Re: Nesouhlas s trestem

#21
"Jeden z ohromných nedostatků je kvalita admin teamu. Helpeři mi oproti E2 přijdou takoví, že si navykli plnit jen půlku svojí úlohy. Nováčkům a hráčům radí, jsou aktivní a vždycky na serveru alespoň jednoho helpera vidím, ale problém je v tom, že netrestají. Kvalita komunity šla po Epesu 2 výrazně dolů a spolu s nimi šli výrazně dolů i helpeři, kteří toho nedělají tolik kolik by měli pro regulaci chatu. Kdysi měli helpeři nějakou tu autoritu, hráči se jim byli nuceni podřídit a respektovali je. Dneska místo toho aby dělali to co mají, problémy často přehlížejí, popřípadě zasahují až do vyhrocených konfliktů místo toho aby alespoň hráče napomenuli nebo vyhodili už v zárodku konfliktu. Takový ten standart z Epesu 2 je o mnoho úrovní níže než byl, když se helpeři podřídili hráčům místo toho aby stáli tvrdohlavě na místě. Helper team potřebuje menší reformu aby to nebyli psi s ocasem při zemi zalezí v boudě, ale někdo kdo tvrdě hájí právo a pořádek."
Není to tak moc k trestu, ale spíš jako k obecnému problému, proč se takováhle blbost vůbec na forko dostala.
Kae má v tomhle neskutečnou pravdu, vlastně i to, co napsal darkness nade mnou, hráči si navykli na to, že helpeři nemají autoritu, netrestají, přehlíží různé hádky a oni si kvůli tomu mohou dovolit skoro vše, proto si hráči nadávají a urážejí se na denní bázi. Je to zvláštní, kam nás 3 roky neaktivního trestání helperů dostaly. Nechci zde urážet členy AT, kteří prošli oproti mně 2. kolo náboru, ale chtělo by si to něco uvědomit, ta komunita bude taková, jakou ji chcete mít a já si myslím, že tak hloupí nejste, abyste si nechali nadávat do psů, klaunů, opic a jiných zvířat popřípadě jiných urážek. Ale když necháte hráče na sebe nadávat sprostými slovy, nemůžete čekat, že se to pak čas od času neodvrátí na Vás a při takovémhle trestu se to hned ocitne na fóru. Trest by byl normálně oprávněný, taky bych si jako Helper nenechal nadávat do psa a provokovat psaním "woof woof" (ten thoudeadův kick byl ale trochu přešlap), ale problém je, že když netrestáte normálně a pak jednou ze sta případů tohle ano, tak se nemůžete divit, že to xx lidem příjde jako neoprávněný trest, ten stupeň toho jste si Vy jako helpeři nastavili sami a je to vlastně trochu vaše chyba, že si vůbec nějakej hráč dokáže dovolit napsat někomu "pse" natož helperovi..

Dle mého máte 2 možnosti, buďto trest stáhnout, schovávat se nadále, chat nechat v takovémhle stavu jak je a nechat si házet špínu na hlavu, nebo se trochu povznést a něco s tím začít dělat a nechat tenhle trest jako Váš začátek trestání..

A k tomu, jestli bych byl já nebo Arken lepší helper aspoň jako Vector - my s Arkenem bychom byli asi dobří helpeři, sice se teď chováme jak nevychované děcka, ale když příjde na věc a máme mít nějakou zodpovědnost, dokážeme se chovat formálně a kultivovaně vzhledem k situaci a našemu postavení, proto taky nevidím problém vzít helpera, který se nebojí pošťuchovat, protože právě takový hráč dokáže ten chat dát do normálu, pokud má tedy rozum, což zrovna my dva bychom to zvládnout mohli, ale už je asi trochu pozdě a musíme doufat, že to zvládnou momentální helpeři.

