Iný systém dropu z Posvátných stromov

PRO
Celkem hlasů: 46 (92%)
PROTI
Celkem hlasů: 4 (8%)
Celkem hlasů: 50

Re: Posvátné stromy

#51
CzechMinerCZ píše:
06 čer 2020 15:10
Eskaron píše:
06 čer 2020 14:53
Pavlitko píše:
06 čer 2020 14:40


Pokud se nepletu, stejně se nic nezmění? Protože budeš muset vstávat v 5:40, abys měl top seen a poté měl šanci sebrat případné dřevo… :roll: Takže k téhle variantě jsem proti.
Ano, ale můžeš jít spát dříve (třeba v 22:00) a krásně se vyspinkat do růžova a vstát brzy ráno v 5:40 :D
My hledáme řešení, jak omezit seen ty tupá hlavo. Nemel tu nic o vyspinkání.
Přečti si co sem psal a až to za rok vstřebáš tak sem začni něco psát neandrtálče

Re: Posvátné stromy

#53
SpartakusSK2001 píše:
02 črc 2020 18:32
BTW čo ten návrh bude sa s ním niečo robiť na ten last hit teda ??
Nevím zda to má smysl předělávat po roce a ještě k tomu že se dostáváme do chvíle, kdy má dřevák skoro každý a dřeva pomalu ale jistě ztrácí cenu...

Re: Posvátné stromy

#54
Ja úplně nevim, na co se čeká. Změnit ze seenu na last se to mělo hned, jak bylo jasné, že pro tenhle návrh je drtivá většina a taky že ten návrh má logické opodstatnění. Vstávat kvůli seenu a přerušovat tím spánek není zdravé.

Re: Posvátné stromy

#58
Jack_Ounes píše:
03 črc 2020 00:00
Ja úplně nevim, na co se čeká. Změnit ze seenu na last se to mělo hned, jak bylo jasné, že pro tenhle návrh je drtivá většina a taky že ten návrh má logické opodstatnění. Vstávat kvůli seenu a přerušovat tím spánek není zdravé.
no... vlastně to nevadí, i různé techniky na lucidní spánek (bez poškození zdraví) zahrnují probudit se a poté 20 minut dělat něco jiného než jít znovu spát.

Re: Posvátné stromy

#59
SpartakusSK2001 píše:
03 črc 2020 00:06
JN Jack chce to zmeniť. proste dajaký _eskaron_ bude stavať v 5:50 každý deň a mať dreva to neni normalne :D
Já sem komplexus31, a i přes to, že mi eskaron nic neudělal, tak ho furt huntim, furt mu nadávám a jen se mu vysmívám kdykoli to jde.

Re: Posvátné stromy

#60
Nehuntím ťa vôbec ale oky mysli si čo chceš :) Proste chce to iný system než seen. lebo fakt nemienim stavať o 5 ráno kvôli drevu. Keby to bolo na last má na to šancu viac ľudí než len jeden čo vstáva o 5 ráno. A smeje sa ti 90% servera
cron