Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: Žádost o unban - Bhuv

#11
Samuraj píše:
16 říj 2020 20:27
Ahoj,
Můj názor je PRO, sice za Kokkse jsem tě neznal, ale za bhuva (čistě mé zkušenosti) jsi byl pohodovej, navíc zachoval si se lépe než většina Epesáku a na to nezapomenu ;)
Věřím, že pokud dostaneš Unban, tak se k těm temným stránkám Kokkse nevrátíš. (za dobu E3 tu byli i horší případy, co nakonec dostali unban)
Držím ti Palce ;D
Samu

Re: Žádost o unban - Bhuv

#16
Žádost není na nejlepší úrovni, chování za Kokkse bylo příšerné a za Bhuva to ze začátku šlo, ke konci se mi zdálo, že si se zase zhoršil a začal sis dovolovat čím dál více a bojím se, že by to bylo i v tomto případu, doba není také ta nejlepší, i když na to moc ohled neberu.
Člověk se kvůli takové věci nezmění, já jsem třeba po mém banu skoro stejný, ale spíše si něco uvědomíš a začneš se trochu krotit a snad přestaneš dělat ty blbosti, co si dělal před banem, ale tvůj charakter bude stále stejný a bojím se, že nejsi dostatečně vyspělý na to, aby si tohle dokázal, ne teď. PROTI

Re: Žádost o unban - Bhuv

#17
Fufen píše:
24 říj 2020 13:23
Žádost není na nejlepší úrovni, chování za Kokkse bylo příšerné a za Bhuva to ze začátku šlo, ke konci se mi zdálo, že si se zase zhoršil a začal sis dovolovat čím dál více a bojím se, že by to bylo i v tomto případu, doba není také ta nejlepší, i když na to moc ohled neberu.
Člověk se kvůli takové věci nezmění, já jsem třeba po mém banu skoro stejný, ale spíše si něco uvědomíš a začneš se trochu krotit a snad přestaneš dělat ty blbosti, co si dělal před banem, ale tvůj charakter bude stále stejný a bojím se, že nejsi dostatečně vyspělý na to, aby si tohle dokázal, ne teď. PROTI

Re: Žádost o unban - Bhuv

#18
Fufen píše:
24 říj 2020 13:23
Žádost není na nejlepší úrovni, chování za Kokkse bylo příšerné a za Bhuva to ze začátku šlo, ke konci se mi zdálo, že si se zase zhoršil a začal sis dovolovat čím dál více a bojím se, že by to bylo i v tomto případu, doba není také ta nejlepší, i když na to moc ohled neberu.
Člověk se kvůli takové věci nezmění, já jsem třeba po mém banu skoro stejný, ale spíše si něco uvědomíš a začneš se trochu krotit a snad přestaneš dělat ty blbosti, co si dělal před banem, ale tvůj charakter bude stále stejný a bojím se, že nejsi dostatečně vyspělý na to, aby si tohle dokázal, ne teď. PROTI

Re: Žádost o unban - Bhuv

#19
žádost je sice slabší ale na tebe ujde, co si budeme, v době kdy se blížili tvoje bany bylo tvoje chování hrozný (ale pořád o dost lepší než u jiných jedinců co tady hrajou)
když si hrál za bhuva tak si částečně dokázal že se dokážeš (částečně) krotit proto ti dávám menší pro
cron