Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖][Tronskies] Žádost o unban.

#1
1) Za co jsi ban dostal?
Popravdě si to nepamatuju

2) Popis situace:
nevím o co šlo dostal jsem ban (asi za multiacc) v rejstříku je důvod ban na epes2
3) Datum a čas banu
January 17, 2015, 20:42
4) Druh banu: Tempban/Permaban
Permaban

5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Myslím si že po skoro 5 letech je ban bezdůvodný ani nevím za co ho mám a tak žádám o unban. Na starém epesu jsem hrál velmi rád i s bratrem a tak doufám že mojí žádosti bude vyhověno a unban dostanu.
Naposledy upravil(a) Tronskies dne 17 zář 2019 12:52, celkem upraveno 1 x.

Re: [Tronskies] Žádost o unban.

#4
1) Za co jsi ban dostal?
Popravdě si to nepamatuju

2) Popis situace:
nevím o co šlo dostal jsem ban (asi za multiacc) v rejstříku je důvod ban na epes2
3) Datum a čas banu
January 17, 2015, 20:42
4) Druh banu: Tempban/Permaban
Permaban

5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Myslím si že po skoro 5 letech je ban bezdůvodný ani nevím za co ho mám a tak žádám o unban. Na starém epesu jsem hrál velmi rád i s bratrem a tak doufám že mojí žádosti bude vyhověno a unban dostanu.

Re: [Tronskies] Žádost o unban.

#5
Nejsem si jist, jestli je to cílená provokace nebo čistě nadměrná dávka lidské hlouposti, ale ponechat tuto existenci na banlistu, se mi pozdává jako ideální řešení.