Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#131
TheDarkLord173 píše:
19 lis 2019 19:48
1. Nick na serveru: TheDarkLord173

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 41, skoro 42

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: Vlastním PT5 helmu, Arthur 2 chestplate, malachit kalhoty 2, chimer botky 2. Kralovna temnoty 2 (tato zbroj platí i pro pvp i pve)

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: Moje současné levely Meče 112, Sekery 96, Luky 45

5. Co nabízíš frakci: Silného aktivního člověka.

6. Co od frakce očekáváš: ODPUŠTĚNÍ

7. Jak dlouho hraješ na serveru: asi 8 měsíců

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: Byl jsem kdysi dávno WarChiefs, poté jsem se naštval na to co mi tahle frakce udělala, odešel jsem a chvíli jsem byl v Anocře, kde se mi po chvíli přestalo líbit.

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: Asi 24/7?

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: ano, samozřejmě

11. Tvůj věk: 15

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Moc bych se chtěl omluvit hráči sedr, ArkenThas a BorikoGamingCZ a všem kterým jsem mým chováním zkazil den nebo pokazil večer. Chtěl bych se přidat k té komunitě se kterou jsem těch 8 měsíců byl každý den a užíval jsem si to, možná až moc prožíval WB a CW, byl jsem moc ukvapený a to když mě někteří trashtalkovali a dělali cokoliv co se mi nelíbilo, mě naštvalo tak že jsem přetekl jak pohár vína když do něj stále přilíváš a hraješ si na bezedný kelímek. Asi se budu opakovat, ale doufám že minimálně přijmete mou omluvu, a v nejlepším případě mě vezmete zpět.
Zkus do toho kelímku udělat díru do dna. ;)

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#132
TheDarkLord173 píše:
19 lis 2019 19:48
1. Nick na serveru: TheDarkLord173

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 41, skoro 42

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: Vlastním PT5 helmu, Arthur 2 chestplate, malachit kalhoty 2, chimer botky 2. Kralovna temnoty 2 (tato zbroj platí i pro pvp i pve)

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: Moje současné levely Meče 112, Sekery 96, Luky 45

5. Co nabízíš frakci: Silného aktivního člověka.

6. Co od frakce očekáváš: ODPUŠTĚNÍ

7. Jak dlouho hraješ na serveru: asi 8 měsíců

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: Byl jsem kdysi dávno WarChiefs, poté jsem se naštval na to co mi tahle frakce udělala, odešel jsem a chvíli jsem byl v Anocře, kde se mi po chvíli přestalo líbit.

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: Asi 24/7?

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: ano, samozřejmě

11. Tvůj věk: 15

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Moc bych se chtěl omluvit hráči sedr, ArkenThas a BorikoGamingCZ a všem kterým jsem mým chováním zkazil den nebo pokazil večer. Chtěl bych se přidat k té komunitě se kterou jsem těch 8 měsíců byl každý den a užíval jsem si to, možná až moc prožíval WB a CW, byl jsem moc ukvapený a to když mě někteří trashtalkovali a dělali cokoliv co se mi nelíbilo, mě naštvalo tak že jsem přetekl jak pohár vína když do něj stále přilíváš a hraješ si na bezedný kelímek. Asi se budu opakovat, ale doufám že minimálně přijmete mou omluvu, a v nejlepším případě mě vezmete zpět.
Obrázek

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#135
1. Nick na serveru: Vilgefortz

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 15

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: Momentálne mám Orčí Pomstu (mám aj Silverion + Demonuv Uchvatitel ale mám na to malý level) a full dia armor set Prot. 4 a Unb. 3

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: Momentálne expím meče a keďže som začal hrať iba pred nedávnom, tak to nie je zatiaľ žiadna sláva. Ale časom sa to zlepší.

5. Co nabízíš frakci: Ak sa jedná z tej "ľudskej" stránky, tak ponúkam dobrého kamaráta na pokec a čo sa týka hernej stránky tak by som mohol dropovať suroviny, variť elíky, poprípadne chodenie WBčok alebo chodenie na pevnosti.

6. Co od frakce očekáváš: Priateľský prístup

7. Jak dlouho hraješ na serveru: Zhruba týždeň.

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: Vo frakcii som zatiaľ nebol, toto by bola moja prvá frakcia.

