Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: Žádost o unban - Rody_CZ

#22
Nechtěl jsem se moc vyjadřovat, ale když tu někdo jako Marek napíše toto: (Předem se omlouvám pokud tu rozpoutám hádku, ale je to už moc D:)
MarekD píše:
17 črc 2019 22:25
Proti. Podle mne je doba, (49 dní) kterou si měl ban příliš krátká. Žádost jinak cajk, jestli napíšeš takovou i příště, nejspíš dám pro.

Tak to ani nejde :D Já fakticky nevím, jestli když si tohle psal uvažoval, protože to je absolutní nesmysl...

https://ctrlv.cz/Nthm

Když si to sám projdeš, tak ti stačí uplně základní matika a zjistíš, že si SÁM dostal ban dřív než on samotný (a u něho to ještě ani není jisté).

+ Když si vemu, jaké ohavnosti si dělal na serveru (neberu to jak se poslední dobou chováš a ban za bugování EPMMO) tak Rody je svatej... Takže si zaslouží UB mnohem víc, než když sis podával žádost ty ;)

Teď k přihlášce, když jsem hrál na serveru s Rodym jsem ve hře neměl vůbec žádnej problém, (nepočítám DC kde se chová jako autista žeyo X D). Je škoda že skončil na banlistu, doufám, že se zpátky objeví na serveru :D Pro

Re: Žádost o unban - Rody_CZ

#23
Za mě proti. Okrádat hráče mi přijde jako jeden z nejhorších prohřešků (až na ničení ekonomiky pomocí duplikace/bugování itemů) a to že si okrádal ty hráče ještě pomocí bugování je ještě horší. Já sice asi taky nemam co říkat ohledně bugování něčeho ale i tak. + To že si bral věci jen od lidí co jsou na BL podle mě nic neznamená jelikož ti o kterých si psal skočili na BL za duplikaci tak mi přijde zajímavé že jen u nich ses chtěl podívat do beden.

Re: Žádost o unban - Rody_CZ

#24
A to je jako argument? :D že já si UB podal dřív a dostal jsem ho? Tyhle 2 tresty by se moc neměly srovnávat, spíš by se to mělo srovnat s Gamerem a domcou :) koneckonců, krádež jako krádež (dále se tu nebudu vyjadřovat, pokud máte problém, pište na DC, rád pokecám🤙)

PS: je to jen můj hlas tak mi ho nevyvracujte D:

Edit: Neřešte mě, ale rodyho... Děkuji.
Naposledy upravil(a) MarekD dne 18 črc 2019 20:02, celkem upraveno 1 x.

Re: Žádost o unban - Rody_CZ

#25
Col píše: Ahoj, přihláška se mi líbí, ale doba od banu se mi nezdá moc dlouhá. Je sice fajn, že jsi bug nahlásil, ale stejně mám takové pochyby že jsi ho nahlásil jen a proto, že jsi doufal že AT nepřijde na jeho zneužívání z tvé strany.. I když cením, že jsi residenci kompletně nevybílil zas a pouze můžeme jen spekulovat nad tím, jestli to bylo tvoji "dobrotou" nebo jen tím, že jsi měl strach že by se hráč mohl vrátit a zjistil by, že na residenci nemá vůbec nic, přičemž když mu tam zůstala půlka mohl si myslet že toho víc nevlastnil. A konec konců krádež jako krádež.. :/
Bohužel, ale pokud přihlídnu k době a závažnosti trestu PROTI..
PS: Hromada lidí zde taky dostala ban na mnohem delší dobu za krádež jednoho předmětu..
Mám velmi podobný názor.
Rody je strašně super člověk a hned za Destrixem <3 je můj nejoblíbenějí z Vaší strany, na serveru se choval dobře, neměl žádné problémy snad s žádným hráčem, nikdy neměl žádný jiný závažný trest.
Na čas od banu nehledím, zdá se mi to pointless.
Ale jediné čeho se u tebe a michala bojím tak je, že vy jste to udělali jen z důvodu, že Vás to na epesu nebavilo (viz freestyle a spol.) a teď když vidíte, že se na serveru objevil průsmyk, tak najednou se zase chcete vrátit?.. Jak Vám můžu věřit, že tohle neuděláte znova.. Pochybuji, že jste se vůbec nějak poučili, prostě jste si počkali v banlistu do průsmyku a teď chcete zpět..
Minimálně by se Vám měli ještě smazat vaše věci, které jste před banem rozdali pokud se nepletu, takže vlastně Vám ten ban nic nedal..
Nebudu tu psát nějaké pro nebo proti, přeberte si to jak chcete..
Snad se brzo uvidíme ;)

