Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: Žiadosť o Unban Spartakus31

#11
Pavlitko píše:
Jack_Ounes píše:
17 črc 2019 09:20
Upřímně, nečekal jsem až takovou žádost na tebe. Cením, že sis počkal a řekl bych, že ses možná i trochu poučil. Pro.
Souhlasím s Jackem.
Neuspěchal si to a počkal si krásný 4 měsíce ;)

Re: Žiadosť o Unban Spartakus31

#14
Jack_Ounes píše:
17 črc 2019 09:20
Upřímně, nečekal jsem až takovou žádost na tebe. Cením, že sis počkal a řekl bych, že ses možná i trochu poučil. Pro.
I presto ze ses obcasne s prominutim choval jako “Banan”.. verim ze ses teoreticky za tento cas mohl polepsit, uvedomit si jak si se vyjadroval a hlavne jak si rychle menil nazory na lidi, s kteryma si x mesicu dobre vychazel. Vaham, ale zatim budu pro.

Re: Žiadosť o Unban Spartakus31

#17
Docela dost jsem uvažoval nad tím, co s Tebou.

Žádost je hezky napsaná + obrovské plus, že sis počkal vážně dlouhou dobu. Ale nemůžu napsat, že věřím, že se nebudeš chovat stejně jako předtím, jelikož jsi nikdy nebyl problémový hráč, dalo se s Tebou mluvit v pohodě a vše, ale hodně mě zamrzelo Tvé chování přesně v den, kdy jsi od nás odešel.
Co si tak vybavuji, tak jsi v tu dobu ve velkém používal pomocné programy, což se Ti většina frakce snažila rozmluvit, ale Ty jsi ignoroval. Poté se zde našli tací, kteří řekli, že Tě půjdou nahlásit a v tu chvíli jsi chytl amok a vybouchl jsi. Leavnul jsi frakci a všem jsi nám začal nadávat, jak jsme největší ču**** a ko**** a jaká jsme nejhorší frakce, že zlatí DG (Na které jsi ještě pár dní předem nadával, jak "wingsa treba vybanovať", apod.). Dokázal bych toto chování pochopit u těch, kteří Tě chtěli nahlásit, ale že jsi se takto zachoval i k těm, kteří se Tě ve frakci snažili udržet, snažili se o to, abys nedostal ban za TrippleClick, apod? Nebo když jsem Ti půjčil Kapitánovu Zhoubu, kterou jsi tuším rupnul, tak jsi mi za ní dal Siréninu Lítost a řekl, že mi ještě 100K doplatíš, pak jsi leavnul a toto? V tu chvíli jsem si řekl, jak moc falešnej kamarád jsi byl.

[20:44:39] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]Spartakus31 [G]] 100K ještě dostanu?
[20:44:41] [Client thread/INFO]: [CHAT] [31]**ACL [$]Batty_CZE: A tak samozřejmě
[20:44:42] [Client thread/INFO]: [CHAT] Ucet: $182,159.49
[20:44:45] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]Spartakus31 [G] -> ja] nwm
[20:44:49] [Client thread/INFO]: [CHAT] [34]+WarChiefs michalv2 [G]: to je ončo
[20:44:56] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]Spartakus31 [G] -> ja] nwm enemakom veci nemožem predavať/davať
[20:45:09] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]Spartakus31 [G]] neprodávej věci, stačí, když mi vrátíš 100K
[20:45:14] [Client thread/INFO]: [CHAT] [33]-WarChiefs [$]rcrossCZ [G]: Spartakus31 ano, napsal jsem epesovi jediné a to otázku za "jaký lvl ac se dostává ban, protože spartakus má 112. lvl" to je jediné a v té době to stějně epes věděl že ten triple mas
[20:45:20] [Client thread/INFO]: [CHAT] [odlagovac] Veci ze zeme zmizi za 60 sekund
[20:45:20] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]Spartakus31 [G]] které jsi mi měl dát za zhoubu, kterou jsem Ti půjčil

Miniaturní Pro
Zkus mě nepřesvědčit o tom, že jsem udělal špatný rozhodnutí.
cron