Re: Nábor válečníku do frakce DarkGods !

#71
karel321 píše:
07 srp 2020 17:46
karel321 píše:
04 srp 2020 13:42
1) ano mám discord komunikace je dulžitá karelzabijak#5530
2) meče lvl 22 sekyry 11 expím
3) rpg lvl 20
4) budu určitě na většine ale je i pár věcí kdy nejdu ale na všech wb atd budu
doufám že ve vaší frakci pomůžu jak nejlépe mohu
kdyžtak chci do bloodlust díky
Půjčím Vám moje koťátko, ale opatrně na něj. ;)

Re: Nábor válečníku do frakce DarkGods !

#72
1. DC všechno mám komunikace nebude žádný problém
2.expim meče (zbraň mám ohnivou očistu)
3.lvl 21 čerstvě
4. Jsem v tomto komplet nový takže nevím o co jde ale času mám víc než dost takže na všechno akce můžu být in

Re: Nábor válečníku do frakce DarkGods !

#73
Zdravím všechny :)
1. DC mám, možnost i tska a dalších si myslím v pořádku, s hovořením problém nemám

2. Snažím se expit furt a dokola :D zatím jdu jen sekerky a to mám 19ku, občas vytáhnu mečíka

3. RPG level: Zatím 17, ale během dneška mám naplánováno získat 20ku

4. Myslím si že bez problémů, samozřejmě někdy moct nebudu ale to se většinou omlouvám jinak nemám problém chodit a budu se snažit co nejvíce válčit :D

Přeji hezký den všem čtenářům :)

KLRN

Re: Nábor válečníku do frakce DarkGods !

#74
KLRN píše:
24 zář 2020 15:59
Zdravím všechny :)
1. DC mám, možnost i tska a dalších si myslím v pořádku, s hovořením problém nemám

2. Snažím se expit furt a dokola :D zatím jdu jen sekerky a to mám 19ku, občas vytáhnu mečíka

3. RPG level: Zatím 17, ale během dneška mám naplánováno získat 20ku

4. Myslím si že bez problémů, samozřejmě někdy moct nebudu ale to se většinou omlouvám jinak nemám problém chodit a budu se snažit co nejvíce válčit :D

Přeji hezký den všem čtenářům :)

KLRN
Ahoj, s jednoznačnou odpovědí 16 pro 0 proti jsi přijat, až budeš mít čas, můžeš mě zkusit zastihnout na serveru, nebo v jistějším případě mi hodit pm na discord, kde ti nasledně hodím invite na náš frakční discord a provedu tě vším, co bys měl vědět. Díky
IGN: EmberIsolte Discord: Fufen#3660

Re: Nábor válečníku do frakce DarkGods !

#75
Zdravím, měl bych zájem se připojit k vám do frakce. Nemám problém se s váma domlouvat přes dc. Jinak jsem 26 rpg lvl a epmmo levlím zatím sekery, ty mám na úrovni 30. Nemám žádné zkušenosti s WB, ani válkama, ale mám zájem se vše naučit, myslím, že s komunikací na discordu by to nemusel byt problém.. Co se týče aktivity nemám problém, jsem aktivní skoro pořád. Jediný problém nastává až v prosinci, kdy mi začíná zkouškové, tak tam bude aktivita kolísat.
Na konec bych jen napsal, že by pro mně a můj progres na epesu bylo strašně super připojit se k tak velké a aktivní frakci a naučit se vše ohledně WB/Válek, atd... Věřím, že bych vám to časem vše mohl vrátit.
Dík za zvážení :D - StrojarMates

Re: Nábor válečníku do frakce DarkGods !

#78
Ahoj, moc rád bych se připojil do vaší frakce.
1. dis používám pravidelně
2. expim sekery abych měl větší lvl na nich lovkyně lebek
3. jsem lvl 21
4. hraju aktivně, hlavně kvůli zábavě a chci hrát se svými kamarády co hrajou na serveru

Re: Nábor válečníku do frakce DarkGods !

#80
Ahoj, na epesy hrám pod prezývkou Eskelko. Ak by sa jednalo o komunikáciu, nerobí mi problém využiť discord, teamspeak dokonca aj skype (keby bolo potreba). Aj keď som skôr typ introverta, ale spolu by sme to mohli prekusnúť a možno by som sa stal časom ukecaný človek.
Moje plány ohľadom zbraní je expiť sekery a kladivá, pri čom mám pripravené nejaké zbrane, len treba doexpiť ten level.
Čo sa jedná ohľadom RPG levelu, momentálne som level 17 ale keďže mám v pláne hrať aktívnejšie (aspoň sa posnažiť, keďže som, povedzme že pracujúca osoba) ktorá hrá Epes pre zábavu a potešenie.
Ak sa jedná ohľadom pevností/Wbčok alebo skupinového dungeonu, ak mi výjde voľno, tak sa zúčastním každej frakčnej aktivity (ak by sa dalo, kompenzoval by som to dropovaním surovín na elíky/ťaženie surovinami)
Ak by som mal niečo málo povedať o sebe, beriem sa ako človeka, ktorí málo toho obkecá ale zas toho veľa napočúva. Medzi moje hobby patrí čítanie kníh, hranie pc hier (či už to je zaklínač alebo warcraft), počúvanie hudby a povedzme že aj varenie.
cron