Re: Nesouhlas s trestem

#22
Fufen píše:
22 říj 2020 08:27
A k tomu, jestli bych byl já nebo Arken lepší helper aspoň jako Vector - my s Arkenem bychom byli asi dobří helpeři, sice se teď chováme jak nevychované děcka, ale když příjde na věc a máme mít nějakou zodpovědnost, dokážeme se chovat formálně a kultivovaně vzhledem k situaci a našemu postavení, proto taky nevidím problém vzít helpera, který se nebojí pošťuchovat, protože právě takový hráč dokáže ten chat dát do normálu, pokud má tedy rozum, což zrovna my dva bychom to zvládnout mohli, ale už je asi trochu pozdě a musíme doufat, že to zvládnou momentální helpeři.
Souhlasím, když člověk bude mít důvod chovat se slušně (helper rank) tak se sklušně chovat prostě bude, hlavní bod, který musí hráč splňovat před přijetím je naprosto dokonalé chování což je úplná blbost. Dřív se pomocí helper ranku rozšiřoval AT, část helperů odešla a část se stala např. moderátorem a při nedostatku helperů se prostě udělal další nábor. Dnes se při hledání nových lidí nehledí na to jestli mají nějakou budoucnost, jestli tomu serveru nějak pomůžou a jestli vůbec chtějí ten server posouvat dál a nebo jdou na helpera jen kvůli sponzor ranku a pár ppčkam. Bohužel je hlavním kriteriem jen a pouze chování v chatu, které každý trošku chytřejší jedinec dokáže kdykoliv změnit pokud je to potřeba.

Re: Nesouhlas s trestem

#23
StrejdaRodec píše:
22 říj 2020 11:31
Fufen píše:
22 říj 2020 08:27
A k tomu, jestli bych byl já nebo Arken lepší helper aspoň jako Vector - my s Arkenem bychom byli asi dobří helpeři, sice se teď chováme jak nevychované děcka, ale když příjde na věc a máme mít nějakou zodpovědnost, dokážeme se chovat formálně a kultivovaně vzhledem k situaci a našemu postavení, proto taky nevidím problém vzít helpera, který se nebojí pošťuchovat, protože právě takový hráč dokáže ten chat dát do normálu, pokud má tedy rozum, což zrovna my dva bychom to zvládnout mohli, ale už je asi trochu pozdě a musíme doufat, že to zvládnou momentální helpeři.
Souhlasím, když člověk bude mít důvod chovat se slušně (helper rank) tak se sklušně chovat prostě bude, hlavní bod, který musí hráč splňovat před přijetím je naprosto dokonalé chování což je úplná blbost. Dřív se pomocí helper ranku rozšiřoval AT, část helperů odešla a část se stala např. moderátorem a při nedostatku helperů se prostě udělal další nábor. Dnes se při hledání nových lidí nehledí na to jestli mají nějakou budoucnost, jestli tomu serveru nějak pomůžou a jestli vůbec chtějí ten server posouvat dál a nebo jdou na helpera jen kvůli sponzor ranku a pár ppčkam. Bohužel je hlavním kriteriem jen a pouze chování v chatu, které každý trošku chytřejší jedinec dokáže kdykoliv změnit pokud je to potřeba.
Nojono, neříkám že helpeři nejsou vybíráni špatně, protože ti co se slušně chovají si ten rank zaslouží víc, než hráči co ti na serveru každý den projevují trochu emocí a pošťouchnutí proto, aby server nebyl jenom o tom, kdo má lepší gear, ale spíše o tom, jakou máme komunitu. A jak už jsem jednou řekl, za mě to vybírání není špatné, pouze mi přijde že je na serveru X dalších lidí, kteří by si ten rank zasloužili kvůli svým schopnostem a znalostem, ale dostávají mínusové body za svou minulost, na kterou možná někteří nejsou tak úplně hrdí (alespoň tak to cítím já u sebe).
Naposledy upravil(a) TheDarkLord173 dne 22 říj 2020 12:46, celkem upraveno 1 x.

Re: Nesouhlas s trestem

#24
Thoudead píše:
21 říj 2020 22:13
Když mi dnes zabil hráč Yayboi(člen Anocry) v SafeZone koně, žádal jsem od Helperů trest, bohužel se na mě oba vykašlali a po 5 minutách mi omg14 napsal, že tohle trestat nebude, protože by za den bylo těch trestů 5.
Takže tě tímto omg14 prosím, buď trestej pořádně a nebo vůbec, děkuji.
Bohužel, DG i anocra denně těch koňů zabíjí v safezone několik

