Jakub13500

#1
Ahoj, každý na to má milion důkazů, ale nikdo nic nepostne a sem taky nikdo nic nenapíše, tak to udělám sám a počkám na vyjádření celého serveru.

1. ArkenThas
2. Jakub13500
3. 18.5.2020 někdy v době WB, dodat čas bych mohl pouze konec bugování, začátek byl tak odhadem 7 minut předem.
4. Chtěl bych nahlásit hráče Jakub13500 za bugování Worldbosse Ignis. Předevčírem jsem se tak zastavil na WB a Ignis vypadal opravdu vtipně. Od začátku to byla bitva mezi frakcemi WarChiefs a DarkGods, kdy proti sobě topdmgovali hráči TheDarkness a Miras. Přibližně do Ignisovo černé fáze to byl jen náš souboj, poté dorazila frakce Fallacy a hráč Jakub13500 se snažil Ignise ještě předmgovat. Stala se všemi oblíbená věc 1% a Ignis se healnul do plných životů, tudíž se dmgoval celý od 27K. Přibližně od ubrání 1,5 čárky jsme si všimli, že Ignisovi stále mizí HP i přes to, že u něj nikdo není. Hráči Jakub13500 se stal bug, kdy umřel, ale hned po smrti někdo umřel jeho rukou a jeho to oživilo. Tento bug funguje zajímavým stylem, kdy občas je hráč normální, občas běhá nakřivo, ale hitovat jej jde a občas se stane, že je hráč kompletně neviditelný, nedostává dmg a kolem něj hráči blikají. Přesně tento třetí druh se stal již několika hráčům u Ignise, kteří se ale buď odpojili/nechali kicknout tak do dvou minut. Ale Jakub se rozhodl, že tohoto bugu využije ve vlastní prospěch a po celou dobu v něm bugoval Worldbosse Ignise i přes to, že mu spamoval reálně naprosto celý server, ať nebuguje.
5. Takto, screen někdo mít asi bude, video tu bylo, ale prý ho ten hráč už nemá, no, kdyžtak to pošle do komentu. Co můžu ukázat jsou logy. Každému lehce myslícímu hráči dojde, že ty % totálně neodpovídají na dobu, co tam Jakub byl. Díky a doufám, že ten blbeček dostane ban aspoň na 2 týdny.. Jakoby, reálně jsem si myslel, že když už ban měl, tak začne používat mozek a ono nic.

Tady pošlu nějakou kratší část chatu z večera a topdmg. Ještě jsem neviděl, aby někdo došel v půlce wb a proti lidem, kteří ho umí získal dvojnásobnej top. Díky :D

Log Chatu:
[19:47:09] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]*WarChiefs [$]peta57 [G]: Kdo buguje toho ignise ?
[19:47:10] [Client thread/INFO]: [CHAT] Ignis se rozzuril.
[19:47:11] [Client thread/INFO]: [CHAT] Zivotni sila hrace EmberIsolte presla do tebe a dozivila te!
[19:47:11] [Client thread/INFO]: [CHAT] Zabil jsi EmberIsolte (45) a ziskal jsi 1.7 bodu
[19:47:11] [Client thread/INFO]: [CHAT] EmberIsolte died
[19:47:11] [Client thread/INFO]: [CHAT] **NEPRITEL DOSTAL KRITICKOU RANU**
[19:47:11] [Client thread/INFO]: [CHAT] ArkenThas zabil EmberIsolte
[19:47:11] [Client thread/INFO]: [CHAT] Zabil jsi EmberIsolte (45) a ziskal jsi 1.9 bodu
[19:47:11] [Client thread/INFO]: [CHAT] EmberIsolte was slain by ArkenThas using [§6Silna pohroma II]
[19:47:11] [Client thread/INFO]: [CHAT] Predmetu Morovy doktor +3 hrozi zniceni!
[19:47:11] [Client thread/INFO]: [CHAT] Predmetu Zbroj mrtvych II hrozi zniceni!
[19:47:12] [Client thread/INFO]: [CHAT] TheDarkness byl spálen na popel Pánem ohne
[19:47:12] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Opravovací kit] Všechny tvé předměty byly opraveny.
[19:47:12] [Client thread/INFO]: [CHAT] Opet patris mezi monstra a ty na tebe neutoci.
[19:47:13] [Client thread/INFO]: [CHAT] [26] [$]MarioL: Ja
[19:47:13] [Client thread/INFO]: [CHAT] Pouzij /back, aby ses vratil na misto sve smrti.
[19:47:13] [Client thread/INFO]: [CHAT] You didn't lose any power due to the world you died in.
[19:47:13] [Client thread/INFO]: [CHAT] Bloodlust: OFF combat damage: 100.0%
[19:47:13] [Client thread/INFO]: [CHAT] ArkenThas byl spálen na popel Pánem ohne
[19:47:13] [Client thread/INFO]: [CHAT] Citis, jak te spaluje neuhasitelne horko.
[19:47:13] [Client thread/INFO]: [CHAT] The_Cool_Girl was slain by tvarohCZ using [§6Nefritova smrt]
[19:47:14] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]*DarkGods [$]borko369 [R]: kdo ho buguje
[19:47:14] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]*DrzJabko [$]Rody_cz [G+]: jakub
[19:47:15] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]*DrzJabko [$]Rody_cz [G+]: xD

