Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#182
1. Nick na serveru: Bob4N3K

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 25, skoro 26

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: Full vodní živel, zbraň demonický luk, lovkyně lebek a ohnivá očista

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: Meč a sekery, meč 27lvl sekera 15 (teprve začínám expit)

5. Co nabízíš frakci: Jaký koliv způsob pomoci

6. Co od frakce očekáváš: Schopnost komunikovat při problémech.

7. Jak dlouho hraješ na serveru: 2roky (2x jsem přestal na delší dobu, osobní problémy)

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce (pokud ano, tak proč jsi odešel) nebo jsi zatím nikde nebyl: Byl jsem asi ve 3, poté jsem přestoupil do pod frakce jako majitel, jedna zkončila a z jedné jsem byl kicknut protože majitel vykickoval celou frakci.

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: 3h denně +- někdy víc někdy mín

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: Ano

11. Tvůj věk: 16. (11yo hlas)

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Nevím co sem napsat .d

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#183
Přihláška:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. Nick na serveru: popky123

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 22

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: full vodní živel, Meč demonuv uchvatitel a ohnivy luk.

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: momentálně se snažím skillovat meče a luky (používal jsem drive vice kus, ale již ji nemam, takže level luku není vysoký), a chci začít skillovat sekery a alchymii, meče: 36lvl, luky: 5lvl

5. Co nabízíš frakci: Nabízím pomoc na worldbosse a na pevnosti a myslím že i poměrně dobrého hráče s dobrou náladou a skoro neomezeným casem.

6. Co od frakce očekáváš: Zvýšení zábavy na serveru to znamená chozeni na worldbosse a také ty pevnosti, občas nějaký loot z WB by taky nebyl špatný.

7. Jak dlouho hraješ na serveru: v lete to budou 2 roky

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce (pokud ano, tak proč jsi odešel) nebo jsi zatím nikde nebyl: Byl jsem asi týden ve FRShunters ale byl jsem kicknut z mě neznámých důvodu prý to ale nebylo nic osobního :)

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: Můžu hrát v podstatě furt kdy je potřeba, pouze jednou za 14 dni o víkendu nemam tu moznost, jelikož jezdím k tátovy, kde nemam počítač.

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: ano

11. Tvůj věk: 14

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Myslím, že jsem přátelský a v pohodě hráč akorát mi chybí něco na PVP, přičemž mam v planu si ji v co nejbližší době pořídit. Je mi 14 jsem z Jihlavy. :D

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#185
nick na serveru:Dannyredd

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!):21

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: podvodni boty a zbytek rytířskou zbroj ohniva ocista

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat:prevazne ted se soutredim na vlkodlaci skilli

5. Co nabízíš frakci: budu za ni bojovat a budu se snazit byt na kazdem spolecnym eventu z frakci

6. Co od frakce očekáváš:doufam ze budeme spolupracovat a chodit na Wb

7. Jak dlouho hraješ na serveru:Asi rok ale z prestavkama a hral jsem všechny epes servery

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce (pokud ano, tak proč jsi odešel) nebo jsi zatím nikde nebyl:na epesu předtím jsem byl ve frakci darkgods

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou:kazdej den 2-7 H občas i vice

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: ano sem

11. Tvůj věk:15

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: dodrzuji pravidla jsem vlkodlak na serveru hraju často

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#186
1. Nick na serveru:
FilipKovar2002
2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!):
Můj momentální rpg level je 32
3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE:
Vlastním full prot 4 armor, pirátskou zhoubu a sršeň
4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat:
Momentálně hodně meče a trochu i sekery chystám se levelovat i luk
Aktuálně mám meče 42, sekery 19, Luky 10
5. Co nabízíš frakci:
Pomoc při dobývání pevností wb
6. Co od frakce očekáváš:
Kolektiv který prekousne že jsem celkem loupák a pomoc při pvp / wb
7. Jak dlouho hraješ na serveru:
Neaktivně 4 roky
8. Hlásíš se k nám z jiné frakce (pokud ano, tak proč jsi odešel) nebo jsi zatím nikde nebyl:
Nebyl jsem zatím nikde
9. Jak jsi na tom se svou aktivitou:
Jsem velmi aktivní v téhle časem v průběhu školy budu aktivní tak 5-8 hodin denně
10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit:
Ano vlastním a jsem k zastižení furt
11. Tvůj věk:
17 let

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#188
1. Nick na serveru:
BlackDragon09
2. Tvůj RPG Level:
Momentálně 21
3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE:
Uchvatitel , Vodní živel celý set a Podvodní set , Demonický luk , lovkyně
4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat:
Meče 21 a do budoucna plánuju skillovat sekery
5. Co nabízíš frakci:
Pomoc při pvp / wb obsazování hradů
6. Co od frakce očekáváš:
to co nabízím já pomoc v pvp občas pomoct s wb
7. Jak dlouho hraješ na serveru:
už od e2 cca 4 roky
8. Hlásíš se k nám z jiné frakce (pokud ano, tak proč jsi odešel) nebo jsi zatím nikde nebyl:
zatím jsem nikde nebyl v žádné frakci
9. Jak jsi na tom se svou aktivitou:
aktivní každej cca 2-5 hodin
10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit:
Ano vlastním a chodit tam můžu
11. Tvůj věk:
je mi 18 let

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#189
1. Nick na serveru: BigHellCZ

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 35

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: Démonův uchvatitel, démon luk, prokletá sekera, zapovězené kladivo, full arthur brnění

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: momentáně leveluju sekery (39) a do budoucna meč

5. Co nabízíš frakci: aktivita při wb

6. Co od frakce očekáváš: teamový spoluhráče

7. Jak dlouho hraješ na serveru: e3 od začátku + 3 roky na e2

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce (pokud ano, tak proč jsi odešel) nebo jsi zatím nikde nebyl: byl jsem v anocralsd a důvod odchodu je dočasná neaktivita

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: snažím se být na epesu co nejčastěji (2-3h) denně

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: vlastním a ano

11. Tvůj věk: 16

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu
cron