Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#332
Pavlitko píše:
29 srp 2020 15:37
TheDarkLord173 píše:
29 srp 2020 15:02
Pokoslav píše:
29 srp 2020 00:05

Já bych ho vzal, přijde mi, že je tím levým pro vaši frakci. Ale počkej si na vyjádření někoho z Anocry.
Jako bývalý člen Anocry bych ho vzal!
Přestaňte se prosím vás vyjadřovat, tam kam nemáte. :roll:
Však to je fórum, tak co chceš? Ve chvíli kdy to budete mít zamknuté, tak s tím nemám problém, ale je to normální příspěvek na fórum, tak mi dej jediný důvod se zde nevyjadřovat.

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#333
TheDarkLord173 píše:
29 srp 2020 15:43
Pavlitko píše:
29 srp 2020 15:37
TheDarkLord173 píše:
29 srp 2020 15:02


Jako bývalý člen Anocry bych ho vzal!
Přestaňte se prosím vás vyjadřovat, tam kam nemáte. :roll:
Však to je fórum, tak co chceš? Ve chvíli kdy to budete mít zamknuté, tak s tím nemám problém, ale je to normální příspěvek na fórum, tak mi dej jediný důvod se zde nevyjadřovat.
Jelikož se jedná o nábor do frakce AnocraLSD a pokud se nepletu, ty v té frakci nejsi… není důvod, aby ses vyjadřoval k našemu náboru a psal tu různé blbosti, které můžou splést nováčky a zkazí přehlednost topicu. My se také nevyjadřujeme k cizím náborům, tak snad to pochopíš, děkuji. ;)

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#335
Shiftz píše:
28 srp 2020 21:41
1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména? Takže môj nick na Epese je Shiftz Ja konkretne som nehrál.
2. Kolik ti je let Práve mi je 18 :***
3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu? MC už asi od verzie 1.5.2 cca :D No a na Epese hrám 4mesiace ale 2 som bol offline kvôli práci :)
4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!) Môj aktuálny level je 37
5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů! Zbroj:
Helma:Nemrtvých
Chest:Chimer
Nohavice:Arthur
Botky:Vodní živel
Zbrane: Sekera-Prekliata-100lvl Meč-Demonov Uchvatitel-44lvl Kuš-Arthur
+ Krídla
6. Máš VIP nebo Sponzora? Mám Vipko
7. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci.Dobrá komunita s každým si rozumiem a príde mi to dobrá voľba sa k vám pridať
8. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce? Tak WB,Pevnosti ,Fragy , chimer zlatky a mnoho dalšieho
9. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel? BL -Bol som 2 mesiace off + NesTrix prišiel do DG :))
10. Kolik hodin denně trávíš na Epesu? Podľa toho koľko máš času teraz ho budem máť o dosť viac už.
11. Máš nějaké doplňující informace o sobě?Žiadne take zasadne
Dúfam že budem ten pravý pre vstup do vašej F :) :*
Přijat

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#336
1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména? momentálně hraju pod nickem reformedMedved a hrával jsem za dost jmen, ale nikdy jsem se nikam a nedostal a už si je ani nepamatuju :D
2. Kolik ti je let právě mi je 14 let
3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu? mc jsem začal hrát už od verze 1.0 ale nikdy jsem se nezaměřoval na pvp a nikdy mi extra nešlo, takže to beru jako skvělou příležitost začít s ním :D a na epesu jsem hrál už na dvojce, ale nemám tucha jaká to je doba a na trojce jsem už hrál dřív, ale pod jiným nickem, kterej jak už jsem psal si nepamatuju ;)
4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!) jsem rpg level 13
5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů! zbraň do dungů používám Orčí pomstu a jako brnko mám skoro celej set kradené vylepšené zbroje a jediné kalhoty mám orčí zbroj silnější
6. Máš VIP nebo Sponzora? momentálně mám vip na týden díky levlu 10 a bossům, ale neplánuju si vip nebo sponzora kupovat ;)
7. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci. dostal jsem nabídku, že když se na serveru moc nevyznám, protože začínám, tak byste mi prý mohli pomoct ;) samozřejmě ještě jsem se u Vás chtěl naučit trochu toho pvp :D taky jak jsem viděl máte skvělou komunitu super lidí
8. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce? mohl bych vám aspoň trochu pomoct s pevnostma, wb, a vším možným v čem se frakce zůčastňují :)
9. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel? nikdy ani v epesu 2 jsem v žádné frakci nebyl a ani nemám tušení jaké to je v nějaké být, ale veřím, že v této frakci se budu cítit komfortně :)
10. Kolik hodin denně trávíš na Epesu? jelikož v době co podávám přihlášku jsem nemocnej, tak poměrně hodně času :D cca asi 8 hodin denně kdy samozřejmě jsou chvíle kdy nejsem extra aktivní a spíš jen dělám něco vedlejšího
11. Máš nějaké doplňující informace o sobě? asi ne ;)
Doufám že budu moct nastoupit do vašich řad :)

