Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Zmizení itemu

#1
Dneska 28.3.2020 cca v 19:36 som bojoval u šedohrbeta ze sekerou a silverionem. Prendaval som si z ec healky do hotbaru a invu a po zabití šeda som ani v /ec ani u seba v invetári som nemal silverion. Nemohol som ho vyhodit lebo hned ako som sa to dozvedel som zkušal vyhodit arthurianske boty a mal som zapnuty /inv on.. Poprosím o vyriešenie dakujem. nickname: Pifqo

Re: Zmizení itemu

#4
Tedka jsme pátrali po zmizenem silverionu ale nic takoveho že jsem ho vyhadzoval nebo se mi nekam uložil. hnedka když jsem se portnul na resku jsem psal epesovi a psal jsem tam pred chvilinkou a jediny co jsem nasel podezreleho je tohle..

[19:37:59] [Client thread/INFO]: [CHAT] Buff opet pripraven
[19:38:02] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]**PinkHorses [$]Pelleas [G]: ň/ec
[19:38:04] [Client thread/INFO]: [CHAT] omg14 died
[19:38:04] [Client thread/INFO]: [CHAT] omg14 was slain by Crusher using [§dPostrach vampiru]
[19:38:05] [Client thread/FATAL]: Error executing task
java.util.concurrent.ExecutionException: java.lang.IllegalStateException: Player is either on another team or not on any team. Cannot remove from team 'MVdWAN9991006'.
at java.util.concurrent.FutureTask.report(Unknown Source) ~[?:1.8.0_231]
at java.util.concurrent.FutureTask.get(Unknown Source) ~[?:1.8.0_231]
at h.a(SourceFile:47) [h.class:?]
at bes.av(SourceFile:962) [bes.class:?]
at bes.a(SourceFile:398) [bes.class:?]
at net.minecraft.client.main.Main.main(SourceFile:124) [Main.class:?]
at sun.reflect.NativeMethodAccessorImpl.invoke0(Native Method) ~[?:1.8.0_231]
at sun.reflect.NativeMethodAccessorImpl.invoke(Unknown Source) ~[?:1.8.0_231]
at sun.reflect.DelegatingMethodAccessorImpl.invoke(Unknown Source) ~[?:1.8.0_231]
at java.lang.reflect.Method.invoke(Unknown Source) ~[?:1.8.0_231]
at net.minecraft.launchwrapper.Launch.launch(Launch.java:135) [launchwrapper-1.12.jar:?]
at net.minecraft.launchwrapper.Launch.main(Launch.java:28) [launchwrapper-1.12.jar:?]
Caused by: java.lang.IllegalStateException: Player is either on another team or not on any team. Cannot remove from team 'MVdWAN9991006'.
at bec.a(SourceFile:270) ~[bec.class:?]
at bno.a(SourceFile:1640) ~[bno.class:?]
at ia.a(SourceFile:117) ~[ia.class:?]
at ia.a(SourceFile:13) ~[ia.class:?]
at fo$1.run(SourceFile:13) ~[fo$1.class:?]
at java.util.concurrent.Executors$RunnableAdapter.call(Unknown Source) ~[?:1.8.0_231]
at java.util.concurrent.FutureTask.run(Unknown Source) ~[?:1.8.0_231]
cron