Re: Nesouhlas s trestem

#25
StrejdaRodec píše:
22 říj 2020 11:31
Fufen píše:
22 říj 2020 08:27
A k tomu, jestli bych byl já nebo Arken lepší helper aspoň jako Vector - my s Arkenem bychom byli asi dobří helpeři, sice se teď chováme jak nevychované děcka, ale když příjde na věc a máme mít nějakou zodpovědnost, dokážeme se chovat formálně a kultivovaně vzhledem k situaci a našemu postavení, proto taky nevidím problém vzít helpera, který se nebojí pošťuchovat, protože právě takový hráč dokáže ten chat dát do normálu, pokud má tedy rozum, což zrovna my dva bychom to zvládnout mohli, ale už je asi trochu pozdě a musíme doufat, že to zvládnou momentální helpeři.
Souhlasím, když člověk bude mít důvod chovat se slušně (helper rank) tak se sklušně chovat prostě bude, hlavní bod, který musí hráč splňovat před přijetím je naprosto dokonalé chování což je úplná blbost. Dřív se pomocí helper ranku rozšiřoval AT, část helperů odešla a část se stala např. moderátorem a při nedostatku helperů se prostě udělal další nábor. Dnes se při hledání nových lidí nehledí na to jestli mají nějakou budoucnost, jestli tomu serveru nějak pomůžou a jestli vůbec chtějí ten server posouvat dál a nebo jdou na helpera jen kvůli sponzor ranku a pár ppčkam. Bohužel je hlavním kriteriem jen a pouze chování v chatu, které každý trošku chytřejší jedinec dokáže kdykoliv změnit pokud je to potřeba.
+1

Re: Nesouhlas s trestem

#26
StrejdaRodec píše:
22 říj 2020 11:31
Fufen píše:
22 říj 2020 08:27
A k tomu, jestli bych byl já nebo Arken lepší helper aspoň jako Vector - my s Arkenem bychom byli asi dobří helpeři, sice se teď chováme jak nevychované děcka, ale když příjde na věc a máme mít nějakou zodpovědnost, dokážeme se chovat formálně a kultivovaně vzhledem k situaci a našemu postavení, proto taky nevidím problém vzít helpera, který se nebojí pošťuchovat, protože právě takový hráč dokáže ten chat dát do normálu, pokud má tedy rozum, což zrovna my dva bychom to zvládnout mohli, ale už je asi trochu pozdě a musíme doufat, že to zvládnou momentální helpeři.
Souhlasím, když člověk bude mít důvod chovat se slušně (helper rank) tak se sklušně chovat prostě bude, hlavní bod, který musí hráč splňovat před přijetím je naprosto dokonalé chování což je úplná blbost. Dřív se pomocí helper ranku rozšiřoval AT, část helperů odešla a část se stala např. moderátorem a při nedostatku helperů se prostě udělal další nábor. Dnes se při hledání nových lidí nehledí na to jestli mají nějakou budoucnost, jestli tomu serveru nějak pomůžou a jestli vůbec chtějí ten server posouvat dál a nebo jdou na helpera jen kvůli sponzor ranku a pár ppčkam. Bohužel je hlavním kriteriem jen a pouze chování v chatu, které každý trošku chytřejší jedinec dokáže kdykoliv změnit pokud je to potřeba.
Tru

