Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#191
1. Nick na serveru: MrJacob

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 16

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: Utopená Helma, Orci Valecny Chestplate, Orci Valecne Legíny, Orci Valecne boty, Lovkyne Lebek, Ohnivý meč, ohnivý luk

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: Sekery(8), Meče(9), Luky(4)

5. Co nabízíš frakci: Pomoc pri dobývaní frakcí, pomoc pri WB, pomoc v Dungeonoch

6. Co od frakce očekáváš: Priatelský prístup, pomoc v dungeonoch

7. Jak dlouho hraješ na serveru: 1 týždeň

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce (pokud ano, tak proč jsi odešel) nebo jsi zatím nikde nebyl: Nikde som nebol

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: každý deň tak 5 hodín určite

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: Ano

11. Tvůj věk: 12

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Chodím do 6. triedy, okrem Minecraftu hrám CS:GO občas GTA 5, juraj455 je môj bratranec :D

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#193
1. Nick na serveru: Prcak12
2. Tvůj RPG Level : 24 a za chvilku 25
3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP tak zbroj: malachtitovou přilbu PROTECTION IV, Fire Protection III, Projectile protection III. To same i kalhoty ze stejným vylepšením jako helma. Pak ChestPlate Arthuriánská zbroj. Boty Podvodní zbroj zbraň na pvp používám Stříbrnou sršeň

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tak levluju sekeru na te mám lvl 22 na měči 17 lvl a na kladivu 8 lvl
5. Co nabízíš frakci: Cookies :D tak pomoc při bojích a ostatním z frakce pomáhat atd...

6. Co od frakce očekáváš: pomoc při bojích

7. Jak dlouho hraješ na serveru: 2 měsíce

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce (pokud ano, tak proč jsi odešel) nebo jsi zatím nikde nebyl: byl jsem ve svojí Frakci ale zjistil jsem že přenáší lidi odemně k jiným Frakcím tak jsem ji rozpustil

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: každý den od rána 10:00 do ráno 3:00
10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: vlastním a jsem

11. Tvůj věk: 15

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: I <3 Cookies With chocolate

Re: Nábor do Frakce WarChiefs & WarLords

#197
1) karelzabijak321
2) 23
3) mec 30 sekyra 14 luk 3 (moc nepoužívám luk :D)
4) nemám :( a asi nikdy mít nebudu (nemám peníze a ted se mi nesmějte pls)
5) rytířská a ohnivá zbroj stříbrná sekyra a meč stínu (zatím nemůžu použít)
6) tak nějak po škole 15-20 asi tak nějak
7) darkgods
8) karelzabijak321#5530
9) jsem karel a chci se naučit pvp hlavně
a očekávám od frakce pomoct s WB a dun.
odemě pomoct v dun. pomáhat Frakci kdyby někdo nějak potřeboval pomoct

Re: Nábor do Frakce WarChiefs & WarLords

#199
1. Nick:_ZlinskyRohlik_

2. RPG Level:46

3. EPMMO:nevim

4. VIP:Perma sponzor

5.Gear: TopGear
Obrázek
6. Aktivita: nevím

7. Frakční historie: WarChiefs, WarChiefs a WarChiefs

8. Discord: nemám

9. Něco navíc: Odešel jsem, protože ArkenThas měl extrémní požadavky...Teoreticky tu f vlastním, ale prakticky nejsem ani nováček. Chtěl bych se více zapojit do afkovaní. Žiju ve Zlíně a jsem magnet na ženy.

Re: Nábor do Frakce WarChiefs & WarLords

#200
_ZlinskyRohlik_ - Nepřijat

Ačkoliv žádost je na docela dobré úrovni, rozhodovalo se hlavně nad tím, jestli máš vyšší IQ, než Rody.

Každopádně jsme bohužel zaznamenali, že máš na svém druhém účtu permanentní ban a proto nechceme riskovat nějakou sankci kvůli krytí obcházení banu. Je nám líto.
cron