Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#144
1. Nick na serveru: Natieto

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 24

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: vlastní full prot IV, skoro full orci valecnou zbroj, rytirskou zbroj, Lovkyni lebek, vlastní luk (full enchants), vlastní mec (full enchants)

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: hlavně expím sekery (34) a luky (17), okrajově mece (17)

5. Co nabízíš frakci: pomoc při WB, frakcích, popř. i jiné aktivity, vaření elíků z frakčních surovin, přátelský přístup, ochota pomáhat

6. Co od frakce očekáváš: nějaký ten loot z WB a někdy i last, přátelský přístup a ochotu někdy i pomáhat

7. Jak dlouho hraješ na serveru: cca 1 rok

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: mám takový pocit, že jsem byl velice krátce v DarkGods (kick for neactivity)

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: většinou když mám čas (nejčastěji o víkendu nebo o prázdninách)

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: ano

11. Tvůj věk: 17

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: jsem velmi přátelský, ochotný pomoci, chytám ale velice rychle rage xD,

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#146
1. Nick na serveru: Mrtimicz

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 15

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: Full orčí válečnou zbroj, vlastní luk (full enchants), černou orčí sekeru, meč ztracených rytířů, orčí kamenobijec.

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: Hlavně expím meče (15) a rybaření (19), okrajově luky (8)

5. Co nabízíš frakci: Pomoc na WB,vaření lektvarů a ochota pomáhat.

6. Co od frakce očekáváš: Last hity a loot z WB,ochotu pomáhat.

7. Jak dlouho hraješ na serveru: 5 dní.

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: V žádné předešlé frakci jsem nebyl.

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: 14:15-22:00 (jak kdy).

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: Ano.

11. Tvůj věk: 16

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Studuji v prváku na obchodní akademii. Jsem přátelský a ochotný pomáhat.

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#147
1. Nick na serveru: eFary48

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!):15

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE:Prot 3 černá orčí sekera a orčí meč

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: 12 sekery 12 meče

5. Co nabízíš frakci: pomoc na WB pevnostech a dungeonech

6. Co od frakce očekáváš: možnost dostat se na WB a trámové dungeony

7. Jak dlouho hraješ na serveru: od epes2

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: ne, v žádné frakci jsem před tím nebyl

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: 3-8 hodin 5-7 týdne

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: ani

11. Tvůj věk: 16 v srpnu 17

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu:..

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#148
Fary48 píše:
28 led 2020 18:24
1. Nick na serveru: eFary48

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!):15

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE:Prot 3 černá orčí sekera a orčí meč

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: 12 sekery 12 meče

5. Co nabízíš frakci: pomoc na WB pevnostech a dungeonech

6. Co od frakce očekáváš: možnost dostat se na WB a trámové dungeony

7. Jak dlouho hraješ na serveru: od epes2

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: ne, v žádné frakci jsem před tím nebyl

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: 3-8 hodin 5-7 týdne

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: ani

11. Tvůj věk: 16 v srpnu 17

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu:..
takzvaně frakce WarChiefs ještě existuje :)

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#149
Fary48 píše:
28 led 2020 18:24
1. Nick na serveru: eFary48

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!):15

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE:Prot 3 černá orčí sekera a orčí meč

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: 12 sekery 12 meče

5. Co nabízíš frakci: pomoc na WB pevnostech a dungeonech

6. Co od frakce očekáváš: možnost dostat se na WB a trámové dungeony

7. Jak dlouho hraješ na serveru: od epes2

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: ne, v žádné frakci jsem před tím nebyl

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: 3-8 hodin 5-7 týdne

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: ani

11. Tvůj věk: 16 v srpnu 17

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu:..
To jako hodíš přihlášku do každé frakce? :D

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#150
1. Nick na serveru: Tatarskaomacka

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!):34

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: Artur chest a gate + homemade boty a helmu, meč stínu, prokletá sekera, stribrná sršen

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: Sekery 56, Meče 50, Lykantropie 1, a do budúcna asi kuše

5. Co nabízíš frakci: Pomoc a čas

6. Co od frakce očekáváš: Pomoc v dungoch :D

7. Jak dlouho hraješ na serveru: Presne neviem ale asi nejak tak od začiatku E3

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: No naposledy som bol u vás ale dostal som kick za neaktivitu PS: chcem sa vrátit lebo server začal byť zase atraktívny.

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: Keď som aktívne hrával tak niekedy 3-5h niekedy aj 8

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: Mám discord

11. Tvůj věk: 16

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Chodím na strednú školu a doma som len o 16:00, v utorok a v štvrtok 17:45 takže cez pracovné dni by som mohol byť aktívny len na wbčka a posledný skup. ale cez víkend by som mohol ťahať 1-8h
cron