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: Ako kedy, ale priemerne to je asi 3-4 hodinky denne, podľa toho či je pracovný deň (keďže chodievam do práce) alebo víkend (cez víkend som viac aktívny)

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: Mám Discord, Skype, TeamSpeak aj Facebook (kľudne si vyberte)

11. Tvůj věk: 19

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Takže som obyčajný chalan, ktorý rád číta knihy, počúva hudbu a hrá porôzne hry (napr. Zaklínač, lolko, Forest atď) (Viac by som mohol poprípadne povedať na DC)
Naposledy upravil(a) Vilgefortz dne 04 pro 2019 10:00, celkem upraveno 1 x.

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#139
1. Nick na serveru: Ice_Vortex

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 41

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: Zbraně: Temný očistec, Malachit. kladivo, Halloween sekera, Temný meč. Zbroj: Custom prot4 helma i boty, Arth Chestplate a Leggy.

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: 133 Kladiva (Tento sklil budu nadále skillovat minimálně do 150lvlu), 85 Sekery (Požívám rád v pvp spojení kladiv a seker)

5. Co nabízíš frakci: Svou aktivitu na WB/Skupiňáku/Pevnostech/menších bossech (Vyvolka, Stromy, Tutu, atd.) a fragu. Jsem hodně užitečný jako ochranka před hráči, i na braní mobů. Mohu taky půjčovat své zbraně na Expení.

6. Co od frakce očekáváš: Ochotu mi pomáhat s něčím, co bych sám nezvládal, půjčování itemů na Expení nebo do bojů.

7. Jak dlouho hraješ na serveru: Už to bude rok a 5 měsíců.

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: Hlásím se k návratu do Frakce, více podrobností napíšu do 12.

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: Byl bych ochoten být aktivní značnou dobu, jelikož nemám žádné aktivity, jedině školu, a semtam rodinné věci.

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: Již jsem na vašem DC. Kdyby náhodou, tak kontakt: Tandeen#9093

11. Tvůj věk: 15

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Čágo, jelikož mi hodně hráčů z WCH a jejich ally psalo, že pokud chcu být u vás, tak si mám zase podat nábor.
Začnu takto.. Jelikož se mi již nelíbila situace Vedení WarChiefů, tak jsem chtěl jednoduše přestoupit jinde, kde jsem čekal, že to bude lepší, protože moje slova by byly stejně k ničemu. No tak jsem přestoupil teda do BloodLustu, kde to bylo sice lepší v lootění Frakce, ale zase mi tam chyběli kámoši, co jsem měl ve WCH. Nechtěl jsem potom jít zase za Vedením WCH, aby mě vzali nazpět, jelikož můj návrat (kvůli věcem co jsem psal o Vedení) by byl nepřijatelný. V tu dobu mě ale začalo bavit WoT, a tak jsem na Epes nechodil vůbec, a Epes se mi už skoro vymazal z hlavy, ale jeden nejmenovaný hráč z Epesu mi pak napsal, že jestli se nejdu na něco podívat, atd. , a tak jsem šel. Zkusil jsem si trochu toho PvP, PvE a zase mě to začalo bavit, takže bych tu hrál zase častěji. A jelikož teď vidím, že ve Vedení už je to lepší, tak bych byl rád, kdyby jste mě vzali znovu, a já mohl zase být s kámošema, chodit na skupiňáky, WB, atd. jak tomu bylo až do mého odchodu.
Díky za přečtení - Vortex

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#140
1. Nick na serveru:HunterCZ

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!):10

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: pekelny plamen,lovkyne lebek, orci kamenobijec, orci zbroj , orci valecna zbroj, bow

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: kradiva a serekry a luk

5. Co nabízíš frakci: svoji vypomoc na PVP/PVE

6. Co od frakce očekáváš: Ochotu mi pomáhat s něčím, co bych sám nezvládal, půjčování itemů na Expení nebo do bojů

7. Jak dlouho hraješ na serveru: 3 dny

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: Ne

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: kazdy den 4.hod.

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: Ano HunterCZE#1340

11. Tvůj věk: 16

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: obcas civicim jinak hraju furt hry a jsem v prvaku na kucharovy