Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

[✔] Vytvoření subresky

#1
Mám menší problém s vytvořením subresky. Zjednodušeně označím 2 body pak pomocí příkazu subresky vytvořím v listu jde normálně vidět ale když se na ni chci portnout nebo do ní vlezu dělá to jako kdyby neexistovala proto bych chtěl poprosit o nějaký fix.

Re: Vytvoření subresky

#2
Ak vieš, kde sa reálne nachádza, skús sa do nej dostať a zadať /res tpset

Včera prebehol update residenčného pluginu a netuším koľko nových chýb je v ňom...

Re: Vytvoření subresky

#4
Bohužel nefunguje normálně sem vytvořil subresku která se začala ukazovat i v listu ale nemůžu s ní vůbec nic dělat ani nastavit tp hlavně mi to ani nepíše tu zprávu nad hotbarem když vejde do resky atd.

Re: Vytvoření subresky

#5
Aha, takže je to stará záležitosť.

Skús ju surovo zmazať: /res remove nazov
Nazov napis cez bodku: reska.subreska
Pred potvrdenim preistotu skontroluj nazov vymazavanej resky v chate (vyskoci ti to tam komplet reska.subreska).

A potom ju skús spraviť na novo.
Ak ti to nepomôže, tak večer okolo 17:00 sa mi možno podarí prísť na server :-)

Re: Vytvoření subresky

#6
Zkusil sem to a nefunguje ono to není reskou takto mi to blbne na všech omlouvám se že sem to nenapsal dřív ale teď budu na epesu celou dobu takze stačí napsat jak říkám včera sem od 17 tu +- nebyl nebo sem aspoň odešel.

Re: Vytvoření subresky

#7
Nevím čím by to mohlo být. Mně subresky fungujou normálně - můžu nastavit tp, můžu upravovat flagy, vidím oznámení když vstoupím do subresky.

Re: Vytvoření subresky

#8
CzechMinerCZ píše:
26 bře 2020 18:48
Nevím čím by to mohlo být. Mně subresky fungujou normálně - můžu nastavit tp, můžu upravovat flagy, vidím oznámení když vstoupím do subresky.
Já to mám tuším ještě zabudované z dob kdy se řešil fly na resce nebo aspoň +- okolo té doby takže idk v čem by mohl být problém.

Re: Vytvoření subresky

#9
Vyriešené.
Chyba bola v tom, že subreska sa nerobí nautomaticky od 0 do 256 výškovo, ale treba oblasť vybrať aj na výšku.

LOCK
cron