Re: Rebalanc klanů (znovu)

#11
TheDarkLord173 píše:
22 lis 2019 11:55
aby mi při CW někteří schválně vyžírali killy, bosse, dávali do vězení a nadávali mi? (Jeden z důvodů proč jsem odešel) Tohle fakt nemám zapotřebí.
Vyžírali? Co prosím? Na CW, kde 10 lidi zabíjí 1 to asi opravdu není vyžírání a stejně tak u bossů. S tím jailem, jestli mluvíš o tom, jak jsem si z vás jednou dělal srandu abych byl valecnik dne, tak to promiň, nenapadlo mě, že se tě to tolik dotkne. Ostatní to vzali s klidem. A ohledně toho nadávání, ty chceš po 9 lidech z 10, kteří někoho zabíjí, aby ti nechali last na něco a měl jsi body. Nepřijde ti to sobecké? Body chtějí všichni a zrovna ty jich máš dost na to, aby ti někdo musel nechávat lasty. Nikdo ti nenadával do doby, než jsi je začal shazovat, vyhrožovat jim a urážet je jen kvůli tomu, že ti nechtějí nechat last.
Fufen píše: To nic nemění na tom, že to je pravda a rebalance je velmi nutnej, většinou tam od nás rebelů nikdo ani nejde. Minulé klanovky si mi sám psal, ať dojdu na klanovky, protože tam od nás nikdo nešel.
Proti rebalancu nic nemám, s tím souhlasím a že jsem ti psal je taky pravda. Spíš mi jde o to, že darklord hledá co nejvíc možnosti, jak jít maximálně proti nám, tak sepsal tohle aby nemusel platit ty PP za přestup a ještě k tomu si tu upravuje fakta.
Jinak chápu, že chce přejít, ale šlo by to napsat i bez zbytečných keců a blbostí okolo.

Re: Rebalanc klanů (znovu)

#12
Fufen píše:
22 lis 2019 14:46
YouAreDEAD píše:
22 lis 2019 11:25
Fufen píše:
22 lis 2019 11:19

To nic nemění na tom, že to je pravda a rebalance je velmi nutnej, většinou tam od nás rebelů nikdo ani nejde. Minulé klanovky si mi sám psal, ať dojdu na klanovky, protože tam od nás nikdo nešel.
Možná že kdyby díky tobě nepřestali všichni rebelové hrát tak by jste teď neprohrávali :c
Je zajímavé, jak se najednou ze strašně změněného a polepšeného chudáka stává znovu ta arogantní "bytost", která se chová jak odpad serveru. Tímhle si moc k tvé další žádosti nepřilepšíš. Peace
Jedinej člověk ke kterýmu se chovám jako odpad si ty vždycky to tak bylo a vždycky to tak bude. Peace

Re: Rebalanc klanů (znovu)

#17
Not sure úplně. Aktivně hrajících Rebelů si myslím, že je mnohem více, jak Gorlandů. Jediný problém je, že na CW 50% klanu absolutně kašle. Spíš byste se měli mezi sebou povzbudit a jít hrát. Za Gorlandy už tam tak chodíme aktivně cca 4 hráči a pokud se uspořádá přestup, začnou hrát zase najednou všichni Rebelové a opět to nebude vyrovnané na druhou stranu.

Re: Rebalanc klanů (znovu)

#18
Když už se jednou pomohlo gorlandům, tak by se mělo pomoct i rebelům. Ono problém byl už ten, že se do toho vůbec zasahovalo a mělo se to tenkrát nechat vyrovnat samo. Zásahem se to posralo akorát do budoucnosti a věděl jsem, že to bude opačně. Ale když už se to jednou posralo, ať se to zas teď "napraví".
PRO

Re: Rebalanc klanů (znovu)

#19
ArkenThas píše:
23 lis 2019 20:27
Not sure úplně. Aktivně hrajících Rebelů si myslím, že je mnohem více, jak Gorlandů. Jediný problém je, že na CW 50% klanu absolutně kašle. Spíš byste se měli mezi sebou povzbudit a jít hrát. Za Gorlandy už tam tak chodíme aktivně cca 4 hráči a pokud se uspořádá přestup, začnou hrát zase najednou všichni Rebelové a opět to nebude vyrovnané na druhou stranu.
Souhlasím.
Rebelové prohrávali kvůli tomu, že od nich nikdo nehrál, takže pokud Rebelové začnou hrát mají šanci porazit Gorlands, což už se v pár nedávných válkách stalo. Dle mého je zatím zbytečnost dělat další rebalance.
cron