Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖]Filipes žádost o unban (č.2)

#1
Hello there, som tu zas a zas som sem prišiel aby som požiadal o unban na EPES III tentoraz som sa rozhodol urobiť žiadosť na úplne iný formát : menej sa lutovať a vravieť ako mi je to lúto (čo je ale nie som tu na to aby som tu plakal) a skôr sa zamerať viac na stručnú žiadosť s viac faktami nakoľko si nemyslím že keď tu napíšem obrovsky dlhú žiadosť v ktorej sa ale iba lutujem, budem mať moc šancí (toto som si úprimne uvedomil až po staršej žiadosti takže uznávam že si to treba nechať prejsť hlavou. Taktiež si myslím že nakoniec ajtak skončím s dlhšou žiadosťou ako som pôvodne plánoval :D). Taktiež sa pokúsim odpovedať alebo vysvetliť určité... "otázky" ktoré boli položené na mojej starej žiadosti a jednoducho ich "vysvetliť" nemusia to byť zrovna otázky ale myslím že sa chápeme :D. Prejdem už teda k žiadosti
*****************
1) Za co jsi ban dostal?
*****************
Používanie Autofish
*****************
2) Popis situace
*****************
Krátko pred banom (pár dní) ma dosť začal zaujímať fishing nakoľko na ňom zarábajú niektorí hráči obrovské peniaze. Nebol som ten typ človeka čo by chcel hodiny sedieť u vody a len čakať kým sa chytí ryba a úprimne, v tej dobe som sa moc nezaujímal o iných hráčov a chcel som iba JA profit. A tak ma napadlo "hmmm čo tak autofish". Viem bol som retard a (možno to bude znieť šialene) v tú dobu som si myslel že autofish používajú všetci čo dosť lutujem. Nevedel som si predstaviť že niekto dokáže dosiahnúť tak obrovskú úroveň fishingu bez autofishu a zdalo sa mi to nemožné. No a tak som si ako "velký hacker/expert" stiahol random z internetu autofish ktorý bol divne napísaný v nemčine (áno doteraz sa na tom smejem bolo mi jedno čo to bolo len nech to loví ryby :D) a myslel som si "yoyoyo mne to prejde veď ja som taká nevýznamná osoba u mňa si to nevšimnú" čo však samozrejme nebola pravda. Po pár dňoch, kedy som si myslel aký som profi hacker som si len tak autofishoval a potom sme mali ísť na Nicotu. No a ako som pripravoval potiony tak sa to rýchlo udialo. Bum. Videl som že som dostal permanentný ban. :D
******************
3) Datum a čas banu
******************
Ban som dostal dňa 14. 4. 2020 o 11:15
******************
4) Druh banu: Tempban/Permaban
******************
Permaban


----------------------------------------------------------------
5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
----------------------------------------------------------------
(túto časť žiadosti využijem aj na "odpovede" na "otázky")
Na Epese hrám už od svojho detstva, už ako malý som na Epes I hrával a miloval som ho. Epes mi priniesol zážitky aj spomienky na ktoré asi nikdy nezabudnem. Vždy som Epes považoval ako ten najlepší Minecraft server ktorý vôbec je, a vlastne som nikdy nič moc iné ako Epes nehral. V mojej staršej žiadosti bolo uvedené že mám dokázať že som sa polepšil. Pri tomto bode som sa veľmi zamyslel. Myslím si však že okrem mojho obrovského sľubu že za tie dva mesiace som si naplno uvedomil váhu mojich činov a ľutujem ich, myslím si však že sa dá (ako odnedávna rád hovorím) takáto vec dokázať nie slovami, ale činmi a viem že asi nemôžem len tak dostať unban mysliac si "yay haha už som lepší" ale činy majú (myslím si) omnoho väčšiu váhu, preto prosím o ešte jednu šancu. Viem síce že som obrovsky zneužíval ekonomiku a že som tým škodil hráčom, to som si ale vôbec neuvedomoval a bol som oslepený peniazmi čo sa mi aj vymstilo. Myslel som si že takému nevýznamnému hráčovi ako ja to jednoducho prejde a nikto si toho nevšimne. Dnes je mi to však už naozaj ľúto a musím uznať že až v tejto dobe pri ktorej som si niaku tú dobu počkal som si plne uvedomil moje činy a dúfam o ich odpustenie. Viem že vec ktorú som urobil bola zlá a poškodzoval ostatným hráčom zážitok z hry.
Teraz teda prejdime na "zodpovedanie" na rôzne "otázky"

Bolo určité tvrdenie že "asi 10 ludí používalo autofish a niektorí len pár hodín a že sú na to stále upozornenia + prečo si zneužíval autofish, tak že prečo by som sa mal vracať".
áno toto tvrdenie chápem a čiastočne na neho odpovedám aj vo vyššie uvedenom texte. S týmto tvrdením je aj čiastočne spojené toto (skopíroval som ho aby bolo čo najpresnejšie, snaď to nebude vadiť :D) "Spíš nechápu, že měl koule po těch X zabanovaných lidech za AF, to používat taky :D."
Tieto dve tvrdenia sú samozrejme pravdivé a plne si ich uvedomujem, neuvedomoval som si to však v časoch čo som používal autofish, čo musím priznať (chápem však že ma to neospravedlňuje). Bol som jednoducho blbý človek čo neriešil moc ľudí okolo neho, vôbec som (teraz mi to príde v celku smiešne) netušil o banoch za autofish nakoľko som naozaj veci ktoré sa netýkali mňa naozaj v tej dobe neriešil (to sa už aj vďaka tomuto banu zmenilo). Síce si stále myslím že slovami sa dá dokázať veľa vecí, zaručiť sa však nedajú, môžem tu aspoň veľmi úprimne sľúbiť že sa už nikdy nemienim dopustiť takýchto činov.

Myslím si že nemám viac čo dodať a teda ďakujem za prečítanie, dúfam že tento formát žiadosti o unban bol v poriadku a predom ďakujem za odpovede.
Filipes 😊

Re: Filipes žádost o unban (č.2)

#8
Bohuže ls imyslím, že je to pro tebe stejné jako pro Crushera v jeho žádosti, měl také ban 2 a půl měsíce za autofish a bylo mu řečeno, že poměr času na závažnost trestu není dostačující a že si musí počkat.

Re: Filipes žádost o unban (č.2)

#9
Žádost je uměle natažená a celkově mi přijde, že není upřímná. Čas od udělení banu také krátký. Napsat, že sis uvědomil, cos dělal a opravdu si to uvědomit jsou dvě rozdílné věci.
Místo žádání o unban po dvou měsících bys měl zajít ven s kámošema. Možná se ti pročistí hlava a po tom si budeme moci popovídat.
Zatím proti.
cron