Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [YouAreDEAD] - Žádost o unban

#31
Doba kterou jsi byl zabanován by mohla být delší, to nepopírám a určitě jsi se v době před i po banu nechoval nejlépe, ale věřím, že i Ty jsi se poučil k lepšímu a podobné bugování armoru či věci tomu podobné Tě již lákat nebudou. Každopádně si myslím, že zde za podobně závažné prohřešky byli již banováni a následně po ne tak dlouhé době odbanování i jiní, tudiž nevidím důvod, proč Ti nedat Pro

Re: [YouAreDEAD] - Žádost o unban

#32
Zdravím, předem musím říct že žádost jsem čekal opravdu horší a odpovídající tvému vyjadřování ve hře, které bylo mnohdy dosti nevhodné.. Když se podívám jen k hlavnímu důvodu banu což je - bugování armoru, tak bych ti PRO nejspíše dal. Ale zde je nutné přihlížet i k dalším okolnostem, jako bylo právě zmiňované vyjadřování, logování na jiné účty, hlasování za urážlivé nicky.. Je to taková mozaika, která se postupně vyplňuje.. Za mě zcela upřímné PROTI.. bohužel, i když celkem cením že jsi byl té snahy a snažil se možná trochu osvětlit celou situaci na Discordu (i když jsem slyšel, že jsi několika lidem nasliboval i různé itemy nebo tak, ale nevím).. Ještě bych rád dodal, že je zde opět zcela zřejmé, že 80% lidí hodnotí jen a pouze dle frakcí, což je velká škoda :/

viz. https://imgur.com/a/DdLfqVT

Re: [YouAreDEAD] - Žádost o unban

#33
Já sem se jen snažil se všema chtěl spřátelit a moc mě mrzí že si to vykládáte tak že chodím na frakční discordy a všem říkám aby mi dali pro a to frakční pro/proti vím že tu je ale já sem nikomu neřekl kam jdu do frakce ani nenaznačil akorát sem psal že budu u sebe v ApeXu a mít ally se všema thats all.

Re: [YouAreDEAD] - Žádost o unban

#34
+ Možná jsi se změnil a poučil
+ Snaha získat Unban
+ Reakce na dotazy k (un)banu

- Neustále jsi všechny přesvědčoval o tom, jak se z toho vykecáš, což se ti u mě nepovedlo (nevím, jestli jsi to zkošel i na někoho jiného)
- (nebo +?) Neviděl jsi žádný problém v tom, co děláš
- Logování na cizí účty
- Nenahlášení bugu
- Šíření bugu

Re: [YouAreDEAD] - Žádost o unban

#35
Klimki_ píše:
07 lis 2019 22:36
+ Možná jsi se změnil a poučil
+ Snaha získat Unban
+ Reakce na dotazy k (un)banu

- Neustále jsi všechny přesvědčoval o tom, jak se z toho vykecáš, což se ti u mě nepovedlo (nevím, jestli jsi to zkošel i na někoho jiného)
- (nebo +?) Neviděl jsi žádný problém v tom, co děláš
- Logování na cizí účty
- Nenahlášení bugu
- Šíření bugu
Bug sem sice nenahlásil ale v době kdy se mi to buglo poprvé a měl to bugnuté skoro každý sem řekl craksyymu aby to náhlasil i za mě což i udělal.
Tem bug sem řekl pouze Swageksot a ještě sem se tomu dost bránil a nakonec to ze mě dostal :D ale rozhodně sem ten bug nějak povědomě nešířil
a to lognutí za coolmonstera jako mě to přijde jako blbost a už vím že to byla fakt blbá sranda ale na mojí obranu já fakt nečekal že kvůli tomu bude mít den ban a kdybych to věděl určitě bych to neudělal.

Re: [YouAreDEAD] - Žádost o unban

#37
Klimki_ píše: + Možná jsi se změnil a poučil
+ Snaha získat Unban
+ Reakce na dotazy k (un)banu

- Neustále jsi všechny přesvědčoval o tom, jak se z toho vykecáš, což se ti u mě nepovedlo (nevím, jestli jsi to zkošel i na někoho jiného)
- (nebo +?) Neviděl jsi žádný problém v tom, co děláš
- Logování na cizí účty
- Nenahlášení bugu
- Šíření bugu
Jeho reakce v žádným případě kladný nejsou. Naopak jsou plný výmluv a lži.

