Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: Žádost o Unban michalv2

#11
To samé co u Rodyho.
NesTriX píše:
17 črc 2019 18:50
+Po dlouhé době žádost, kterou jsem si vážně přečetl celou.
+Žádost se mi zalíbila už jen z důvodu, že je taková jednoduchá, přehledná, dlouhá tak akorát.
+Rodyho znám, takže vím, že to co udělal už neudělá nikdy, na Epesu hrál každý den a nepromarnil by svoji druhou šanci jen tak pro nic.
Určitě pro.

Re: Žádost o Unban michalv2

#12
TheDarkness píše:
18 črc 2019 00:21
Zagur píše:
17 črc 2019 20:27
Necelé 2 měsíce od udělení banu si už podáváš unban hm. Jako, za takovouhle fujkárnu to chce podle mě min. 6 měsíců počkat, jinak to, že by jsi chtěl zas hrát s těmi lidmi není důvod k unbanu.
Verim ze to michala i velice mrzi a rad by napravil sve ciny.

MarekD píše: To samé co u rodyho...
Proti. Podle mne je doba, (49 dní) kterou si měl ban příliš krátká. Žádost jinak cajk, jestli napíšeš takovou i příště, nejspíš dám pro.
Jak jsem psal u rodyho s tebou to nebylo jine.
Mimochodem 49 dni je vice nez mam nahrano na epesu a taktez rozhodne dost casu na zamysleni nad svymi ciny.


Jinak s michal jsem byl vzdy za dobre. Unban chce stejne tak jako rody. Epes mel rad a dlouho pro nej i zil. Jsem
Pokoslav píše:Pro
Jeste bych rad dodal ze na 14 leteho kluka zadost dobra :)

Re: Žádost o Unban michalv2

#13
Ahoj, ve hře jsi byl v pohodě ale bohužel zde musím dát stejný názor jako u Rodyho.
Col píše: Ahoj, přihláška se mi líbí, ale doba od banu se mi nezdá moc dlouhá. Je sice fajn, že jsi bug nahlásil, ale stejně mám takové pochyby že jsi ho nahlásil jen a proto, že jsi doufal že AT nepřijde na jeho zneužívání z tvé strany.. I když cením, že jsi residenci kompletně nevybílil zas a pouze můžeme jen spekulovat nad tím, jestli to bylo tvoji "dobrotou" nebo jen tím, že jsi měl strach že by se hráč mohl vrátit a zjistil by, že na residenci nemá vůbec nic, přičemž když mu tam zůstala půlka mohl si myslet že toho víc nevlastnil. A konec konců krádež jako krádež.. :/
Bohužel, ale pokud přihlídnu k době a závažnosti trestu PROTI..
PS: Hromada lidí zde taky dostala ban na mnohem delší dobu za krádež jednoho předmětu..

Re: Žádost o Unban michalv2

#14
Mám na žádost podobný názor jako na Rodyho. Za víceméně stejnou dobu dostali UB hráči, kteří porušovali (a opět po Unbanu porušili) pravidla dle mého za horší přestupky, než Ty. Dále většina mluví o tom, jak o proti Rodymu máš žádost horší, ale já na to koukám taky ze strany věku. Jsi mladší, než je on, tudíž chápu menší slovní zásobu nebo ne takovou zkušenost s psaním delších a důležitějších textů. A jak zde napsal Nian:
TheDarkness píše: Jeste bych rad dodal ze na 14 leteho kluka zadost dobra :)


Věřím, že jsi se ze své chyby poučil a něco takového se již opakovat nebude. Pro

Re: Žádost o Unban michalv2

#16
Bral jsem jen věci lidem o kterých jsem věděl že na epesu nehrají dlouhou dobu a o kterých jsem si myslel že se na epes již nevrát
Podle mého názoru se věci od lidí, kteří nehráli delší dobu nebrali pro dobrotu vašeho srdce, ale proto, aby to někdo nenaprášil a nezačalo se to vyšetřovat dřív, než budete za vodou, nebo nikdy.


Dále když si podáváš žádost po kratší době, ocenil bych, aby sis s ní opravdu pohrál.
Vím, že schopnost každého se vyjádřit je různá. Avšak si myslím, že každý se musí překonat a ukázat mi snahu.
Třeba v porovnání s žádostí rodyho... na počet slov o téměř o polovinu kratší, žádné úpravy pro čitelnost apod.

Jako v případě RODY budu však při posuzování žádosti přihlížet k tomu, pokud jsi hrál roli v prvotním nahlášení kauzy a pomohl tak k opravě tohoto bugu.
Nemůžu však automaticky slíbit, že ti unban povolím, to ještě budu detailně posuzovat i podle dalších příspěvků hráčů, reakcí a názoru v AT.

Re: Žádost o Unban michalv2

#17
Bug jsem nahlásil já za svůj účet, ale bylo to za oba z nás, protože jsme měli spojene resky. Michala lituju kdybych mu ten bug neukázal nemusel by mít žádný problém. Kluk je mladý a jak ho já znám (což ho znám opravdu dobře, protože díky Epesu se z nás stali jakoby virtualni bratři)tak mu tahle žádost dala určitě zabrat, protože michal nejlepší v slohu opravdu nikdy nebyl. Michal byl a je opravdu hodný hráč,vždy když jsme se s dg pošťuchovali on říkal, že nic psát nebude, nechce si nikoho znepřátelit. Nemám vám jak dokázat, že si UB zaslouží, můžu jen napsat, že michal je hodný kluk a takovou věc už nikdy nikdy neudělá.

Re: Žádost o Unban michalv2

#18
StrejdaRodec píše:
19 črc 2019 21:04
Bug jsem nahlásil já za svůj účet, ale bylo to za oba z nás, protože jsme měli spojene resky. Michala lituju kdybych mu ten bug neukázal nemusel by mít žádný problém. Kluk je mladý a jak ho já znám (což ho znám opravdu dobře, protože díky Epesu se z nás stali jakoby virtualni bratři)tak mu tahle žádost dala určitě zabrat, protože michal nejlepší v slohu opravdu nikdy nebyl. Michal byl a je opravdu hodný hráč,vždy když jsme se s dg pošťuchovali on říkal, že nic psát nebude, nechce si nikoho znepřátelit. Nemám vám jak dokázat, že si UB zaslouží, můžu jen napsat, že michal je hodný kluk a takovou věc už nikdy nikdy neudělá.
Mohu jen souhlasit..

Re: Žádost o Unban michalv2

#19
Tak jak napsal Chris, za tak krátkou dobu si měl napsat žádost o UB dlouhou jak knihu a né jak SmS zprávu, ještě k tomu to je nic moc.

PROTI

Re: Žádost o Unban michalv2

#20
LinnyY1 píše:
20 črc 2019 15:33
Tak jak napsal Chris, za tak krátkou dobu si měl napsat žádost o UB dlouhou jak knihu a né jak SmS zprávu, ještě k tomu to je nic moc.

PROTI
Né každý umí napsat do žádosti 900 slov ;)
cron