Byl jsem okraden.

#1
Dobrý den, asi po 3 měsících jsem přišel na epes, a neměl jsem tu itemy za bezmála 1,5 mil herní měny. Nevím jak se to mohlo stát protože nikdo jiný než já na moji res povolení nemá. Chybí mi tu kosa nějké to brnění a ještě nějaké zbraně a 8 malachitu oreček a 14 malachit ingotu a 37 krve pro vampíry a poslední vě je návod na porcovačku vampírů. (omlouvám se nevím přesné názvy těch itemů dlouho jsem tam nebyl) Takže jestli by se to dalo zjistit nějak díky logům nebo tak nějak. Díky za pozornost. Přeji hezký zbytek dne :)
nick: HAJDALKA
reska: Dumzkazy
Kosa se jmenovala Stará kosa
Naposledy upravil(a) Vojta2007 dne 28 čer 2020 21:58, celkem upraveno 4 x.

Re: Byl jsem okraden.

#3
Je to poměrně široký časový úsek, projel jsem poměrně dost dat, ale zatím jsem nenarazil na nic podezřelého, nebo to co by nasvědčovalo nějakému druhu běžné krádeže. Ještě nějaké další změny na residenci proběhly od té doby co jsi byl pryč ? Kdy si myslíš, že jsi věci v truhlách ještě stoprocentně měl? Ani v minulosti nikdo neměl přístup do tvé residence ?

Re: Byl jsem okraden.

#4
Na tvojí residenci neevidujeme žádné změny, neměl si tam kromě svého 2. účtu nikoho jiného. Pokud vojta07 není tvůj 2. účet, ale např. bratr, zeptej se jeho.
Upřímně se i trochu divím, že po cca 3 měsících si pamatuješ kolik čeho ti chybí "8 malachitu oreček a 14 malachit ingotu a 37 krve pro vampíry a poslední vě je návod na porcovačku vampírů", nemluvě o tom, že ty itemy podle mých informací rozhodně nedosahují a ani nikdy nedosahovali částky, kterou si napsal "bezmála 1,5 mil herní měny"
Pokud ale nekecáš a máš takového pamatováka, tak se omlouvám za svojí podezřívavost. Bohužel v takovém případě nejsme schopni (pokud tedy Epes nezná jiné metody než já) ti v tomto případě nijak pomoc.

Re: Byl jsem okraden.

#9
Vojta2007 píše:
12 črc 2020 11:09
A přístup v minulosti měl ještě Toustik
Vykrádání residence hráčem, který ji má povolenou, se zde většinou neřeší, protože je na tobě komu resku povolíš a jak moc tomu člověku důvěřuješ.

Re: Byl jsem okraden.

#10
Plejmen píše:
30 čer 2020 02:29
Na tvojí residenci neevidujeme žádné změny, neměl si tam kromě svého 2. účtu nikoho jiného. Pokud vojta07 není tvůj 2. účet, ale např. bratr, zeptej se jeho.
Upřímně se i trochu divím, že po cca 3 měsících si pamatuješ kolik čeho ti chybí "8 malachitu oreček a 14 malachit ingotu a 37 krve pro vampíry a poslední vě je návod na porcovačku vampírů", nemluvě o tom, že ty itemy podle mých informací rozhodně nedosahují a ani nikdy nedosahovali částky, kterou si napsal "bezmála 1,5 mil herní měny"
Pokud ale nekecáš a máš takového pamatováka, tak se omlouvám za svojí podezřívavost. Bohužel v takovém případě nejsme schopni (pokud tedy Epes nezná jiné metody než já) ti v tomto případě nijak pomoc.
cron