Re: skung4-permaban-vyjádření

#11
Tak mi prosím vysvětli, jak je možné, že se tvůj účet od května 9x objevil na Kokksově IP a proč gonzalez 9x a Raminez 5x na tvé ? Když si mi na discordu psal, že Kokks se odstěhoval z tvé vesnice (cca před 1-1,5rokem), že se spolu nestýkáte a že účty si nepůjčujete ?

Následně píšeš:
ano Kokks mi napsal , abych šel /tpa
já Kokksovi jako první hodil ty ritualni a pekelné kameny + eště jsem mu asi něco dával , ale to už moc nevím , a pak mi Kokks hodil Chimer.leggy a boty
ano jednalo se o běžný obchod , já jemu hodil a následně i on mě
Není žádný záznam o tom, že by ti koks psal něco ve stylu "pod /tpa", navíc si tpa nešel, ale šel si /res tp raminez, až tam ti Raminez chimer. zbroj vyhodil, ale (podle mých dostupných záznamů) ty si mu na to neházel žádné:
myslím ze jsem mu daval pekelne a rituální kameny + este něco
Navíc ještě před tím, než ti tu zbroj hodil si už psal různým lidem, jestli nechtějí koupit chim. boty a leggy.

Re: skung4-permaban-vyjádření

#14
o tom , že se muj účet objevil na Kokksovo ip adrese vubec nevím , možná se za mě zkoušel logovat , nebo mohl vědět moje heslo , ale to se mi nějak nezdá , že by se muj účet objevil na Kokksovo ip adrese
a to že se objevil gonzalesovo účet na mojí ip adrese no s gonzalezem se znám to je Kokksovo starší bratr , ten bydlí kousek ode mě , ano Kokks se odstěhoval
zhruba před rokem a půl nějak a účty si nepujčujeme , ale nevím jak je to možné teda , že se muj účet objevil na jeho adrese , když ode mě bydlý X kilometru to prostě nedava smysl a eště větší smysl mi nedává to že se učet Raminez objevil na mojí ip adrese , možný je že sem zkoušel zjistit od toho účtu heslo , ale to si nepamatuju , ale možný to může bejt , a o tom , že gonzalez byl na mojí ip adrese o tom vím.

Následně píšeš:

ano Kokks mi napsal , abych šel /tpa
já Kokksovi jako první hodil ty ritualni a pekelné kameny + eště jsem mu asi něco dával , ale to už moc nevím , a pak mi Kokks hodil Chimer.leggy a boty
ano jednalo se o běžný obchod , já jemu hodil a následně i on mě

Není žádný záznam o tom, že by ti koks psal něco ve stylu "pod /tpa", navíc si tpa nešel, ale šel si /res tp raminez, až tam ti Raminez chimer. zbroj vyhodil, ale (podle mých dostupných záznamů) ty si mu na to neházel žádné:

možný to může bejt , že jsem šel /res tp raminez , ale prostě já už si nevzpomínám jestli jsem šel /tpa nebo /res tp raminez já za to nemůžu , že si nemůžu vzpomenout
, ale já myslím , že jsem šel /tpa , ale nejsem si jistej , možný může bejt , že jsem šel /res tp raminez , ale to fakt nevím , já myslím na plno jiných věcí , než na to , jestli jsem šel /tpa nebo /res tp to snad chápeš já epes hraju pro zábavu a ne proto abych si eště pamatoval jestli du /tpa nebo /res tp , kdybych si měl pamatovat každýho ke komu jsem šel /tpa nebo kam všude jsem šel /res tp to bych se asi z toho zbláznil

myslím ze jsem mu daval pekelne a rituální kameny + este něco

Navíc ještě před tím, než ti tu zbroj hodil si už psal různým lidem, jestli nechtějí koupit chim. boty a leggy.
ano psal jsem různým lidem , ale to z jednoho prostýho principu , že jsem pouze chtěl zjistit cenu , a jestli o to bude mít někdo zájem třeba , "nic víc , nic mín"

Re: skung4-permaban-vyjádření

#15
Nejednalo se o pokusy o připojení, všechny účty normálně hráli.
já epes hraju pro zábavu a ne proto abych si eště pamatoval jestli du /tpa nebo /res tp ,
Chápu že se to stalo před nějakou dobou, ale ty pochop, že to co mi tu tvrdíš v mých dostupných záznamech prostě není.

Re: skung4-permaban-vyjádření

#16
dobře tak všechny účty hráli normálně , ale já o tom nic nevím rozumíš já Kokkse ani gonzaleze nestalkuju chápeš tak hráli všechny účty normálně já za to nemůžu
a nemůžu ani za to že prostě si už moc nepamatuju jak to probíhalo.

Re: skung4-permaban-vyjádření

#17
skung4 píše:
17 čer 2019 13:43
dobře tak všechny účty hráli normálně , ale já o tom nic nevím rozumíš já Kokkse ani gonzaleze nestalkuju chápeš tak hráli všechny účty normálně já za to nemůžu
a nemůžu ani za to že prostě si už moc nepamatuju jak to probíhalo.
Me by asi trochu vadilo, kdyby mi na účet někdo lezl a hrál na něm bez mého vědomí :roll:
Navíc, jak mám řešit situaci, když to vypadá, že ban je oprávněný a tvoje obhajoba nesedí ? :roll:

Re: skung4-permaban-vyjádření

#19
hold úsměvně jak se říká .. na každou svini se vaří voda .. sám si i věděl že to je kradené :) no nic loučím se a hodně štěstí a mnoho díků pleji :P
cron