Re: Pár návrhov , ktoré by sa mohli hodit na server

#16
_GonkManSVK_ píše:
10 led 2020 22:35
2. Znížiť cooldown golden apple a enchant golden apple - Takže , ako by som to povedal, cooldown na gapploch je moc prehnaný , keď sa momentálne hrá vo veľkých damagoch ( čo sa PvP týka ) tak tie gapply sa nedajú toľko využívať, ako by podľa mňa mali. Cooldown 25 minut je až moc na enchant golden apple , nie je už až tak OP ako v starších verziách a momentálne by sa hodilo ten cooldown znížiť. Myslím si , že ak by sa cooldown znížil aspoň na 5-10 minút z 25 minút , dosť by to pomohlo a taktiež by sa začali golden apply omnoho viac používať. Čo sa týka klasických golden applov , tie dávajú menší absorbtion a nejaký ten regen , ktorý nie je až tak silný a je podľa mňa hlúposť , aby aj klasické golden apply mali 25 minutový cooldown. Z týchto golden applov by sa ten cooldown mohol zrušiť úplne a zlepšilo by sa tak o trošku hranie v PvE a hlavne pre upírov ( aby nemuseli používať toľko čerstvej krve apod. , ako napríklad v prusmyku ), keďže v PvP na Epesi by nemalo žiadny zmysel ich používať. Ten regen na nich nie je až taký silný aby to pomohlo v PvP , keďže za tú dobu čo ho zjete vás dokáže aj niekto zabiť...

Souhlas, na EGA stačí cooldown 10m a na Golden apple bych ho vypl úplně (vlastně ani nechápu proč tam ten cooldown je, když to dá 2 absorb HP a slabší regen než dává buff na meči)..