Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Pirátský dungeon

#1
Zdravím. Nemohu se dostat do pirátského dungeonu, buguje a vždy se zastavím o bariéru.
Mám problém u toho i s questem, který je zaseklý v fázi kdy mám získat morganův kompas, ale já ho už našel.

Re: Pirátský dungeon

#2
Ten pirátský kompas si od někoho dostal, nebo si ho našel tam, kde si ho najít měl, popřípadě by se sem hodilo dodat nějaké dodatečné informace o tom, co si dělal předtím v průběhu toho questu a jak si ten quest celkově dělal. :)

Re: Pirátský dungeon

#3
TheDarkLord173 píše:
13 led 2021 21:15
Ten pirátský kompas si od někoho dostal, nebo si ho našel tam, kde si ho najít měl, popřípadě by se sem hodilo dodat nějaké dodatečné informace o tom, co si dělal předtím v průběhu toho questu a jak si ten quest celkově dělal. :)
Našel jsem ho kde má být. Našel jsem tlačítko, to mě portlo, zabil jsem nějaké racky a našel ho v úkrytu.

Re: Pirátský dungeon

#4
Zdravím,
můj problém je to, že se nemůžu dostat do pirátského dungeonu. Dělal jsem celý quest sám a všechno podle toho jak jsem měl a když tam dojdu narazím do bariéry a nepustí mě do dungeonu.
Můj nick : OTACHIcz

Re: Pirátský dungeon

#5
OTACHIcz píše:
15 led 2021 14:44
Zdravím,
můj problém je to, že se nemůžu dostat do pirátského dungeonu. Dělal jsem celý quest sám a všechno podle toho jak jsem měl a když tam dojdu narazím do bariéry a nepustí mě do dungeonu.
Můj nick : OTACHIcz
Furt s tím máš problém? Psal jsem ti ve hře, ale neodpovídal jsi

Re: Pirátský dungeon

#8
mekatrele5 píše:
13 led 2021 19:37
Zdravím. Nemohu se dostat do pirátského dungeonu, buguje a vždy se zastavím o bariéru.
Mám problém u toho i s questem, který je zaseklý v fázi kdy mám získat morganův kompas, ale já ho už našel.
Ahoj, jdi do té skrýše, kde jsi našel kompas. V té místnosti s truhlou se trochu projdi a quest by tě měl posunout.
cron