Rebalanc epmmo

#1
Rebalanc epmmo co proběhl pár týdnů do zadu udělal meče extrémně slabé a sekery předělal, buffem z meče dávám téměř nulový dmg a to co si healnu z buffu mi člověk s buffem ze sekery vezme 2ma hity, jsem proto aby se meče udělaly alespoň trochu silnější nebo se předělalo epmmo celkově, buff ze seker dostal extrémní buff ale buff z meče se udělal úplně nepotřebným. Před updatem jsem bojoval hlavně mečem, teď se neodvážím ten meč ani vzít do ruky protože bych díky tomu prohrál fight, jsem pro to aby se mečům přidal 1.6 násobný heal a přidal dmg na krvácení protože to co se s tím provedlo je momentálně neskutečně slabé a nebo rebalancovat sekery do míry takové že buff bude dávat 1/4 dmg co dává teď.
Tento návrh přikládám protože meče dostaly extrémní nerf a sekery se udělaly možná ještě silnější než byly do teď...

Re: Rebalanc epmmo

#4
TheDarkLord173 píše:
20 dub 2020 11:24
Bionicsabre píše:
20 dub 2020 11:21
Ten rebalanc mecov bol kvoli tvoju bugovaniu buffov tak co tu fnucis
bugování buffov ?
TAKŽE SEKERY BUDOU 4X SILNĚJŠÍ NEŽ JAKÉKOLI JINÉ EPMMO A MEČE KTERÉ SE DALY POUŽÍVAT NERFNEME?
Meč v pohodě beatne sekeru. To že si lopata a nic neuděláš, tak to není chyba EPMMO.

Re: Rebalanc epmmo

#5
phiwings99 píše:
20 dub 2020 11:28
TheDarkLord173 píše:
20 dub 2020 11:24
Bionicsabre píše:
20 dub 2020 11:21
Ten rebalanc mecov bol kvoli tvoju bugovaniu buffov tak co tu fnucis
bugování buffov ?
TAKŽE SEKERY BUDOU 4X SILNĚJŠÍ NEŽ JAKÉKOLI JINÉ EPMMO A MEČE KTERÉ SE DALY POUŽÍVAT NERFNEME?
Meč v pohodě beatne sekeru. To že si lopata a nic neuděláš, tak to není chyba EPMMO.
to chci vidět, potom rebalancu kdy krvácení dává 2.5dmg XD

Re: Rebalanc epmmo

#6
Jako... buff z meče je o poznání slabší, já osobně moc fanda mečů nejsem, ale rozhodně si myslím, že by nějaké využití mít měli. Ale ještě před EPMMO změnami by to chtělo spravit rozbité zbraně - Nefritka --- přliš extrémní dmg, větší než ničitelka vampíří narážeč --- low dmg, a hierka je kapitola sama o sobě

Re: Rebalanc epmmo

#7
Souhlasím s DarkLordem. Sekery jsou jakoby nepřekonatelná zbraň. Nic se jim prostě nevyrovná... Kladiva jsou k ničemu a teď už jsou i meče k ničemu.... lidi kteří říkají že se mečem dá porazit hráče se sekerou tak asi nikdy neměli v ruce meč a nebo to říkají naschvál protože neumí s mečem a jediná konkurence sekerám byly meče protože dávaly to suprové krvácení

Re: Rebalanc epmmo

#8
Matykralik píše:
20 dub 2020 11:37
Souhlasím s DarkLordem. Sekery jsou jakoby nepřekonatelná zbraň. Nic se jim prostě nevyrovná... Kladiva jsou k ničemu a teď už jsou i meče k ničemu.... lidi kteří říkají že se mečem dá porazit hráče se sekerou tak asi nikdy neměli v ruce meč a nebo to říkají naschvál protože neumí s mečem a jediná konkurence sekerám byly meče protože dávaly to suprové krvácení
PŘESNĚ TIHLE LIDI SCHVALOVALI TEN EPMMO REBALANC :)

Re: Rebalanc epmmo

#9
Díky tomu že je celkový dmg všeho menší, ti regen z meče parádně pokryje 5 vteřin souboje = sekera ti nevezme téměr nic. Já osobně bych byl ještě pro nerf regenu. Tedy menší efekt na delší dobu. :)

Re: Rebalanc epmmo

#10
CzechMinerCZ píše:
20 dub 2020 11:43
Díky tomu že je celkový dmg všeho menší, ti regen z meče parádně pokryje 5 vteřin souboje = sekera ti nevezme téměr nic. Já osobně bych byl ještě pro nerf regenu. Tedy menší efekt na delší dobu. :)
Za 5 vteřin boje ti berserk sebere všechny hp, žádný buff z meče tě nezachrání...
cron