[19:47:15] [Client thread/INFO]: [CHAT] GonkManSVK byl spálen na popel Pánem ohne
[19:47:16] [Client thread/INFO]: [CHAT] Kastan was slain by omg14 using [§6Nicitelka noci II]
[19:47:16] [Client thread/INFO]: [CHAT] Warpuji te do prusmyk.
[19:47:17] [Client thread/WARN]: Received passengers for unknown entity
[19:47:17] [Client thread/WARN]: Received passengers for unknown entity
[19:47:17] [Client thread/INFO]: [CHAT] _x_x_NIGhT_x_x_ was slain by Spartakus31 using [§6Nicitelka noci II]
[19:47:18] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]*WarChiefs [$]peta57 [G]: jakub nice
[19:47:18] [Client thread/INFO]: [CHAT] peta57 was slain by §4§lIgnis
[19:47:18] [Client thread/INFO]: [CHAT] §eTve homy: §6Mining, Sklad, Ethan, Ignis, Alch
[19:47:19] [Client thread/INFO]: [CHAT] Byl jsi teleportovan na home (Ignis)
[19:47:20] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]**WarChiefs [$]TheDarkness [G]: hezky
[19:47:20] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]*DrzJabko [$]Rody_cz [G+]: forko : )
[19:47:20] [Client thread/INFO]: [CHAT] Nehybej se a vydrz 5 sekund nez se prikaz /hs provede
[19:47:21] [Client thread/INFO]: [CHAT] Spartakus31 died
[19:47:21] [Client thread/INFO]: [CHAT] Spartakus31 was slain by Throw1x using [Tvaroh Je ''L''egenda]
[19:47:21] [Client thread/INFO]: [CHAT] Error: please use /fc to switch chat mode or /fc a, /fc f, /fc p, /fc e
[19:47:22] [Client thread/INFO]: [CHAT] Jack_Ounes zabil Ferdas998
[19:47:22] [Client thread/INFO]: [CHAT] Ferdas998 was slain by Jack_Ounes using [§6Ohniva krutovlada II]
[19:47:23] [Client thread/INFO]: [CHAT] Tvuj chatovaci mod zmenen na: PUBLIC
[19:47:24] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]**WowCheese [$]ArkenThas [G]: :D
[19:47:24] [Client thread/INFO]: [CHAT] Miras was slain by §4§lIgnis
[19:47:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] Osedlal jsi sveho kone!
[19:47:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]*DrzJabko [$]Rody_cz [G+]: bude banik
[19:47:31] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]*DrzJabko [$]Rody_cz [G+]: Jakub13500

[19:47:31] [Client thread/INFO]: [CHAT] Jack_Ounes was slain by Bat
[19:47:31] [Client thread/INFO]: [CHAT] lokik70 was slain by Bat
[19:47:32] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]*DrzJabko [$]Rody_cz [G+]: cg
[19:47:32] [Client thread/INFO]: [CHAT] [26] [$]MarioL: ne pls
[19:47:33] [Client thread/INFO]: [CHAT] **Buff opet pripraven**
[19:47:34] [Client thread/INFO]: [CHAT] [26] [$]MarioL: ban ne
[19:47:35] [Client thread/INFO]: [CHAT] Rody_cz was slain by §4§lIgnis
[19:47:35] [Client thread/WARN]: Received passengers for unknown entity
[19:47:36] [Client thread/WARN]: Received passengers for unknown entity
[19:47:40] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]**WowCheese [$]ArkenThas [G]: klasickej Jakub :D
[19:47:40] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]**BloodLust EmberIsolte [R]: Rody_cz
[19:47:42] [Client thread/INFO]: [CHAT] Ice_Vortex byl zabit mocnym Ignisem
[19:47:42] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]**BloodLust EmberIsolte [R]: nebude ban
[19:47:42] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]**BloodLust EmberIsolte [R]: XD