Re: Nesouhlas s trestem

#27
StrejdaRodec píše:
22 říj 2020 11:31
Fufen píše:
22 říj 2020 08:27
A k tomu, jestli bych byl já nebo Arken lepší helper aspoň jako Vector - my s Arkenem bychom byli asi dobří helpeři, sice se teď chováme jak nevychované děcka, ale když příjde na věc a máme mít nějakou zodpovědnost, dokážeme se chovat formálně a kultivovaně vzhledem k situaci a našemu postavení, proto taky nevidím problém vzít helpera, který se nebojí pošťuchovat, protože právě takový hráč dokáže ten chat dát do normálu, pokud má tedy rozum, což zrovna my dva bychom to zvládnout mohli, ale už je asi trochu pozdě a musíme doufat, že to zvládnou momentální helpeři.
Souhlasím, když člověk bude mít důvod chovat se slušně (helper rank) tak se slušně chovat prostě bude, hlavní bod, který musí hráč splňovat před přijetím je naprosto dokonalé chování což je úplná blbost. Dřív se pomocí helper ranku rozšiřoval AT, část helperů odešla a část se stala např. moderátorem a při nedostatku helperů se prostě udělal další nábor. Dnes se při hledání nových lidí nehledí na to jestli mají nějakou budoucnost, jestli tomu serveru nějak pomůžou a jestli vůbec chtějí ten server posouvat dál a nebo jdou na helpera jen kvůli sponzor ranku a pár ppčkam. Bohužel je hlavním kriteriem jen a pouze chování v chatu, které každý trošku chytřejší jedinec dokáže kdykoliv změnit pokud je to potřeba.
Ahahaha, klasický recyklování znovu, znovu, znovu toho stejného problému na kterej (nejen) poukazuju snad už 5-6 roků. Na nějaký psaní dlouhých úvah se tady může člověk akorát vyjeb... Každopádně poukazovat na to pouze nějakým kecáním nejde, ale je třeba k tomu něco dělat. To je ovšem v momentálním rozpoložení serveru nemožný, když Epes tomuhle nerozumí, Chris kolikrát není schopný v termínu odpovědět 5 slov k žádosti o unban a tak dále. Možným řešením by bylo překopat celý Admin Team, ale v tom je problém zase naší (vaší) menší komunity, kde se prostě vhodní hráči nalézt nedokážou. Před půlkou Epesu 2, kdy jsi měl stabilní jádro asi 30 jmen co si na oko pamatuješ viděl dalších 50 jmen který se měnily pomalu každý týden by to šlo, ale teď ne. Navíc teď je ještě situace taková, že 5 jedinců se často chová hůř než celý server tehdy dohromady, ale to je zase něco jinýho. Je vůbec těžký pokoušet se o změnu, když ostatní nehnou brvou a za chybu i nadávaj.
Fufen píše:my s Arkenem bychom byli asi dobří helpeři
Dobří je dost široký pojem, který nemusí být (paradoxně) dobrý. Každopádně na vás dva bych klidně vsadil.
Rody píše:hlavní bod, který musí hráč splňovat před přijetím je naprosto dokonalé chování což je úplná blbost
Souhlas
Rody píše:Dřív se pomocí helper ranku rozšiřoval AT, část helperů odešla a část se stala např. moderátorem a při nedostatku helperů se prostě udělal další nábor
Hledat helpery tímto způsobem není zrovna ideální, jak se ukázalo v minulosti. Kdo si pamatuje na Majkysku, Enza, Bia asi ví o čem mluvím. V případě velký komunity kdy bylo klidně 30 uchazečů jako na E2 dejme tomu, ale tady, kdy by napsalo stěží 10 lidí fakt ne. To je lepší vzít nabírat průběžně bez nějakého bližšího termínu.
Rody píše:Dnes se při hledání nových lidí nehledí na to jestli mají nějakou budoucnost, jestli tomu serveru nějak pomůžou a jestli vůbec chtějí ten server posouvat dál a nebo jdou na helpera jen kvůli sponzor ranku a pár ppčkam
Jo to asi jo. Nevim jak to je na e3, ale na e2 to byla nepravidelná symbolická částka, než pravidelný příjem. Ani ten sponzor v ranku nebyl, ale "jen" vip.

Jako helpeři toho změníte asi tolik, jako normální hráč. Srdcem problému je ale interní aktivita členů AT úrovně "zmrzlý jak maso v mražáku"
Přečetl jsem 2 příspěvky, zbytek se mi číst nechce, sorry.

