Re: Nicota v2

#11
MarekD píše:
24 úno 2020 08:59
TheDarkLord173 píše: Zabíjel jsem jich 6 a jediný drop co padl byl 1 demonak takže podle mě jsem buď strašně unlucky nebo ostatní strašně lucky. Drop rate na demonaky bych nechal tak jak je. Možná poupravit droprate drahokamů. Případně, jak už jsem psal nahoře, snížit drop rate prachů.
Já zabil 3 nicoty...
1 nic
2 vzduch
3 oheň a demonak
Takže si myslím že by bylo vhod trosku snížit drop drahokamu a zbraní, nebo boostnout erla a nekra aspoň na stejný drop rate jak nicotu
Jo takže ty si zabil? A všechno si taky nafarmil viď? Ok jak chceš :).

Re: Nicota v2

#14
Neříkám, že moje metoda zjištění, zda je nicota opravdu broken nemá chyby... má je, to jistě, ale zrovna teď tu Shawue s wingem killili 2 nicoty a padla jen HP helma, což jak všichni víme není nic extra, protože většina krystal helem je touhle dobou lepších než ta HP helma

Re: Nicota v2

#15
Eskaron píše:
24 úno 2020 23:44
Neříkám, že moje metoda zjištění, zda je nicota opravdu broken nemá chyby... má je, to jistě, ale zrovna teď tu Shawue s wingem killili 2 nicoty a padla jen HP helma, což jak všichni víme není nic extra, protože většina krystal helem je touhle dobou lepších než ta HP helma
Jen??? Však to jak dobre je? Je to stejné % jak na ostatní části? Nerfnout prosím!!

Re: Nicota v2

#16
Eskaron píše:
24 úno 2020 15:02
Když tu je tolik rozdílných názorů, tak by asi bylo nejrozumnější počkat, zda nicota je opravdu broken, či zda to farmili neskuteční luckeři
Však se to dá zjistit a myslím si že kdybys porovnal 10 nicot s 10 nekra a a erlekta a dostaneš jasně výsledek protože ti z erla a nekra nic nepadne.

Re: Nicota v2

#17
Podle toho, co tady píšete, tak padly už minimálně 4 legendární zbroje/zbrane a nevim kolik drahokamů. Jako nevim, ale podle mě by měly zbrane/zbroje padat ze solowb jen výjimečně (obvzlášť v průsmyku). Demonaky ať klidně padaj, ale když vidim ty ostatní dropy, tak začínám litovat toho času, který jsem strávil nad farmením surek na craftení nemrtvé zbroje.

Re: Nicota v2

#18
Eskaron píše:
24 úno 2020 23:44
Neříkám, že moje metoda zjištění, zda je nicota opravdu broken nemá chyby... má je, to jistě, ale zrovna teď tu Shawue s wingem killili 2 nicoty a padla jen HP helma, což jak všichni víme není nic extra, protože většina krystal helem je touhle dobou lepších než ta HP helma
To padlo s kuretem. S šavli z těch 2 padly jen kameny.

Re: Nicota v2

#19
Napsat, že padla jenom HP helma je úplná blbost...Je to HP zbroj a je úplně jedno že to je helma...pokud padla helma mohla dropnout jakákolivi jiná část....Já vás tady prosím uvědomte si jednou o co tu jde a nebuďte jen chamtiví po snadném lootu..Tímto tempem se to zachvíli předropuje a ty itemy na, které jste museli doposud tvrdě dřít (hp zbroj)... Nerfnout se to musí a tečka.

Re: Nicota v2

#20
phiwings99 píše:
25 úno 2020 08:05
Eskaron píše:
24 úno 2020 23:44
Neříkám, že moje metoda zjištění, zda je nicota opravdu broken nemá chyby... má je, to jistě, ale zrovna teď tu Shawue s wingem killili 2 nicoty a padla jen HP helma, což jak všichni víme není nic extra, protože většina krystal helem je touhle dobou lepších než ta HP helma
To padlo s kuretem. S šavli z těch 2 padly jen kameny.
Aha, sory, moje chyba xD

Rody, musí se to nerfnout v případě, že to je opravdu hodně broken na dropy, a nemyslím si, že porovnávání s nekrem / erleghtem je dobrá metoda... spíš jestli by nebylo vhodnější aby při další plánované údržbě se asi tak 10x zabila nicota s talismanem a uvidí se, co padne, zda jsou broken % nebo jen ultra luck, pokud se prokáže, že jsou špatně procenta, tak to jasně nerfnout, o tom se tu snad nikdo nehádá, jen někdo má pochyby, zda to byl luck či chyba v %
cron