[19:47:42] [Client thread/INFO]: [CHAT] NesTriX byl zabit hracem MarekD
[19:47:42] [Client thread/INFO]: [CHAT] NesTriX was slain by MarekD using [§6Nicitelka noci II]
[19:47:43] [Client thread/INFO]: [CHAT] Airax zabil phiwings99
[19:47:43] [Client thread/INFO]: [CHAT] phiwings99 was slain by Airax using [Já mám chimerák a ty ne XDDDDDD]
[19:47:45] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]**BloodLust EmberIsolte [R]: epes to nedohledá
[19:47:46] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]*DrzJabko [$]Rody_cz [G+]: ok

Log TopDMG:

[19:49:59] [Client thread/INFO]: [CHAT] --------------------
[19:49:59] [Client thread/INFO]: [CHAT] >>>>>> Ignis <<<<<<
[19:49:59] [Client thread/INFO]: [CHAT] -------------------
[19:49:59] [Client thread/INFO]: [CHAT] 1. Jakub13500: 43.96 %
[19:49:59] [Client thread/INFO]: [CHAT] 2. Miras: 25.93 %
[19:49:59] [Client thread/INFO]: [CHAT] 3. TheDarkness: 20.75 %
[19:49:59] [Client thread/INFO]: [CHAT] Boss byl porazen

Re: Jakub13500

#2
To co udelal bylo totalne nechutny a znicilo mi to den. Realne sesekal v nejakym bugu celyho ignise po 1% a znicil tim cele wb a taky sebral 20 minut naseho(meho a Mirase) drahoceneho casu. Nevim jestli to ma ten clovek v hlave v poradku, ale po unbanu z amnestie delat takovyhle brikule i po tom co ho spamovala polovina chatu je diskutabilni. Nemuzete rict, ze nebyl varovany.. byl si moc dobre vedom toho co dela.

Re: Jakub13500

#3
Úpřímně tohle jsem dlouho neviděl....

Nedávno se dostal z banu a jde vidět, že to je nenapravitelné hovado...… Před banem okrádal všechny frakce a cítil se jako pán celého vesmíru, dostal ban za autofish a po pár měsících zase ničí zážitek ostatním hráčům...

Kdyby to dělal bez toho aby ho kdokoliv upozornil nebyl by to přestupek zas tak vážný....
Ale po dobu asi 7 minut mu celej chat spamoval ať přestane... Jeho reakce???? No a co budu pokračovat, pravidla mě nezajímaj, jsem král vesmíru...


Za mě tenhle člověk na Epes nepatří... kdyby toho ignise zabíjel bez jakéhokoliv varování viděl bych to na warn, max temp na pár dní, ale tohle je opravdu extrém..
Už ho nechci na epesu vidět...

-Vaše nehasnoucí slunce na obloze Rody
Naposledy upravil(a) StrejdaRodec dne 20 kvě 2020 23:42, celkem upraveno 1 x.

Re: Jakub13500

#4
TheDarkness píše:
20 kvě 2020 23:36
To co udelal bylo totalne nechutny a znicilo mi to den. Realne sesekal v nejakym bugu celyho ignise po 1% a znicil tim cele wb a taky sebral 20 minut naseho(meho a Mirase) drahoceneho casu. Nevim jestli to ma ten clovek v hlave v poradku, ale po unbanu z amnestie delat takovyhle brikule i po tom co ho spamovala polovina chatu je diskutabilni. Nemuzete rict, ze nebyl varovany.. byl si moc dobre vedom toho co dela.
+1 a ne jen tvého a mirasoveho ale i celé frakci, která tam musela házet healky upe zbytečně

Re: Jakub13500

#5
Tenhle bug se mi už také jednou stal a video s ním jsem posílal jak do /bug, tak Colovi i Epesovi. Kdyby někdo chtěl vědět, jak to vypadalo z pohledu Jakuba a jak jednoduchý to měl, můžete mi napsat, rád vám to video pošlu. Teď k Jakubovi. Došel tam jako jeden z posledních a čistýho času jsem ho tam viděl snad jen pár sekund, pak zmizel a objevil se až na konci, kdy sebral drop. Čekal jsem, že to sám nahlásí a drop odevzdá (neslyšel jsem o tom, že by to udělal). Kdyby se vymlouval, že o tom bugu nevěděl, tak je to blbost, protože jednak mu to psali hráči do chatu a jednak si toho doopravdy všimnete, když kolem vás blikají hráči a vy nedostáváte ŽÁDNÉ poškození. Nenávratně bugem i přes varování hráčů ovlivnil WB a poškodil hráče. Udělejte si o tom obrázek sami.

