Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Bugnutá PP helma

#1
Zdravím
Dnes dne 8.7.2019 kolem 17té hodiny mi na Ethanu rupla +3 PP Rudá přilba nemrtvých s dvěmi drahokamy země a jedním drahokam vzduchu. Nevím jak se stalo, že by mohla helma přes drahokam vzduchu rupnout. Prosím tedy buď o navrácení přilby se stejnými staty nebo aspoň případné vysvětlení. Několik hráčů jako např. ArkenThas, NesTrix viděli, že jsem tu helmu měl a poté ne.
Přeji hezký zbytek dne. Batty_CZE

Re: Bugnutá PP helma

#2
Batty_CZE píše:
08 črc 2019 17:47
Zdravím
Dnes dne 8.7.2019 kolem 17té hodiny mi na Ethanu rupla +3 PP Rudá přilba nemrtvých s dvěmi drahokamy země a jedním drahokam vzduchu. Nevím jak se stalo, že by mohla helma přes drahokam vzduchu rupnout. Prosím tedy buď o navrácení přilby se stejnými staty nebo aspoň případné vysvětlení. Několik hráčů jako např. ArkenThas, NesTrix viděli, že jsem tu helmu měl a poté ne.
Přeji hezký zbytek dne. Batty_CZE
Ty helmy posledni dobou blbnou.. me se po spojeni stala motykou a tobe rupla se vzduchem. 😕

Re: Bugnutá PP helma

#5
Wtf mně rupla tak 20x možná i více krát a nikdy jsem takový problém neměl. Spíš jseš si jistej že si v době rupnutí neměl plný inv? Protože v tom případě se vždy helma uloží do speciálního úložiště a pro vyzvednutí bys měl napsat příkaz.

Re: Bugnutá PP helma

#7
CiTrOnIxCz píše:
10 črc 2019 14:34
Wtf mně rupla tak 20x možná i více krát a nikdy jsem takový problém neměl. Spíš jseš si jistej že si v době rupnutí neměl plný inv? Protože v tom případě se vždy helma uloží do speciálního úložiště a pro vyzvednutí bys měl napsat příkaz.
A jaký je ten příkaz? O žádném takovém uložišti nevím.

Re: Bugnutá PP helma

#9
Popravdě ani já si ten příkaz nepamatuji ale s lemem sem ho v té době zkoušel jestli funguje a epes psal že ho speciálně pro to udělal. Příkaz by ti to mělo těsně po rupnutí napsat do chatu ale je celkem nevýrazný i ja sem ho několikrát dohledával.

Re: Bugnutá PP helma

#10
CiTrOnIxCz píše:
10 črc 2019 16:21
Popravdě ani já si ten příkaz nepamatuji ale s lemem sem ho v té době zkoušel jestli funguje a epes psal že ho speciálně pro to udělal. Příkaz by ti to mělo těsně po rupnutí napsat do chatu ale je celkem nevýrazný i ja sem ho několikrát dohledával.
Co jsem koukal přes logy tak jsem ho tam nikde nenašel, myslíš že by to mohl Lemo či Epes vědět? Jo a díky.