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#337
reformedMedved píše:
19 zář 2020 22:04
1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména? momentálně hraju pod nickem reformedMedved a hrával jsem za dost jmen, ale nikdy jsem se nikam a nedostal a už si je ani nepamatuju :D
2. Kolik ti je let právě mi je 14 let
3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu? mc jsem začal hrát už od verze 1.0 ale nikdy jsem se nezaměřoval na pvp a nikdy mi extra nešlo, takže to beru jako skvělou příležitost začít s ním :D a na epesu jsem hrál už na dvojce, ale nemám tucha jaká to je doba a na trojce jsem už hrál dřív, ale pod jiným nickem, kterej jak už jsem psal si nepamatuju ;)
4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!) jsem rpg level 13
5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů! zbraň do dungů používám Orčí pomstu a jako brnko mám skoro celej set kradené vylepšené zbroje a jediné kalhoty mám orčí zbroj silnější
6. Máš VIP nebo Sponzora? momentálně mám vip na týden díky levlu 10 a bossům, ale neplánuju si vip nebo sponzora kupovat ;)
7. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci. dostal jsem nabídku, že když se na serveru moc nevyznám, protože začínám, tak byste mi prý mohli pomoct ;) samozřejmě ještě jsem se u Vás chtěl naučit trochu toho pvp :D taky jak jsem viděl máte skvělou komunitu super lidí
8. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce? mohl bych vám aspoň trochu pomoct s pevnostma, wb, a vším možným v čem se frakce zůčastňují :)
9. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel? nikdy ani v epesu 2 jsem v žádné frakci nebyl a ani nemám tušení jaké to je v nějaké být, ale veřím, že v této frakci se budu cítit komfortně :)
10. Kolik hodin denně trávíš na Epesu? jelikož v době co podávám přihlášku jsem nemocnej, tak poměrně hodně času :D cca asi 8 hodin denně kdy samozřejmě jsou chvíle kdy nejsem extra aktivní a spíš jen dělám něco vedlejšího
11. Máš nějaké doplňující informace o sobě? asi ne ;)
Doufám že budu moct nastoupit do vašich řad :)

Přijat! Napiš prosím hráči CzechMinerCZ o pozvánku do frakce.

Budeme se těšit <3

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#338
1. Mé jméno na Epesu je Ondra2009 za jiné jméno jsem nikdy nehrál
2. aktuálně je mi 11 let no jo jsem ještě malý pívko
3. Minecraft hraju někdy od záři 2015+- a na epesu s velkýma přestávkama takovej rok a půl ale dejme tomu že čistýho času tak 2-3 měsíce
4. RPG level mám 16
5. mám full orčí válečnou zbroj,černou orčí sekeru a Ohnivý luk
6. mám sponzora
7. protože jsem už dřív za tuhle frakci hrál a prostě sou tu samí legendy
8. Protože jste si mě už jednou vybrali a myslím že jsem vás zase tolik nezklamal a myslím že už to bude jenom lepší, jak by sem přispěl ? jen tak jak bude v mích silách :)
9. Nepřestupuju nikdy jsem jinde než v Ancore nebyl, proč jsme odešel ? protože jsem přestal hrát minecraft a nechtěl jsem být přítěží
10. 2-3 hodky
11. Pocházím z prahy hraju národní házenou a jsem v ní aktuálně vícemistr republiky

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#339
1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména? - Porosobiiik
2. Kolik ti je let? - 22
3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu? - Lehce přes týden
4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!) - 15
5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů! - zatím žádné
6. Máš VIP nebo Sponzora? - na 2 dny
7. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci.- chtěl bych se stát součástí něčeho velkého, a hlavně v nějaké začít
8. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce? - baví mě PVP, chtěl bych se zúčastnit bojů a pomáhat frakcnaby byla silnější
9. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel? - Byly tam malý lvly, a nedokazaly moc pomoct z questama atd.
10. Kolik hodin denně trávíš na Epesu? - 2-3 hoďky někdy aj víc
11. Máš nějaké doplňující informace o sobě? - Jsem vmpir zatím na malém lvl. Baví mě building a mining aj pvp

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#340
Porosobiiik píše:
28 zář 2020 12:26
1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména? - Porosobiiik
2. Kolik ti je let? - 22
3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu? - Lehce přes týden
4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!) - 15
5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů! - zatím žádné
6. Máš VIP nebo Sponzora? - na 2 dny
7. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci.- chtěl bych se stát součástí něčeho velkého, a hlavně v nějaké začít
8. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce? - baví mě PVP, chtěl bych se zúčastnit bojů a pomáhat frakcnaby byla silnější
9. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel? - Byly tam malý lvly, a nedokazaly moc pomoct z questama atd.
10. Kolik hodin denně trávíš na Epesu? - 2-3 hoďky někdy aj víc
11. Máš nějaké doplňující informace o sobě? - Jsem vmpir zatím na malém lvl. Baví mě building a mining aj pvp
Přijat, kontaktuj nás prosím ve hře.
cron