Re: Jakub13500

#6
Ještě tedy na žádost některých hráčů sem postnu logy z Jakubova počínání.

[19:41:32] [Client thread/INFO]: [CHAT] Jakub13500 was slain by §4§lIgnis - První smrt na Ignise

[19:44:20] [Client thread/INFO]: [CHAT] Jakub13500 was slain by §4§lIgnis -Poslední smrt při které se bugnul
[19:47:54] [Client thread/INFO]: [CHAT] Jakub13500 aktivoval berserka
[19:49:59] [Client thread/INFO]: [CHAT] --------------------
[19:49:59] [Client thread/INFO]: [CHAT] >>>>>> Ignis <<<<<<
[19:49:59] [Client thread/INFO]: [CHAT] -------------------
[19:49:59] [Client thread/INFO]: [CHAT] 1. Jakub13500: 43.96 %
[19:49:59] [Client thread/INFO]: [CHAT] 2. Miras: 25.93 %
[19:49:59] [Client thread/INFO]: [CHAT] 3. TheDarkness: 20.75 %
[19:49:59] [Client thread/INFO]: [CHAT] Boss byl porazen


Přemýšlím, co je větší skill. Jestli ubrat při plné roomce enemy Ignisovi za 7,5 minut 44% nebo tam 5 minut žít beze smrti.

Re: Jakub13500

#7
Já můžu jen říct, že větší spam jsem v chatu na Epesu mířený na jednu osobu ještě opravdu neviděl. Jinak to co je tady, je pouze jen výtah a slabej odvar z toho, co v tom chatu bylo. Padalo to tam jak němci do krytu.

Zde můžeme vidět, jak Jakub naposledy zemřel před smrtí Ignise.
[19:44:22] [Client thread/INFO]: [CHAT] Jakub13500 was slain by §4§lIgnis
---
[19:49:59] [Client thread/INFO]: [CHAT] >>>>>> Ignis <<<<<<
---
Zde můžeme vidět, že Jakub byl 5m 37s naživu u Ignise. Řekl bych, že úplně každý kdo kdy o Ignisovi jen slyšel moc dobře ví, že ani kdybyste tam těch 5 minut v kuse žraly gapply, tak prostě nepřežijete. Ještě k tomu dát 40% dmg.

[19:47:06] [Client thread/INFO]: [CHAT] Jakub13500 aktivoval berserka
[19:47:16] [Client thread/INFO]: [CHAT] Jakub13500 aktivoval berserka
[19:47:16] [Client thread/INFO]: [CHAT] Jakub13500 aktivoval berserka
---
Taky mi přijde zajímavé, jak někdo dokáže aktivovat buff, který má cooldown 30s přesně 3x během 10s.

Celkově, hráč se nikdy k nikomu nechoval dobře, odjakživa je to hnusák, co všem kazí hru a nepřijde mi, že by se jakkoliv změnil. Dostal ban za autofish a člověk by si řekl, že po banu se začne chovat trochu normálně a vážit si toho, že může na tom Epesu ještě vůbec hrát. No jo, to by si člověk řekl, jenže on dělá naprostý opak.
Můžu říct, že i nenávidění jedinci jako TheDarklord173 a GamerCZE se naučili trochu lépe chovat a jsou teď daleko snesitelnější. Jakub je prostě nepoučitelná, hnusná svině, která se neštítí ničeho a hraje všechno jen na svůj prospěch a naprosto vůbec ho nezajímá kdokoliv jinej. Tenhle člověk svým chováním znepříjemňuje hru snad úplně každému na Epesu. Podle mě pokud někdo dostane přes amnestii unban a chová se takhle, prostě sem nepatří.

Re: Jakub13500

#8
Jack_Ounes píše:
21 kvě 2020 00:22
Já můžu jen říct, že větší spam jsem v chatu na Epesu mířený na jednu osobu ještě opravdu neviděl. Jinak to co je tady, je pouze jen výtah a slabej odvar z toho, co v tom chatu bylo. Padalo to tam jak němci do krytu.

