsou strany spojené a spolupracují. Proč by se měli lidi na Epesu mlátit v dungeonu, když se snaží bojovat za stejnou věc a následují stejný příběh? :D To mi do toho nezapadá.

K PVP by měly být arény a battle groundy. Ne dungeon, do kterého musíš nutně jít, abys nabral XP a dropy, jinak se nepohneš (jak tě fungování Epesu nutí)...
Proč by měla být blbost pvp v dungeonech ?? Hraješ na serveru, kde je pvp součástí hry. Hrajete na serveru, kde je pvp hlavní součástí hry a nechcete pvp... To nechápu ._.
cron