Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [TheWhite] Žiadosť o unban

#11
PRO
TheWhite bol jedným s prvých ľudí s ktorým som sa na Epese pustil do reči, po celkom dlhej pauze, a dosť mi pomohol znovu sa dostať do deja čo sa tu vlastne deje.
Podľa mňa je to naozaj v pohode týpek a zaslúžil by si ďalšiu šancu.

Re: [TheWhite] Žiadosť o unban

#15
Jack_Ounes píše:
31 kvě 2020 14:57
Nevidím důvod psát proti.
Nevýraznej hráč, nepsal jsi moc do chatu, nevyjadřoval ses, do ničeho nezapojoval. Když jsem se s tebou bavil - choval ses slušně. I přes to, žes nějak obcházel vcelku věřím tomu, že ses napravil a doba 5 měsíců je dle mého názoru taktéž dostačující.

Gramatický chyby v žádosti nebudu řešit, přečíst se to dalo, věty jakž takž dávaly smysl, víc nepotřebuju

Pro
Souhlasím, PRO

Re: [TheWhite] Žiadosť o unban

#16
Po nějaké době žádost, která mě motivovala k tomu ji dočíst, neznám tě ale z reakcí tady se mi zdá, že jsi v pohodě člověk.
To, že se člověk sám přizná má pro mě velikou váhu a osobně si této vlastnosti u lidí vážím (samozřejmě, pokud to člověk nedělá v momentě co mu teče do bot).
Já jsem PRO a rád tě uvidím na serveru.

Re: [TheWhite] Žiadosť o unban

#17
CzechMinerCZ píše:
31 kvě 2020 16:19
Žádost krátká, dlouho jsi obcházel ban. Jasný PROTI
Ještě dodám, že jsem tě nahlašoval poměrně často a dlouho. Nechápu proč bys měl dostat UB přesto, že jsi obcházel ban a poměrně dlouho hrál na epesu.

Re: [TheWhite] Žiadosť o unban

#18
CzechMinerCZ píše:
01 čer 2020 15:01
CzechMinerCZ píše:
31 kvě 2020 16:19
Žádost krátká, dlouho jsi obcházel ban. Jasný PROTI
Ještě dodám, že jsem tě nahlašoval poměrně často a dlouho. Nechápu proč bys měl dostat UB přesto, že jsi obcházel ban a poměrně dlouho hrál na epesu.
Áno obchádzal som asi niečo nad mesiac a priznám to, priznám si chybu ale behom toho mesiaca som z nikým nemal problém a nepožíval som žiadne zlepšováky. Ďakujem za názor

Re: [TheWhite] Žiadosť o unban

#19
TheWhite píše:
01 čer 2020 19:26
CzechMinerCZ píše:
01 čer 2020 15:01
CzechMinerCZ píše:
31 kvě 2020 16:19
Žádost krátká, dlouho jsi obcházel ban. Jasný PROTI
Ještě dodám, že jsem tě nahlašoval poměrně často a dlouho. Nechápu proč bys měl dostat UB přesto, že jsi obcházel ban a poměrně dlouho hrál na epesu.


Áno obchádzal som asi niečo nad mesiac a priznám to, priznám si chybu ale behom toho mesiaca som z nikým nemal problém a nepožíval som žiadne zlepšováky. Ďakujem za názor
Je úplně jedno jestli jsi měl nebo neměl problémy. Tvým trestem má být ban, který jsi obcházel.

Re: [TheWhite] Žiadosť o unban

#20
CzechMinerCZ píše:
01 čer 2020 15:01
CzechMinerCZ píše:
31 kvě 2020 16:19
Žádost krátká, dlouho jsi obcházel ban. Jasný PROTI
Ještě dodám, že jsem tě nahlašoval poměrně často a dlouho. Nechápu proč bys měl dostat UB přesto, že jsi obcházel ban a poměrně dlouho hrál na epesu.
+1
cron