Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖][LinnyY1] Žádost o unban

#1
1) Ban jsem dostal za podvodné obchody

2) Situaci bych popsal tak, že jsem se dohodl s pár lidmi na obchodu: věci z epesu za věci do wot, tím že jsem s těmito lidmi ten obchod z mé strany neudělal, ale oni ze své strany ano a věci jsem šel prodat dál. Byl to problém asi jen se mnou, Jackem a Rodym. Ostatní obchody šlapaly jak hodinky.

3) August 12, 2019, 19:18

4) Permanentní ban

5) Tak hraji na vašem serveru už od začátku E2, kde jsem neměl žádné problémy, pak když jsem po dlouhé době nehraní na E2 si chtěl znovu zahrát tak jsem se připojit nemohl, následně jsem zjistil že je nová IP tak jsem se na ni připojil a s tím jsem zjistil že E2 skončila a začala E3 kde se mě ujal hráč "MarekD" a pozval mě do frakce "Salamandra", která už dávno není a díky té jsem se dostal až do "DarkGods". Až teď na E3 jsem se nějak rozjel při touze "zisku" (v jiných hrách [WoT]) a taky jsem tím obdržel svůj první právoplatný ban zas podvodné obchody, jednalo se o obchod s Jackem a Rodym, kterým bych se tady a teď chtěl veřejně omluvit a i členům AT za komplikace mnou způsobené. Ještě k tomu Jackovi s Rodymu, ti mi danou věc do hry "WoT" dali ale já jim věci na epesu nedal a šel jsem s těmi věcmi obchodovat dál (v té době tyhle obchody [např.: věc z epesu za věc do jiné hry] nebyli zakázané ani povolené, zkrátka se netrestaly) , upřímně nevím jestli si UB zasloužím to bych nechal na AT ale rád bych si tam znovu zahrál, co si budem.

Re: [LinnyY1] Žádost o unban

#2
Já jsem jednoznačně PRO
Podle mě je doba 3 měsíce dostatečná pro to, aby tento hráč dostal unban... Věci prodával, když to ještě bylo povolené a teď by za to dostal jenom warn. Co si vybavuji, tak Linny také často pomáhal hledat bugy a nahlašoval co se dalo. Věřím, že se už dostatečně poučil a že má už věk na to, aby další přešlap neudělal. Nevidím důvod, proč by mu žádost měla být zamítnuta. (Čím více hráčů dostané unban, tím větší aktivita na serveru ;) )

Re: [LinnyY1] Žádost o unban

#3
MarekD píše:
09 lis 2019 13:49
Já jsem jednoznačně PRO
Podle mě je doba 3 měsíce dostatečná pro to, aby tento hráč dostal unban... Věci prodával, když to ještě bylo povolené a teď by za to dostal jenom warn. Co si vybavuji, tak Linny také často pomáhal hledat bugy a nahlašoval co se dalo. Věřím, že se už dostatečně poučil a že má už věk na to, aby další přešlap neudělal. Nevidím důvod, proč by mu žádost měla být zamítnuta. (Čím více hráčů dostané unban, tím větší aktivita na serveru ;) )
Díky za pro a pěkné odůvodnění <3 ;)

Re: [LinnyY1] Žádost o unban

#4
Ahoj :)
Ty se vůbec opovažuješ si psát UB ????? Dovol mi abych se zasmál.
Na serveru ses odjakživa choval jak totální hnusná krysa. Kdykoliv to šlo někoho si urážel, když si něco chtěl choval ses jako andílek a jakmile si to dostal se vždy ukázalo kdo pravdu jsi.
Žádost o UB extrémně odfláknutá, v podstatě na pár řádků. Jde z ní úplně vidět, že tě to moc nezajímá a v největší pravděpodobnosti uděláš to samé.
Hraješ si na dospělého člověka, ale tvoje chování je na úrovni 12 letého dítěte.
Radši bych dal UB komukoliv z BL. I takovej Štefan by si UB zasloužil víc než ty.

Jsem člověk, který uznává, že by si každý zasloužil druhou šanci, ale v tvém případě to opravdu neplatí a nikdy platit nebude.
Odpouštím lidem jejich chybu, ale odpustit tobě ? HA HA HA....Hrál sis na falešného kamaráda a pak se ukázalo jaký si .Tvoji omluvu nepřijímám, možná, že bych ji přijal kdyby si po téhle hnusobě nechodil každý den na server a nepsal si mě i jackovi do msg zprávy ve stylu Tak co jak se máš jak si užíváš svou zbraň atd. Nebo sis psal s darknessem na dc a tam ses smál jaký si frajer a jak se ti to krásně vyvedlo. Užij si ty dlc do EuroTrucku snad ti to přinese hodně zábavy :)

Až budu doma najdu si ještě screeny kde se mi vysmíváš aby to všichni měli na očích.