Re: Žádost o unban - Rody_CZ

#26
Dale bych zde rad citoval Linnyho z Markovy zadosti:
LinnyY1 píše: K tomuto se ještě vyjádřím, snad každý se všiml že DG je od doby co byl phiwings99 s MarekD zabanováni, tak tahle frakce upadá neaktivitě a myslím si že když bude markova žádost o unban zamítnuta tak tato frakce nebude neaktivní, nebude vůbec. Lidi z DG tam hrát přestanou, nechci tím nějak hrozit ani říkat aby dostal Unban jinak tam hrát nebudeme, jde jen o můj osobní názor. A s tím bych chtěl říct že se mi nelíbí zprávy od enemy frakce která hlasuje proti, nejde o to zda-li je daný hráč enemy a za každou cenu mu nedat PRO, aby se nedostal na server a nemohl hrát, že v tom vidíte hrozbu.
Kdyz prepiseme DG na WarChiefs (vse proti DG) a marka na rodyo, winga na michala mame tady dalsi solidni duvod, jelikoz se server aktualne stava pomalu vice jednostrannou zalezitosti.

Re: Žádost o unban - Rody_CZ

#27
Stará klasika, kdo je ally dá pro, kdo je enemy dá proti (klidně argumentuje něčím, co sám nedodržel, viď Marku?)
Col píše: Ahoj, přihláška se mi líbí, ale doba od banu se mi nezdá moc dlouhá. Je sice fajn, že jsi bug nahlásil
Stále docházím k názoru, že se na epesu nevyplatí k čemukoliv se přiznat.
Col píše: I když cením, že jsi residenci kompletně nevybílil
Col píše: PS: Hromada lidí zde taky dostala ban na mnohem delší dobu za krádež jednoho předmětu..
Mně tohle naopak přijde jako méně závážná situace, už jen kvůli tomu že pokud okradeš aktivně hrajícího hráče, přilepšíš si a jemu zkazíš "požitek ze hry", zatímco když vykradeš resku zabanovaného pouze si přilepšíš..

Můj vlastní pohled na rodyho
Myslím si, že jsi jeden z nejčistější hráčů na epes, a klidně bych tě přirovnal k razimu. Počkal sis, ikdyž ne 2 měsíce, já osobně tenhle případ nevidím jako závažnější než třeba ničení komunity nebo cheatování. Pro ti nedávám protože jsme ally, ale protože pevně věřím, že jsi se poučil a takovouhle pitomost příště neuděláš.

Re: Žádost o unban - Rody_CZ

#28
TheDarkness píše:
18 črc 2019 16:42
Dale bych zde rad citoval Linnyho z Markovy zadosti:
LinnyY1 píše: K tomuto se ještě vyjádřím, snad každý se všiml že DG je od doby co byl phiwings99 s MarekD zabanováni, tak tahle frakce upadá neaktivitě a myslím si že když bude markova žádost o unban zamítnuta tak tato frakce nebude neaktivní, nebude vůbec. Lidi z DG tam hrát přestanou, nechci tím nějak hrozit ani říkat aby dostal Unban jinak tam hrát nebudeme, jde jen o můj osobní názor. A s tím bych chtěl říct že se mi nelíbí zprávy od enemy frakce která hlasuje proti, nejde o to zda-li je daný hráč enemy a za každou cenu mu nedat PRO, aby se nedostal na server a nemohl hrát, že v tom vidíte hrozbu.
Kdyz prepiseme DG na WarChiefs (vse proti DG) a marka na rodyho, winga na michala mame tady dalsi solidni duvod, jelikoz se server aktualne stava pomalu vice jednostrannou zalezitosti.
Naposledy upravil(a) TheDarkness dne 18 črc 2019 22:54, celkem upraveno 1 x.

