Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Re: Nábor do Frakce Rogue

#81
Tak jsem tu zas :D
1. Nick na serveru: DarkCaramel

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 22,5

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: Rytířskej set- PT IV, Orčí set- PT IV, Živel boty na skupinák.. Zbraně- Sirenina lítost, ohnivá očista, demonický luk

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: Preferuju momentálně sekery a hned, co dodělám sekery, jdu na meče..
Sekery-35 Meče-28 Luky-17

5. Co nabízíš frakci:Na serveru jsem každej den, vždy dokážu pomoct, mohl bych vařit elíky.

6. Co od frakce očekáváš: Normální bandu se kterou se dá kecat a né se pořád hádat jak malé děcka. :D

7. Jak dlouho hraješ na serveru: Na E1 jsem hrál pár měsíců.. Na E2 cca 2 Roky a na E3 hraji přesně 16 Dní

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: Byl jsem v DarkGods, ale sám jsem odešel.. Kdyby jste chtěli vědět důvod, tak nemám sebemenší problém ;)

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: Na serveru jsem každej den přibližně 7 hodin :D

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: Mám Ts3, DC, Skype.. A mikrofon samozřejmě též.

11. Tvůj věk:16

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: No.. Jelikož se někdy v chatu zdám toxic, tak ve skutečnosti jsem v pohodě a dá se semnou normálně bavit.. Ale když někdo brečí kvůli něčeho, co sám dělá, to už je trošku něco jiného.. Navíc, bych si chtěl s lidmi ve vaší Frakci rozumět, jelikož vím, že většina je tam semnou v pohodě a dá se s němi normálně bavit. ;)

Re: Nábor do Frakce Rogue

#82
1. Nick na serveru:Honza_

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 10

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: zatím mám vlastní zbroj full dia obrana 3 a nerozbitnost 3

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: Zatím jen sekery(lvl6) a mece(lvl5)

5. Co nabízíš frakci: Každodenní aktivitu(mimo víkendy+přítelkyně), pomáhaní při questech a věci z těžby za cenu z shopů cenu něco mezi nakupní a prodejní cenou.(jsem milovník těžení <3)

6. Co od frakce očekáváš : Rady do questl a zpříjemnění hry

7. Jak dlouho hraješ na serveru: bude to měsíc. (Když jsem se prvně na server napojil byl tam Jack_Ounes, zeptal jsem se do chatu co a jak na serveru kde můžu začít, poslal mi 1000$ a poradil mi si koupit barák a k tomu mi hodil diamantový krumpáč (mám ho do teď)

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: Ne

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: 2-3 hodiny denně (mimo víkendy a když jsem s přítelkyní)

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: Nevlastním, založím a chodit na něj můžu.

11. Tvůj věk: 17

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Studuji průmyslovku obor stavebnictví, architektura. Aktivně sportuji, v zimě alpské lyžování na vysoké úrovní, v létě wakeboarding na střední úrovni. Mé vlastní jméno je Šimon, na serveru se jmenuji honza_ protože mám učet po strýčkvi

S pozdravem Šimon.

Re: Nábor do Frakce Rogue

#86
DarkCaramel - Až se rozhodneš pro jednu frakci a vůbec než někdo napíše verdikt, tak obejdeš další 3 frakce, ozvi se. Nepřijat

honza_ - Přítelkyně se zabavuje. Největší Pro máš za slovo "rozhodnopádně", tím nám opět rozšiřuješ slovní zásobu. Přijat

Re: Nábor do Frakce Rogue

#87
ArkenThas píše:
01 čer 2019 22:26
DarkCaramel - Až se rozhodneš pro jednu frakci a vůbec než někdo napíše verdikt, tak obejdeš další 3 frakce, ozvi se. Nepřijat

honza_ - Přítelkyně se zabavuje. Největší Pro máš za slovo "rozhodnopádně", tím nám opět rozšiřuješ slovní zásobu. Přijat
Zdravím, co mám dělat teď, někomu napsat nebo někde se ozvat? Absolutně vůbec netuším co mám dělat :D , mimochodem včera jsem byl ve vězení (na serveru) za bugování skákačky (bylo to do questu, neměl jsem nervy a po hodině skákání to prostě nešlo tak jsem toho chtěl trochu využít)

Re: Nábor do Frakce Rogue

#88
1. Nick na serveru: Filipes

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 13

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: zbroj plna orci dia valecna , Zbraň momentálne Orci tesak

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: Meč sekera Kus , 8 8 2 , Sekeru a Kuš

5. Co nabízíš frakci: Pomoc pri pevnostiach , som ochotný dojst , Pri Group dungoch...

6. Co od frakce očekáváš: Priatelsku komunitu,Pomoc pri lvlovaní,WBčka...

7. Jak dlouho hraješ na serveru: Epes 1 skoro od začiatku) Epes 2 nepravidelne do konca) Epes 3 Od spustenia nepravidelne (momentalne nepravidelne)

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: Bol som na Epes3 v Darkgods a Flames

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: od 1 do 6 h. denne

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: áno

11. Tvůj věk: 13

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Som schopný dostavovať sa na discord a komunikovať.
cron