Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖]spesny_cz žádost o unban

#1
1) Za co jsi ban dostal?
Za Autofish a btw lituju toho
2) Popis situace
Byl krásný měsíc a já od jednoho člena na serveru Epesuj jsem dostal Autofish od té doby jsem ho používal a uvědomoval jsem si že je to špatný nápad to dále používat ale po čase jsem si na to zvyknul až jednoho dne po vánocích jsem zjistil je mám Permaban byl to takový na půl dárek byl jsem naštvaný že to nějakým lidem co živí Epesuj nedostali ale to už je svět to už nezměníme kdo má peníze může si tu dělat co chce ale tak by to nemělo být třeba od koho jsem dostal tuto aplikaci tak ten nedostal ban uvědomuju si že to bylo špatný ale kluk jako já chce prozkoumávat všechny lehčí možnosti zkratky atd...
3) Datum a čas banu
Prosinec 26, 2019, 19:28
4) Druh banu
Permaban
5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Nevím asi za to že jsem investoval né malý peníze ani tak velký ale byla to chyba zkoušet jaký to je mít Autofish ale pravidla jsou od toho aby se dala porušovat a myslím že za Autofish není vhodné dávat hned Permaban nikdy jsem na žádným serveru neměl Permaban a podle mého si ho nezasloužím nejsem toxic a když už jo tak mě musí rozčílit nějakej kretrén a provokatér asi v minulosti jsem dostal mute ale to není tak závažný a myslím si že by se měli dávat Permabany i podle toho jestli udělal jen tuhle věc a nebo jich udělal více podle mého to není fér ale co život není nikdy fér měl jsem tam dobré přátele i když někteří říkali že to jsou chujové ale i tak na mě působili hodně a docela se mi po nich stíská znova uznávám mojí chybu ale každý člověk by měl dostat 2 šanci chybí mi Arken Vortex Marek Miras atd.. Měl jsem je rád a oni mě taky #nohomo a i když měli jinou věkovou kategorii tak jsem si s nima rozuměl. :D Ale mrzelo mě že vortex po mého banu byl na mě hnusný a zlý tím pádem jsem si uvědomil co jsem udělal. D:
PS: sorry za čárky a za pravopis

Re: spesny_cz žádost o unban

#2
spesny_cz píše:
15 úno 2020 18:38
1) Za co jsi ban dostal?
Za Autofish a btw lituju toho
2) Popis situace
Byl krásný měsíc a já od jednoho člena na serveru Epesuj jsem dostal Autofish od té doby jsem ho používal a uvědomoval jsem si že je to špatný nápad to dále používat ale po čase jsem si na to zvyknul až jednoho dne po vánocích jsem zjistil je mám Permaban byl to takový na půl dárek byl jsem naštvaný že to nějakým lidem co živí Epesuj nedostali ale to už je svět to už nezměníme kdo má peníze může si tu dělat co chce ale tak by to nemělo být třeba od koho jsem dostal tuto aplikaci tak ten nedostal ban uvědomuju si že to bylo špatný ale kluk jako já chce prozkoumávat všechny lehčí možnosti zkratky atd...
3) Datum a čas banu
Prosinec 26, 2019, 19:28
4) Druh banu
Permaban
5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Nevím asi za to že jsem investoval né malý peníze ani tak velký ale byla to chyba zkoušet jaký to je mít Autofish ale pravidla jsou od toho aby se dala porušovat a myslím že za Autofish není vhodné dávat hned Permaban nikdy jsem na žádným serveru neměl Permaban a podle mého si ho nezasloužím nejsem toxic a když už jo tak mě musí rozčílit nějakej kretrén a provokatér asi v minulosti jsem dostal mute ale to není tak závažný a myslím si že by se měli dávat Permabany i podle toho jestli udělal jen tuhle věc a nebo jich udělal více podle mého to není fér ale co život není nikdy fér měl jsem tam dobré přátele i když někteří říkali že to jsou chujové ale i tak na mě působili hodně a docela se mi po nich stíská znova uznávám mojí chybu ale každý člověk by měl dostat 2 šanci chybí mi Arken Vortex Marek Miras atd.. Měl jsem je rád a oni mě taky #nohomo a i když měli jinou věkovou kategorii tak jsem si s nima rozuměl. :D Ale mrzelo mě že vortex po mého banu byl na mě hnusný a zlý tím pádem jsem si uvědomil co jsem udělal. D:
PS: sorry za čárky a za pravopis
https://www.epesuj.cz/amnestie-2020/
Tady sem to přepiš a ještě k tomu něco přidej :-)