Re: Žádost o unban - Rody_CZ

#29
Fufen píše:
18 črc 2019 16:34
Col píše: Ahoj, přihláška se mi líbí, ale doba od banu se mi nezdá moc dlouhá. Je sice fajn, že jsi bug nahlásil, ale stejně mám takové pochyby že jsi ho nahlásil jen a proto, že jsi doufal že AT nepřijde na jeho zneužívání z tvé strany.. I když cením, že jsi residenci kompletně nevybílil zas a pouze můžeme jen spekulovat nad tím, jestli to bylo tvoji "dobrotou" nebo jen tím, že jsi měl strach že by se hráč mohl vrátit a zjistil by, že na residenci nemá vůbec nic, přičemž když mu tam zůstala půlka mohl si myslet že toho víc nevlastnil. A konec konců krádež jako krádež.. :/
Bohužel, ale pokud přihlídnu k době a závažnosti trestu PROTI..
PS: Hromada lidí zde taky dostala ban na mnohem delší dobu za krádež jednoho předmětu..
Mám velmi podobný názor.
Rody je strašně super člověk a hned za Destrixem <3 je můj nejoblíbenějí z Vaší strany, na serveru se choval dobře, neměl žádné problémy snad s žádným hráčem, nikdy neměl žádný jiný závažný trest.
Na čas od banu nehledím, zdá se mi to pointless.
Ale jediné čeho se u tebe a michala bojím tak je, že vy jste to udělali jen z důvodu, že Vás to na epesu nebavilo (viz freestyle a spol.) a teď když vidíte, že se na serveru objevil průsmyk, tak najednou se zase chcete vrátit?.. Jak Vám můžu věřit, že tohle neuděláte znova.. Pochybuji, že jste se vůbec nějak poučili, prostě jste si počkali v banlistu do průsmyku a teď chcete zpět..
Minimálně by se Vám měli ještě smazat vaše věci, které jste před banem rozdali pokud se nepletu, takže vlastně Vám ten ban nic nedal..
Nebudu tu psát nějaké pro nebo proti, přeberte si to jak chcete..
Snad se brzo uvidíme ;)
Nakradene veci do obehu opravdu nepustili, sve itemy nerozdali taktez a vse maji u sebe zabanovani hraci (tedy michal a rodyslav). Rk, eliky a protijedy byly samozdrejme jiz konfiskovany.

Re: Žádost o unban - Rody_CZ

#30
Citovat Linnyho jsem měl v plánu já, ale Nian mě předběhl, nevadí.
Ano, žádost o UB je psaná ne tak dlouho po udělení banu, ale za podobně stejnou dobu byla povolena hráčům, kteří nadávali, uráželi ostatní spoluhráče + otočili na více než měsíc průběh všech bojů o pevnosti, wb, apod., kteří konec konců opět porušili pravídla a v chatu se nechovají bůhví jak hezky, na to, že už za to tresty měli.
Jinak k té žádosti: Napsaná je pěkně, zřetelně, popsal jsi tam přesně co jsi dělal a líbí se mi, že píšeš do důvodu o UnBan pravdu a ne nějaké bláboly o tom, jak ses hrozně změnil, apod. Všichni víme, že jsi pořád stejný "retard" jako předtím.

Já osobně věřím, že už podobnou blbost nikdy neuděláš a nemám důvod k tomu, nedat Ti Pro
cron