Zde můžeme vidět, jak Jakub naposledy zemřel před smrtí Ignise.
[19:44:22] [Client thread/INFO]: [CHAT] Jakub13500 was slain by §4§lIgnis
---
[19:49:59] [Client thread/INFO]: [CHAT] >>>>>> Ignis <<<<<<
---
Zde můžeme vidět, že Jakub byl 5m 37s naživu u Ignise. Řekl bych, že úplně každý kdo kdy o Ignisovi jen slyšel moc dobře ví, že ani kdybyste tam těch 5 minut v kuse žraly gapply, tak prostě nepřežijete. Ještě k tomu dát 40% dmg.

[19:47:06] [Client thread/INFO]: [CHAT] Jakub13500 aktivoval berserka
[19:47:16] [Client thread/INFO]: [CHAT] Jakub13500 aktivoval berserka
[19:47:16] [Client thread/INFO]: [CHAT] Jakub13500 aktivoval berserka
---
Taky mi přijde zajímavé, jak někdo dokáže aktivovat buff, který má cooldown 30s přesně 3x během 10s.

Celkově, hráč se nikdy k nikomu nechoval dobře, odjakživa je to hnusák, co všem kazí hru a nepřijde mi, že by se jakkoliv změnil. Dostal ban za autofish a člověk by si řekl, že po banu se začne chovat trochu normálně a vážit si toho, že může na tom Epesu ještě vůbec hrát. No jo, to by si člověk řekl, jenže on dělá naprostý opak.
Můžu říct, že i nenávidění jedinci jako TheDarklord173 a GamerCZE se naučili trochu lépe chovat a jsou teď daleko snesitelnější. Jakub je prostě nepoučitelná, hnusná svině, která se neštítí ničeho a hraje všechno jen na svůj prospěch a naprosto vůbec ho nezajímá kdokoliv jinej. Tenhle člověk svým chováním znepříjemňuje hru snad úplně každému na Epesu. Podle mě pokud někdo dostane přes amnestii unban a chová se takhle, prostě sem nepatří.
+1

Re: Jakub13500

#9
TheDarkness píše:
21 kvě 2020 00:31
Jack_Ounes píše:
21 kvě 2020 00:22
Celkově, hráč se nikdy k nikomu nechoval dobře, odjakživa je to hnusák, co všem kazí hru a nepřijde mi, že by se jakkoliv změnil. Dostal ban za autofish a člověk by si řekl, že po banu se začne chovat trochu normálně a vážit si toho, že může na tom Epesu ještě vůbec hrát. No jo, to by si člověk řekl, jenže on dělá naprostý opak.
Můžu říct, že i nenávidění jedinci jako TheDarklord173 a GamerCZE se naučili trochu lépe chovat a jsou teď daleko snesitelnější. Jakub je prostě nepoučitelná, hnusná svině, která se neštítí ničeho a hraje všechno jen na svůj prospěch a naprosto vůbec ho nezajímá kdokoliv jinej. Tenhle člověk svým chováním znepříjemňuje hru snad úplně každému na Epesu. Podle mě pokud někdo dostane přes amnestii unban a chová se takhle, prostě sem nepatří.
+1

Re: Jakub13500

#10
Fufen píše:
21 kvě 2020 00:38
TheDarkness píše:
21 kvě 2020 00:31
Jack_Ounes píše:
21 kvě 2020 00:22
Celkově, hráč se nikdy k nikomu nechoval dobře, odjakživa je to hnusák, co všem kazí hru a nepřijde mi, že by se jakkoliv změnil. Dostal ban za autofish a člověk by si řekl, že po banu se začne chovat trochu normálně a vážit si toho, že může na tom Epesu ještě vůbec hrát. No jo, to by si člověk řekl, jenže on dělá naprostý opak.
Můžu říct, že i nenávidění jedinci jako TheDarklord173 a GamerCZE se naučili trochu lépe chovat a jsou teď daleko snesitelnější. Jakub je prostě nepoučitelná, hnusná svině, která se neštítí ničeho a hraje všechno jen na svůj prospěch a naprosto vůbec ho nezajímá kdokoliv jinej. Tenhle člověk svým chováním znepříjemňuje hru snad úplně každému na Epesu. Podle mě pokud někdo dostane přes amnestii unban a chová se takhle, prostě sem nepatří.
+1
cron