Re: spesny_cz žádost o unban

#3
:shock:
e to nějakým lidem co živí Epesuj nedostali
Moc nechápu
kdo má peníze může si tu dělat co chce ale tak by to nemělo být třeba od koho jsem dostal tuto aplikaci tak ten nedostal ban uvědomuju si že to bylo špatný ale kluk jako já chce prozkoumávat všechny lehčí možnosti zkratky atd
Když chceš, proč né, ale musíš počítat s následky ... Co se týče toho, že ten, kdo ti to poslal ban nemá, tak jsem rád, že si nám to řekl, kdo ti to dal :D :D Tak hlavně že to zmiňuješ (pokud si to náhodou někomu řekl, promiň, ke mě se to nedostalo)
Nevím asi za to že jsem investoval né malý peníze ani tak velký
I kdyby si kvůli Epesu prodal ledvinu, je mi to jedno, byla to tvoje volba.
ale pravidla jsou od toho aby se dala porušovat a myslím že za Autofish není vhodné dávat hned Permaban
Buď toho názoru i na dále (y). Nebudeme se zde bavit v žádosti o unban, zda by za autofish měl byt takový či oný trest.
Permabany i podle toho jestli udělal jen tuhle věc a nebo jich udělal více podle mého to není fér
Podle mého není fér se zvýhodňovat nad ostatními :roll:

Celá tvoje "žádost" se mi jeví jako názor na to, jak bys vlastně ban mít neměl a aby to nevypadalo, tak na konec si napsal "uznávám mojí chybu".
Stejně jako v těchto případech:
viewtopic.php?f=20&t=1839
viewtopic.php?f=20&t=1840
viewtopic.php?f=20&t=1833
Máš šanci na amnestii.
https://www.epesuj.cz/amnestie-2020/
BTW, pokud se máme bavit o názoru pro/proti, u mě máš velké proti.

Re: spesny_cz žádost o unban

#8
Doufám, že tě na ten server přes amnestii nepustí, hraješ si měsíc a myslíš si že můžeš všechno, to že tam píšeš o tom jak si do té hry dal peníze, to není důvod proč by si měl dostat unban! Mě od jailu taky nezachránilo to že jsem každý měsíc kupoval pp a sponzora :)! Mám pocit že toho vůbec nelituješ a je ti jedno za co jsi to dostal, Autofish pro tebe není tak závažný přečin, o tom se však hádej s těmi co rybaří poctivě. Přeji hezký den DarkLord <3.

Re: spesny_cz žádost o unban

#9
Přesně jak psali kluci nade mnou. Sice tě neznám, ale toto mi jako žádost o UB a lítost nad tím, že jsi porušil pravidla, nepřipadá. Když bys to napsal jinak, tak možná jo, ale tady musím nesouhlasit.

Re: spesny_cz žádost o unban

#10
TheDarkLord173 píše:
16 úno 2020 07:13
Doufám, že tě na ten server přes amnestii nepustí, hraješ si měsíc a myslíš si že můžeš všechno, to že tam píšeš o tom jak si do té hry dal peníze, to není důvod proč by si měl dostat unban! Mě od jailu taky nezachránilo to že jsem každý měsíc kupoval pp a sponzora :)! Mám pocit že toho vůbec nelituješ a je ti jedno za co jsi to dostal, Autofish pro tebe není tak závažný přečin, o tom se však hádej s těmi co rybaří poctivě. Přeji hezký den DarkLord <3.
Ale zachránilo... Nějak se ti záhadně zkracoval a + je tam ještě víc zajímavých věcí, ale to možná rozeberu někdy někde jinde.
Ale jinak je to totálně krátká doba, aspoň měsíc navíc si měl počkat, takže proti. Příště už asi pro...
cron