Re: [YouAreDEAD] - Žádost o unban

#38
Já jakožto vcelku nezaujatý (nevím jak vůbec vypadají vztahy mezi danými frakcemi a hráči na serveru) chci dát PRO a to z několika důvodů jedním z těch je jak tu x lidí upozorňují furt dokola na YADovu toxicitu a budiž neříkám že to byl úplný svatoušek někdy štval i mě ale na serveru hrálo i více lidí co se furt hádalo a byli toxičtí a i po banu se dokázali vrátit zpět jen pomocí toho jak se za těch pár měsíců změnili takže mi to nepřijde jako hlavní důvod k zamítnutí. V některých případech mi spíše přišlo že tam byla nějaká provokace od YADa nebo jiných hráčů a bylo to celkem vzájemné. Další věc je to "podplácí" hráčů aby mu dali PRO idk co je na tom pravdy já bych taky mohl napsat že mi poslal milion v PSC a všemožné věci abych mu dal pro ale přijde mi to jako blbost to vůbec vytahovat (+ ještě posílat zprávy z DC které by se dle mého neměli brát ani v potaz jelikož něco takového dokáže zfalšovat kdokoliv nebo vytrhnout z kontextu) ale k poškození dané žádosti to asi stačí. Nadále že se baví pro vás s enemy což mu zaručilo několik pro nechápu proč vůbec zmiňujete není přece i trochu dobře že se začal bavit s těmi se kterými měl před banem největší problémy a také je na nich jestli se s ním chtějí bavit a jestli tu dají pro či proti. Z toho co jsem vyčetl dělí se to tu na 2 tábory kde jeden napíše čistě PRO a jak se poučil což se asi nikdo nedozví doku se na server nedostane a další který jsou ukřivděný že se s nimi přestal bavit a proto mu hned dávají PROTI a to mi přijde fakt k smíchu :D . A to že někdo musí psát o tom jak se někdo začal bavit s někým jiným je ta hlavní věc za kterou dávám pro protože něco takového psát někomu k žádosti mi dost připomíná chování dětí ve školce nebo v prvních třídách na základní škole.
Teď k věcem za které YAD dostal ban. OK bugování armoru kterého zvýhodňovalo nad jinými hráči je logicky věc k banu ale to že tím vlastně došlo i k potrestání celé v té době 1 ze 2 stran a to odebráním bodů za celý měsíc kdy se bojovalo asi 3x v té době mi přijde jako optimální trest a podle mě by to nemělo být něco za co by se neměl už na server nikdy podívat. Dále k připojování za jiné účty jestliže je pravda že se vlastně YAD napojil a odpojil / dalsi nick podobný danému hráčovi a dostal za to HW ban mi přijde jako maličkost když si představím že znemožnil hráči se CELÝCH 24 HODIN nepřipojit na server. A to že obcházel ban je věc o které nic moc nevím ale podle mě jestli by toto měl být ten důvod za který by se měla žádost zamítnou připadalo by mi celkem dobré pouze oddálit aktivaci UB jako v případě winga před rokem.

Re: [YouAreDEAD] - Žádost o unban

#39
Už jen z pohledu toho, jak jsi se choval hnusně k ostatním, lezl jsi na účet někoho jinýho a prodal jeho věci, nenahlašování bugů a neustálého abuse v pekle i po dohodách co jsme spolu uzavírali, a ty jsi do mě furt šel, tak už jen z těchhle důvodů se mi hnusíš, ostatní ani nebudu raději probírat. Doufám, že ti ten ban zůstane ještě hódně, hóóódně dlouho! ;)
Jednoznačně PROTI

Re: [YouAreDEAD] - Žádost o unban

#40
Znám Kiluboye dost dlouho a je sním velká sranda i když občas člověka dokáže vážně naštvat..... Byl bych asi i rád kdyby mu tahle žádost vyšla stejně jako mě a oba napravili ty chyby, které jsme dělali do teď. Věřím tomu, že si to vše vezme z pr*ele do hlavy a na Epesu bude lepším člověkem. Doufám, že si tímhle názorem na YAD nepohorším reputaci po UB.....

PRO
cron