Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Re: Nábor do frakce DarkGods!

#22
1. Tvůj herní nick: Mekatrele5
2. Tvůj discord nick: mekatrele#4982
3. Kolik ti je let? 13+
4. Jak dlouho hraješ na Epesu a jak to máš s aktivitou? (Jde nám hlavně o aktivitu v odpoledních a večerních hodinách z důvodu účasti na frakčních eventech): týden max, chodím pravidelně kolem 17-20 hodiny
5. Napiš zde pár důvodů, proč si myslíš, že by sis zasloužil být jedním z nás. V čem vynikáš a jaké jsou tvé přednosti? Umím pomoct s miningem, stavbou, questy i dungeony. Mám dobré věci a ambice.

Re: Nábor do frakce DarkGods!

#23
mekatrele5 píše:
13 led 2021 18:31
1. Tvůj herní nick: Mekatrele5
2. Tvůj discord nick: mekatrele#4982
3. Kolik ti je let? 13+
4. Jak dlouho hraješ na Epesu a jak to máš s aktivitou? (Jde nám hlavně o aktivitu v odpoledních a večerních hodinách z důvodu účasti na frakčních eventech): týden max, chodím pravidelně kolem 17-20 hodiny
5. Napiš zde pár důvodů, proč si myslíš, že by sis zasloužil být jedním z nás. V čem vynikáš a jaké jsou tvé přednosti? Umím pomoct s miningem, stavbou, questy i dungeony. Mám dobré věci a ambice.

Frakce rozhodla te neprijmout 😕

Re: Nábor do frakce DarkGods!

#24
1. Tvůj herní nick: Můj herní nick na Epesu 3.0 je radioImpuls.
2. Tvůj discord nick: Můj discord nick je Samvedkrepelka#7388.
3. Kolik ti je let?: Momentálně mi je 15 let.
4. Jak dlouho hraješ na Epesu a jak to máš s aktivitou? (Jde nám hlavně o aktivitu v odpoledních a večerních hodinách z důvodu účasti na frakčních eventech): na Epesu už hraju 1 rok a moje aktivita je cca 10 hodin cca klidně i 12+ hodin, občas když musím něco dělat místo hraní.
5. Napiš zde pár důvodů, proč si myslíš, že by sis zasloužil být jedním z nás. V čem vynikáš a jaké jsou tvé přednosti?: Proč bych jsi měl zasloužit být jedním z vás? Chtěl bych pomáhat s WB, PoloWB (pokud chodíte), Skupinové dungeony, frakční eventy atd.. a moje přednosti jsou asi vydělávání, nespěchat nikam, sehnat si dobré věci.

Chtěl bych i něco napsat o mě :)
Jmenuji Štěpán, bydlím kousek od Olomouce (Ano, Olomoucký kraj), Rád sportuju, Fotbal, Frolbal a nebo dělám práci doma. Hraju i jiné hry např. GTA Samp (bývalý moderátor). Jinak moje brnění je (helma: orčí silnější zbroj, Chestplate: Arthuriánská kalhoty: Arthuriánská, boty orčí silnější zbroj) Hodlám si koupit lepší.

No doufám že mě přijmete :)
Jinak přeji krásný zbytek dne.
Obrázek
Naposledy upravil(a) radioImpuls dne 18 led 2021 17:06, celkem upraveno 1 x.

Re: Nábor do frakce DarkGods!

#25
1. Tvůj herní nick: booscz8
2. Tvůj discord nick: DarkKnight
3. Kolik ti je let? Je mi 10 možná mě kvůli tomuto nevezmete.
4. Jak dlouho hraješ na Epesu a jak to máš s aktivitou? (Jde nám hlavně o aktivitu v odpoledních a večerních hodinách z důvodu účasti na frakčních eventech): Na Epesu jsem dříve hrál hodně ale vymazaly se mi moje věci takže jsem přestal, ale od nového roku zas hraju pravidelně, většinou hraju přes 3 hod. a někdy déle.
4. Jak dlouho hraješ na Epesu a jak to máš s aktivitou? (Jde nám hlavně o aktivitu v odpoledních a večerních hodinách z důvodu účasti na frakčních eventech): Umím docela dobře stavět, pvp a jsem týmoví hráč mohu také pomáhat s dungeony.
cron