Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Sprostak

#1
Dobrý den Epesáci a A-Teame.. Už cca 2 týdny mám /sprostak 12 bodů.. Každý týden by se prej mělo odečíst 5 bodů.. Jen je tu menší problém, že já už za poslední 2 týdny nenapsal nic sprostého, nebo cokoliv, co by mi dalo body do /sprostak a nechce mi to co týden odečíst žádné body..

Re: Sprostak

#2
Stalo sem i něco podobného, jen mi to na těch 13 bodů najednou vyskočilo, když sem neměl ani 7

Re: Sprostak

#3
teoreticky mohl být problém v rollbacku databáze, který se párkrát stal v uplynulých týdnech. Pokud v dalších týdnech nenastane změna, prosím dejte opět vědět.

Re: Sprostak

#4
Epes píše:
21 úno 2020 13:31
teoreticky mohl být problém v rollbacku databáze, který se párkrát stal v uplynulých týdnech. Pokud v dalších týdnech nenastane změna, prosím dejte opět vědět.
Ahoj Epesi, pořád mi to nechce odečítat ty body.. Tak se na to mrkni až budeš mít čas prosím.

Re: Sprostak

#5
Já jsem taky před víc jak týdnem napsala omylem sprosté slovo, jelikož jsem nevěděla, že je v cenzuře a od té doby mám neustále 2 body v /sprostak. Ne, že by to bylo moc, ale kdyby náhodou, tak bych byla ráda, když by to tam nebylo.

Re: Sprostak

#6
Zika píše:
28 úno 2020 23:26
Já jsem taky před víc jak týdnem napsala omylem sprosté slovo, jelikož jsem nevěděla, že je v cenzuře a od té doby mám neustále 2 body v /sprostak. Ne, že by to bylo moc, ale kdyby náhodou, tak bych byla ráda, když by to tam nebylo.
Tady jde hlavně o princip.. Že se to nemaže, jak má.. Já mám bohužel 12 a za další sprosté slovo bych už dostal trest.

Re: Sprostak

#7
Asi nemusíme debatovat o tom, že jde o princip.

Je to způsobeno rozsáhlejšími anomáliemi v databázovém systému, které v posledních dnech řešíme.

Omlouváme se za nepříjemnosti.

Re: Sprostak

#8
Teď jsme si vzpomněla, že jsem předevčírem dostala trest za údajné sprosté slovo. Jenže si nejsem vědoma, kde v té větě je to dané sprosté slovo.
Dostala jsem trest (plus další body), tak jsem tedy v chatu vyjela šipkou nahoru, aby šlo vidět, co přesně jsem napsala a to ofotila.
Obrázek

Re: Sprostak

#9
Zika píše: Teď jsme si vzpomněla, že jsem předevčírem dostala trest za údajné sprosté slovo. Jenže si nejsem vědoma, kde v té větě je to dané sprosté slovo.
Dostala jsem trest (plus další body), tak jsem tedy v chatu vyjela šipkou nahoru, aby šlo vidět, co přesně jsem napsala a to ofotila.
Obrázek
Problém systém detekoval ve slově "poVOLEných", tyto slova postupně budeme přidávat do databáze aby se podobné "falešné" detekce neděly.
cron