Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔]Žádost o UnBan

#1
1) Za co jsi ban dostal?
Za okradení hráče
2) Popis situace
Okradl jsem hráče xxxx protože jsem potřeboval 25k, protože jsme byli kamarádi tak jsem šel na jeho účet a poslal jsem si je, pak jsem mu řekl ze jsem to nebyl já a potom už byl jenom ban
3) Datum a čas banu
Ban z E2, 3 roky starý
4) Druh banu: Tempban/Permaban
Permaban
5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Jednoho letního dne na epesu jsem si řekl haha to bude dobrý nápad si pújcit od kamaráda peníze (mrk mrk), tak jsem se lognul na jeho účet a WOALA mám 25k jsem šťastné 12 leté dítě. Ne reálně toho lituji a velmi rad bych se mezi vás opět připojil. Neměl jsem dělat takovou hovadinu, ale myslím ze mi i kamarád odpustil (pls pls moc pls) :)

Re: Žádost o UnBan

#3
Žádost by vypadala líp, kdybys tam všude nedával plspls, ale jinak to není zas tak vážný prohřešek a ban je dost starý. Pro

Re: Žádost o UnBan

#4
ArkenThas píše:
24 čer 2019 13:46
Žádost by vypadala líp, kdybys tam všude nedával plspls, ale jinak to není zas tak vážný prohřešek a ban je dost starý. Pro

Re: Žádost o UnBan

#7
Ahoj,
pls nebuď línej číst přečti to celý.

V první řadě pls neplsuj tak moc, dělá to špatnej dojem na žádosti. Taky pls moc pls si příště ve psaní na forum dávej na příspěvku záležet, tohle je sesmolený tak za 2 minuty a 24 sekund (mrk mrk)
Pokud ten ban je z E2 tak jsi v klidu, ani jsi moc plsovat nemusel, ten unban by ti vyšel i asi i tak.
Unban nejspíš platit taky nemusíš, tak nech pls mobil v kapse a jen čekej na Chrisův verdikt.
Každopádně před začátkem si pls moc pls přečti pravidla, od Epesu 2 v nich došlo k výrazným změnám.

Takže pls doufám že budeš rád za velký, macatý a hodnotný Pro a pls moc pls pls užíj si hru.

Re: Žádost o UnBan

#9
Ach ta dětská nerozvážnost. Hádám, že jsi z toho již vyrostl a proto bych neviděla problém v tom, aby sis nemohl opět zahrát.

Pro příště se ale vyvaruj těch nesmyslných výrazů jako pls a mrk, nepůsobí to dobrým dojmem.

Re: Žádost o UnBan

#10
Zika97 píše:
27 čer 2019 15:31
Ach ta dětská nerozvážnost. Hádám, že jsi z toho již vyrostl a proto bych neviděla problém v tom, aby sis nemohl opět zahrát.

Pro příště se ale vyvaruj těch nesmyslných výrazů jako pls a mrk, nepůsobí to dobrým dojmem.
Rozumím
cron