S pozdravem Rody :)

Re: [LinnyY1] Žádost o unban

#5
StrejdaRodec píše:
09 lis 2019 14:40
Ahoj :)
Ty se vůbec opovažuješ si psát UB ????? Dovol mi abych se zasmál.
Na serveru ses odjakživa choval jak totální hnusná krysa. Kdykoliv to šlo někoho si urážel, když si něco chtěl choval ses jako andílek a jakmile si to dostal se vždy ukázalo kdo pravdu jsi.
Žádost o UB extrémně odfláknutá, v podstatě na pár řádků. Jde z ní úplně vidět, že tě to moc nezajímá a v největší pravděpodobnosti uděláš to samé.
Hraješ si na dospělého člověka, ale tvoje chování je na úrovni 12 letého dítěte.
Radši bych dal UB komukoliv z BL. I takovej Štefan by si UB zasloužil víc než ty.

Jsem člověk, který uznává, že by si každý zasloužil druhou šanci, ale v tvém případě to opravdu neplatí a nikdy platit nebude.
Odpouštím lidem jejich chybu, ale odpustit tobě ? HA HA HA....Hrál sis na falešného kamaráda a pak se ukázalo jaký si .Tvoji omluvu nepřijímám, možná, že bych ji přijal kdyby si po téhle hnusobě nechodil každý den na server a nepsal si mě i jackovi do msg zprávy ve stylu Tak co jak se máš jak si užíváš svou zbraň atd. Nebo sis psal s darknessem na dc a tam ses smál jaký si frajer a jak se ti to krásně vyvedlo. Užij si ty dlc do EuroTrucku snad ti to přinese hodně zábavy :)

Až budu doma najdu si ještě screeny kde se mi vysmíváš aby to všichni měli na očích.

S pozdravem Rody :)
Dík za názor ;) :lol:

Re: [LinnyY1] Žádost o unban

#6
StrejdaRodec píše:
09 lis 2019 14:40
Ahoj :)
Ty se vůbec opovažuješ si psát UB ????? Dovol mi abych se zasmál.
Na serveru ses odjakživa choval jak totální hnusná krysa. Kdykoliv to šlo někoho si urážel, když si něco chtěl choval ses jako andílek a jakmile si to dostal se vždy ukázalo kdo pravdu jsi.
Žádost o UB extrémně odfláknutá, v podstatě na pár řádků. Jde z ní úplně vidět, že tě to moc nezajímá a v největší pravděpodobnosti uděláš to samé.
Hraješ si na dospělého člověka, ale tvoje chování je na úrovni 12 letého dítěte.
Radši bych dal UB komukoliv z BL. I takovej Štefan by si UB zasloužil víc než ty.

Jsem člověk, který uznává, že by si každý zasloužil druhou šanci, ale v tvém případě to opravdu neplatí a nikdy platit nebude.
Odpouštím lidem jejich chybu, ale odpustit tobě ? HA HA HA....Hrál sis na falešného kamaráda a pak se ukázalo jaký si .Tvoji omluvu nepřijímám, možná, že bych ji přijal kdyby si po téhle hnusobě nechodil každý den na server a nepsal si mě i jackovi do msg zprávy ve stylu Tak co jak se máš jak si užíváš svou zbraň atd. Nebo sis psal s darknessem na dc a tam ses smál jaký si frajer a jak se ti to krásně vyvedlo. Užij si ty dlc do EuroTrucku snad ti to přinese hodně zábavy :)
+1

Re: [LinnyY1] Žádost o unban

#7
Pekne stručne napísaná žiadosť, neobkecávaš tam úplne blbosti čo poväčšine nikoho nezaujímajú, ako zvyknú niektorí. +1 Myslím si, že tebe tie 3 mesiace stačili na to, aby si sa poučil. +1 Dosť často si hľadal a nahlasoval bugy. +1

PRO

Re: [LinnyY1] Žádost o unban

#8
Proti. Vzpomínky na tvé chování mi způsobují žaludeční vředy ještě teď. Namyšlený, sprostý, sebestředný fracek v těle fyzicky dospělého člověka. Nevěřím, že byses někdy mohl změnit vzhledem k tomu, že si to sám nejspíš neuvědomuješ.

Re: [LinnyY1] Žádost o unban

#9
borko369 píše:
09 lis 2019 16:18
Pekne stručne napísaná žiadosť, neobkecávaš tam úplne blbosti čo poväčšine nikoho nezaujímajú, ako zvyknú niektorí. +1 Myslím si, že tebe tie 3 mesiace stačili na to, aby si sa poučil. +1 Dosť často si hľadal a nahlasoval bugy. +1

PRO
Díky <3

Re: [LinnyY1] Žádost o unban

#10
Polokojo píše:
09 lis 2019 16:45
Proti. Vzpomínky na tvé chování mi způsobují žaludeční vředy ještě teď. Namyšlený, sprostý, sebestředný fracek v těle fyzicky dospělého člověka. Nevěřím, že byses někdy mohl změnit vzhledem k tomu, že si to sám nejspíš neuvědomuješ.
Yez, díky za názor :D
cron