Re: Iruga- Scam

#61
Judari helvetet píše:
04 črc 2020 15:09
Airax píše:
04 črc 2020 11:27
Nechápu co je těžkého na tom napsat: "vyměním královnu II za očistec II a popravčího" a počkat si na odpověď "ano souhlasím". Když uzavíráš obchody a smlouvy je důležité si je přečíst důkladně :roll: až si budeš někdy půjčovat půjčku v reálu může se ti to vymstít ještě víc, je to tvá chyba a je na tobě, zda se z ní poučíš do budoucna. :roll: Co je psáno to je dáno, nikde se v té smlouvě nezmiňuje o očistci II :roll:

Pro příště se pouč Amen. :ugeek:
(y)

Je těžký domluvit něco s člověkem který neumí dát dohromady smysluplné souvětí. Iruga má recht, má se správně vyjadřovat...
správně vyjadřovat ? to spíš myslíš na Irugu, ne ? ;) Soot by to měl správně číst spíš...

Jinak Airaxi... víš, ono já nevím jak ty, ale většina lidí nepředpokládá, že je někdo scamne, a už vůbec ne hrou se slovíčky (nebo v tomto případě větičkami). A tu odpověď "ano souhlasím" by nedostal, jen další výmluvy jako "vydrz" když soot chtěl domluvit nejdřív zkoušku a pak potvrzení obchodu (kde je také vidět, že Iruga měl záměr ho scamnout, a věděl, že to skončí na forku)

Re: Iruga- Scam

#62
Ještě mě tak napadá, SooT udělal v podstatě stejnou věc někomu jinému, kterou teď udělal někdo jemu a chce to řešit? To má chlapec asi dvojí metr, ne? Karma je svině prostě. Spartakus udělal chybu s tím, že si dával věci na jeho resku bez záruky a SooT udělal chybu v tom, že neumí číst a porozumět textu.
Srnka píše:
03 črc 2020 13:51
Ahoj čekal jsem, že se ozveš.. Já jsem ti dal povolení na resku.. a ty sis tam zkladoval tvoje věci.. Je to jen zas tvoje čistá chyba.. Tady na Epesu se nikomu nedá věřit..

Jinak, co psal Airax je taky pěknej příklad. Takový lidi, co se nechaj nachytat na smlouvu, kterou si nepřečtou jsou dnes a denně. Prostě když už něco dělam, tak to dělam pořádně. Až ti bude 18, taky jsi zodpovědnej za všechny svoje činy, který děláš a máma s tátou už ti u toho nepomůžou. Je načase trochu vzít život do vlastních rukou a nespoléhat na všechny a všechno okolo sebe, že se to "nějak vyřeší". Jednoduše, chybama se člověk učí a SooT dostal štědrou lekci.

Btw jestli si tu někdo opravdu nejvíc hraje se "slovíčkama a větičkama", tak je to Eskaron. To vypadá jak maturtiní esej uvařená z vody, co tu píše.

Eskaron píše:
04 črc 2020 15:25
správně vyjadřovat ? to spíš myslíš na Irugu, ne ? ;) Soot by to měl správně číst spíš...
Přečti si jeho žádost o unban, prosím.

Re: Iruga- Scam

#63
Eskaron píše:
04 črc 2020 14:38
SpartakusSK2001 píše: _Eskaron_ Proste SooT to posral. Neprečital si to jasne bolo napísane Očistec + popravčí. Iba dement by daval očistec II + Popravči I za kralovnú II.
Hele, i scamer jako Iruga se zde vyjadřuje slušně bez sprostých slov, poprosil bych o to samé od tebe.
Eskarone, ty si nás zde začal osočovat, že jsme géniové a primitivové, tak bych byl rád kdyby si se kouknul do zrcadla, dal si 3 facky a nevyjadřoval se k našemu chování na fóru, alespoň dokud ti nedojde jakou chybu děláš ty sám.

Re: Iruga- Scam

#64
Nebudu řešit jestli je soot pako a jestli si to zaslouží, protože všichni víme že jo, ale tohle je naprosto stejná situace jako u winga s gamerem a sekerou. Jasně, že teoreticky je Iruga v právu, protože neřekl očistec II, ale přesně o tom je celý princip slovíčkaření. Každej, kdo má aspoň trochu iq pochopí o co Irugovi šlo a jestli mu to projde, tak to bude akorát znamenat, že okrádání pomocí slovíčkaření je v pohodě a komunita půjde ještě víc do hajzlu.

Re: Iruga- Scam

#65
Jack_Ounes píše: Btw jestli si tu někdo opravdu nejvíc hraje se "slovíčkama a větičkama", tak je to Eskaron. To vypadá jak maturtiní esej uvařená z vody, co tu píše.