Re: Nesouhlas s trestem

#28
Judari helvetet píše:
22 říj 2020 19:48
StrejdaRodec píše:
22 říj 2020 11:31
Fufen píše:
22 říj 2020 08:27
A k tomu, jestli bych byl já nebo Arken lepší helper aspoň jako Vector - my s Arkenem bychom byli asi dobří helpeři, sice se teď chováme jak nevychované děcka, ale když příjde na věc a máme mít nějakou zodpovědnost, dokážeme se chovat formálně a kultivovaně vzhledem k situaci a našemu postavení, proto taky nevidím problém vzít helpera, který se nebojí pošťuchovat, protože právě takový hráč dokáže ten chat dát do normálu, pokud má tedy rozum, což zrovna my dva bychom to zvládnout mohli, ale už je asi trochu pozdě a musíme doufat, že to zvládnou momentální helpeři.
Souhlasím, když člověk bude mít důvod chovat se slušně (helper rank) tak se slušně chovat prostě bude, hlavní bod, který musí hráč splňovat před přijetím je naprosto dokonalé chování což je úplná blbost. Dřív se pomocí helper ranku rozšiřoval AT, část helperů odešla a část se stala např. moderátorem a při nedostatku helperů se prostě udělal další nábor. Dnes se při hledání nových lidí nehledí na to jestli mají nějakou budoucnost, jestli tomu serveru nějak pomůžou a jestli vůbec chtějí ten server posouvat dál a nebo jdou na helpera jen kvůli sponzor ranku a pár ppčkam. Bohužel je hlavním kriteriem jen a pouze chování v chatu, které každý trošku chytřejší jedinec dokáže kdykoliv změnit pokud je to potřeba.
Ahahaha, klasický recyklování znovu, znovu, znovu toho stejného problému na kterej (nejen) poukazuju snad už 5-6 roků. Na nějaký psaní dlouhých úvah se tady může člověk akorát vyjeb... Každopádně poukazovat na to pouze nějakým kecáním nejde, ale je třeba k tomu něco dělat. To je ovšem v momentálním rozpoložení serveru nemožný, když Epes tomuhle nerozumí, Chris kolikrát není schopný v termínu odpovědět 5 slov k žádosti o unban a tak dále. Možným řešením by bylo překopat celý Admin Team, ale v tom je problém zase naší (vaší) menší komunity, kde se prostě vhodní hráči nalézt nedokážou. Před půlkou Epesu 2, kdy jsi měl stabilní jádro asi 30 jmen co si na oko pamatuješ viděl dalších 50 jmen který se měnily pomalu každý týden by to šlo, ale teď ne. Navíc teď je ještě situace taková, že 5 jedinců se často chová hůř než celý server tehdy dohromady, ale to je zase něco jinýho. Je vůbec těžký pokoušet se o změnu, když ostatní nehnou brvou a za chybu i nadávaj.
Fufen píše:my s Arkenem bychom byli asi dobří helpeři
Dobří je dost široký pojem, který nemusí být (paradoxně) dobrý. Každopádně na vás dva bych klidně vsadil.
Rody píše:hlavní bod, který musí hráč splňovat před přijetím je naprosto dokonalé chování což je úplná blbost
Souhlas
Rody píše:Dřív se pomocí helper ranku rozšiřoval AT, část helperů odešla a část se stala např. moderátorem a při nedostatku helperů se prostě udělal další nábor
Hledat helpery tímto způsobem není zrovna ideální, jak se ukázalo v minulosti. Kdo si pamatuje na Majkysku, Enza, Bia asi ví o čem mluvím. V případě velký komunity kdy bylo klidně 30 uchazečů jako na E2 dejme tomu, ale tady, kdy by napsalo stěží 10 lidí fakt ne. To je lepší vzít nabírat průběžně bez nějakého bližšího termínu.
Rody píše:Dnes se při hledání nových lidí nehledí na to jestli mají nějakou budoucnost, jestli tomu serveru nějak pomůžou a jestli vůbec chtějí ten server posouvat dál a nebo jdou na helpera jen kvůli sponzor ranku a pár ppčkam
Jo to asi jo. Nevim jak to je na e3, ale na e2 to byla nepravidelná symbolická částka, než pravidelný příjem. Ani ten sponzor v ranku nebyl, ale "jen" vip.

Jako helpeři toho změníte asi tolik, jako normální hráč. Srdcem problému je ale interní aktivita členů AT úrovně "zmrzlý jak maso v mražáku"
Přečetl jsem 2 příspěvky, zbytek se mi číst nechce, sorry.

Je to ve směs jak píšeš, my ten problém taky vidíme, a nejen já na něj taky často poukazuju, ale
kde se prostě vhodní hráči nalézt nedokážou
Navíc z nich sežeň lidi do vyššího AT
aktivita členů AT úrovně "zmrzlý jak maso v mražáku
To je taky pravda. Podíváš-li se na věkové rozložení vyššího AT, tak důvod je prakticky jasný.

Abych uzavřel témata:
- Osobně jsem několikrát vedl dlouhý debaty o stavu AT nejen s Epesem, a řešení toho problému není v rámci našich možností zas tak jednoduchý
- Trest byl udělen oprávněně
cron