Vyhození královny a nevrácení

#1
Dobrý den, dnes v pekle cca 21:06 jsme fightili v pekle a já omylem vyhodil při fightu Královnu temnoty sebral jí TheRapidos a žádal sem ho aby mi jí vrátil. Ale on si mně dal do ignoru. Opravdu moc prosím o vrácení sekery. EDIT : Bylo nás tam několik a někdo mně knockbacknul jak jsem jí vyhodil takže jsem to nestihl ale tohle je nepodstatné. NICK : SooTCB
Naposledy upravil(a) Srnka dne 12 lis 2019 21:57, celkem upraveno 2 x.

Re: Vyhození královny a nevrácení

#2
Srnka píše:
12 lis 2019 21:09
Dobrý den, dnes v pekle cca 21:06 jsme fightili v pekle a já omylem vyhodil při fightu Královnu temnoty sebral jí TheRapidos a žádal sem ho aby mi jí vrátil. Ale on si mně dal do ignoru. Opravdu moc prosím o vrácení sekery.
"Vyhodil při fightu" takže jí můžeš rovnout zamávat.

Re: Vyhození královny a nevrácení

#3
Srnka píše:
12 lis 2019 21:09
Dobrý den, dnes v pekle cca 21:06 jsme fightili v pekle a já omylem vyhodil při fightu Královnu temnoty sebral jí TheRapidos a žádal sem ho aby mi jí vrátil. Ale on si mně dal do ignoru. Opravdu moc prosím o vrácení sekery.
Je to bohuzel ciste tvoje chyba.. pri tehle situaci at nic delat nemuze a deje se to casto.

Re: Vyhození královny a nevrácení

#5
TheDarkness píše:
12 lis 2019 21:28
Srnka píše:
12 lis 2019 21:09
Dobrý den, dnes v pekle cca 21:06 jsme fightili v pekle a já omylem vyhodil při fightu Královnu temnoty sebral jí TheRapidos a žádal sem ho aby mi jí vrátil. Ale on si mně dal do ignoru. Opravdu moc prosím o vrácení sekery.
Je to bohuzel ciste tvoje chyba.. pri tehle situaci at nic delat nemuze a deje se to casto.
Bohužel jak už tu bylo psáno... Je to tvoje chyba a nemůže to admin team řešit, jelikož se to stalo už tolikrát... :(
Jediná věc, kterou ti tady můžu doporučit je se nějak domluvit s hráčem, který ji sebral, ale myslím že to bohužel nikam nepovede... :roll:

Re: Vyhození královny a nevrácení

#7
No, ale ostatní itemy co třeba ztratily bylo málo cenné. Prosím vás jde o nemálo peněz dalo mi to hrozně moc času to nafarmit atd. 5 Milionu není sranda. A nejde o jednorazovy drop itemu. Podle mně je to hodně podstatný item a velmi cenný mělo by se to řešit něják.

Re: Vyhození královny a nevrácení

#8
Chapem, ze sa toto nikdy neriesilo.. ved akoby sa aj mohlo, je to viac menej cisto hracova chyba. Ale nevedelo by AT v tomto pripade urobit vynimku? Ide o naozaj drahy item nad ktorym clovek stravi mega vela hodin a potom ho omylom vyhodi.. a nic z tej celej snahy? Dalo by sa samozrejme argumentovat, ze to bolo v minulosti a neriesilo sa to, ale pokial viem, nikdy to nebol taky hodnotny item ako Kralovna temnoty. Co sa pamatam, najdrahsi vyhodeny item bol +1 dmg - zdaleka nie je tak lahko ziskatelny ako Kralovna temnoty.

Re: Vyhození královny a nevrácení

#9
Srnka píše:
12 lis 2019 21:45
No, ale ostatní itemy co třeba ztratily bylo málo cenné. Prosím vás jde o nemálo peněz dalo mi to hrozně moc času to nafarmit atd. 5 Milionu není sranda. A nejde o jednorazovy drop itemu. Podle mně je to hodně podstatný item a velmi cenný mělo by se to řešit něják.
Bohužel... vyhodilo se už dost stejně cenných itemů jako například úsvit, několik křídel a mnohem víc... Kdyby byl item navrácen jenom tobě nebylo by to fér vůči ostatním. :(
cron