Eskaron píše: ↑
sob črc 04, 2020 1:25 pm
správně vyjadřovat ? to spíš myslíš na Irugu, ne ? Soot by to měl správně číst spíš...
Přečti si jeho žádost o unban, prosím.
Jeho žádost sem četl celou, věř mi

Jinak ti musím poděkovat, za maturitní esej sem měl stejně bodů jak "pan češtinář" (z naší třídy týpek co fakt uměl jazyky) i když učitelka a všichni čekali, že budu mít trojku.

TheDarkLord173 píše:
Eskaron píše:
04 črc 2020 14:38
SpartakusSK2001 píše: _Eskaron_ Proste SooT to posral. Neprečital si to jasne bolo napísane Očistec + popravčí. Iba dement by daval očistec II + Popravči I za kralovnú II.
Hele, i scamer jako Iruga se zde vyjadřuje slušně bez sprostých slov, poprosil bych o to samé od tebe.
Eskarone, ty si nás zde začal osočovat, že jsme géniové a primitivové, tak bych byl rád kdyby si se kouknul do zrcadla, dal si 3 facky a nevyjadřoval se k našemu chování na fóru, alespoň dokud ti nedojde jakou chybu děláš ty sám.
K vašemu chování na foru se budu vyjadřovat když to bude nutné. Pokud je třeba příspěvek brát vážně (soudní síň a žádost o UB) tak se snažím vyjadřovat na úrovni, například toto téma sem napsal jediné sprosté slovo "dementní" a to na soota v mém prvním příspěvku.
negjo píše:
Páni, neobalená, drsná pravda. +1

Re: Iruga- Scam

#66
Nechápu co tu řešíte, měl si to pohlídat, je to jeho čistá chyba. Pokazil to a teď čeká že jeho chybu napraví AT je celkem smutný. Když Iruga nenapsal "jo" na tu jeho záruku tak se není čemu divit, mohl si počkat a nebo mu napsat ať s tím souhlasí a kdyby nesouhlasil tak asi každému dojde jak to dopadne. :roll: :roll: :roll: :roll:

Re: Iruga- Scam

#67
Airax píše:
04 črc 2020 16:55
Nechápu co tu řešíte, měl si to pohlídat, je to jeho čistá chyba. Pokazil to a teď čeká že jeho chybu napraví AT je celkem smutný. Když Iruga nenapsal "jo" na tu jeho záruku tak se není čemu divit, mohl si počkat a nebo mu napsat ať s tím souhlasí a kdyby nesouhlasil tak asi každému dojde jak to dopadne. :roll: :roll: :roll: :roll:
No nemam Soota rád ale musím se ho tu zastat. Stejnou chybu udělal wings s tím že jsem za ní měl trest já. Nicméně bych sekeru vrátil hráči Spartakus.

Re: Iruga- Scam

#69
Airax píše:
04 črc 2020 16:55
Nechápu co tu řešíte, měl si to pohlídat, je to jeho čistá chyba. Pokazil to a teď čeká že jeho chybu napraví AT je celkem smutný. Když Iruga nenapsal "jo" na tu jeho záruku tak se není čemu divit, mohl si počkat a nebo mu napsat ať s tím souhlasí a kdyby nesouhlasil tak asi každému dojde jak to dopadne. :roll: :roll: :roll: :roll:
Takže když tebe někdo okrade chytrým slovíčkařením (třeba za rok, až si na to přestaneš dávat pozor), tak je to vpohodě ?
Napalm píše:
Airax píše:
04 črc 2020 16:55
Nechápu co tu řešíte, měl si to pohlídat, je to jeho čistá chyba. Pokazil to a teď čeká že jeho chybu napraví AT je celkem smutný. Když Iruga nenapsal "jo" na tu jeho záruku tak se není čemu divit, mohl si počkat a nebo mu napsat ať s tím souhlasí a kdyby nesouhlasil tak asi každému dojde jak to dopadne. :roll: :roll: :roll: :roll:
No nemam Soota rád ale musím se ho tu zastat. Stejnou chybu udělal wings s tím že jsem za ní měl trest já. Nicméně bych sekeru vrátil hráči Spartakus.
Ale tady se řeší tenhle případ podvodu sjednaného obchodu, jinak už bylo mnoho krádeží residenčního typu a prý je to chyba hráčů, neřeší se to (Proto si dávám dobrý pozor komu povoluju své resky)

Re: Iruga- Scam

#70
Vy jste úplně mimo. Zaobíráte se nějakým slovíčkařením ale uniká vám pointa.

Nešlo o slovíčkaření, o scam. Pouze změna nabídky ve stejné cenové relaci jako ta předchozí, pouze s lákavějším zbožím.

Proč bych někomu nabídl rohlík za chleba a dřív než se člověk rozmyslí, přihodil bych další rohlík. Naprosto stejná situace.
cron