Buff Dřevěné zbraně Ničitelky noci

#1
Dneska sem zkoušel dmg Ničitelky noci II bez berserku bez psivního kritu i bez vanila kritu sem zabil hrače s 20hp a pt V přilbou na 7 ran a s berserkem bez vanila kritu sem zabil hrače na 7 ran poté sem zkoušel sekeru Sharp V a zabíjel sem hrače s 20hp a ptV přilbou bez berserku, bez pasivního kritu a vanila kritu na 6-7 ran a s berserkem bez vanila kritu na 5-6 ran. tím chciu říct že dřevěná zbran má dávat vetší dmg do vampíru než sharp V sekera
!!!!všechny případy sem zabíjel vampíra!!!
!!!!vše bylo zkoušeno a +3 dmgema!!!

Re: Buff Dřevěné zbraně Ničitelky noci

#2
Kravina...

Ty a i několik dalších hráčů máte myšlenku takovou, že by dřeváky měli být nejsilnější, takže třeba Nefritka by měla být víc OP jak Pohroma 2. Souhlasil bych s tím ve chvíli, kdy by server byl vybalancovaný a vyplatilo se být i hráčem, tudíž by nebyl každý s gearem vampír a bez gearu vlkodlak. Přijde mi, že Ničitelka už teď není vyrovnaná sekera s těma dvěma, ale zároveň mi nijak slabá nepřišla a teď mi to přijde dobře balanced.

Re: Buff Dřevěné zbraně Ničitelky noci

#3
ArkenThas píše:
10 črc 2020 15:36
Kravina...

Ty a i několik dalších hráčů máte myšlenku takovou, že by dřeváky měli být nejsilnější, takže třeba Nefritka by měla být víc OP jak Pohroma 2. Souhlasil bych s tím ve chvíli, kdy by server byl vybalancovaný a vyplatilo se být i hráčem, tudíž by nebyl každý s gearem vampír a bez gearu vlkodlak. Přijde mi, že Ničitelka už teď není vyrovnaná sekera s těma dvěma, ale zároveň mi nijak slabá nepřišla a teď mi to přijde dobře balanced.
Tak ono hlavne by drevené zbrane mali byť silnejšie, ako klasické diamantové proti upírom. Keď je Sharpness VI drevená sekera slabšia do upírov, ako diamantová Sharpness V , tak na čo tu tie dreváky potom sú? + to jak sa vtedy tie dreváky upravovali, tak sú výrazne slabšie aj do ľudí a vlkodlakov, pričom diamantová sekera je silná do všetkého tak isto, čiže nemá absolútne žiadny zmysel používať drevené sekery.

Re: Buff Dřevěné zbraně Ničitelky noci

#4
sedr píše:
10 črc 2020 14:23
Dneska sem zkoušel dmg Ničitelky noci II bez berserku bez psivního kritu i bez vanila kritu sem zabil hrače s 20hp a pt V přilbou na 7 ran a s berserkem bez vanila kritu sem zabil hrače na 7 ran poté sem zkoušel sekeru Sharp V a zabíjel sem hrače s 20hp a ptV přilbou bez berserku, bez pasivního kritu a vanila kritu na 6-7 ran a s berserkem bez vanila kritu na 5-6 ran. tím chciu říct že dřevěná zbran má dávat vetší dmg do vampíru než sharp V sekera
!!!!všechny případy sem zabíjel vampíra!!!
!!!!vše bylo zkoušeno a +3 dmgema!!!
Je pravda, že ničitelka je slabší než jakákoliv sh V sekera jak do lidí tak i do vampírů, což je totální blbost.. Má mít stejný/lehce větší dmg jak pohroma 2 do vampírů, ale dmg do lidí a vlkodlaků, jak například dia sharp 2 sekera, je neskutečně vynerfovaná kvůli lidem, jako je například tento..
ArkenThas píše: Kravina...

Ty a i několik dalších hráčů máte myšlenku takovou, že by dřeváky měli být nejsilnější, takže třeba Nefritka by měla být víc OP jak Pohroma 2. Souhlasil bych s tím ve chvíli, kdy by server byl vybalancovaný a vyplatilo se být i hráčem, tudíž by nebyl každý s gearem vampír a bez gearu vlkodlak. Přijde mi, že Ničitelka už teď není vyrovnaná sekera s těma dvěma, ale zároveň mi nijak slabá nepřišla a teď mi to přijde dobře balanced.
Znovu přikládám screen a cituju sebe z minulého topicu: Bohužel tu jsou ale lidi, kteří nemají ničitelky, nebo prostě chtějí, aby jejich sekery byly top a ostatních slabší, aby měli prostě navrch, když to pvp skillem nedávají. viz. https://ctrlv.cz/uPag Tady jde prostě čistě vidět, že lidé preferují, aby jejich věci byly op a ostatních slabší, místo toho, aby byl celý server vybalancovaný, teď mi ale řekněte, jak může AT, který na serveru nehraje (kromě klimkiho), posoudit, co se má nerfnout a co ne? Sakra my hráči jsme tu od toho, abychom napsali objektivní názor, aby se nám všem hrálo co nejlépe, ne aby jsme díky tomuto udělali z itemů co mám jen já a moje frakce broken věci.. Jestli si myslíte, že má ničitelka extrémní dmg, máte si ji možnost nafarmit taktéž, jako my všichni ostatní. Pokud se ničitelka nebo nefritka nerfne, vampír bude ještě silnější a už teď je 90% hlavních hráčů epesu vampové..

+ pokud se konečně nerfne bersker jak každý chce, buffnutí ničitelky nebude ani poznat a bude jak doteď, což nikde nevidím, že by si teď na ní někdo stěžoval..

Re: Buff Dřevěné zbraně Ničitelky noci

#6
Dřevěné zbraně by měly vampírům dávat určitě větší útok než diamantové zbraně se stejným enchantem, ale stejně tak by neměly dávat téměř žádný dmg neupírům. U lidí a vlkodlaků bych ten dmg dal klidně na polovinu. Na Epesu je několik druhů zbraní, které má hráč střídat podle situace. Stejně tak by hráč měl střídat diamant a dřevo, pokud chce být efektivnější.

Re: Buff Dřevěné zbraně Ničitelky noci

#8
Podle mého skromného názoru je buffování ničitelky velmi zákeřná věc, pokud se buffne jen o trošku moc, opět bude moc silná, spíš bych nerfnul berserka, jak tu již bylo zmiňováno, a možná poté podle toho ničitelku vybalancovat, aby byla jen o trošičku lepší než SH 5 sekera, ale rozhodně horší než SP II.
cron