Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Bugnutý quest

#1
Herný nick: Antivo

Dnes 20.1.21 som mal problémy so splnením questu "Rybar z Tortugy II" kde som mal hľadať úkryt nejakej bandy, ktorý mal byť pod leknom. Po dlhej dobe som s pomocou našiel to pravé lekno avšak pressure plate, ktorý bol pod ním mi nefungoval asi tak ako by mal a nič sa nestalo...
Už keď som sa dostal na fórum rád by som ešte aj spomenul niektoré príkazy ako napr. /quests journal kde mi stále vypíše "tento príkaz nelze už nikdy použit!" chcel by som vedieť či to takto má byť alebo je moja postava nejakým spôsobom bugnuta... Vopred ďakujem za vyriešenie problému.

S pozdravom Antivo

Re: Bugnutý quest

#2
A víš jak to má fungovat ? ten pressure plate by ti měl na chvilku otevřít místnost kousek vedle, a k tomu příkazu to by mohlo být že si ho psal moc často ale asi si počkej na vyjádření někoho z a teamu :)

Re: Bugnutý quest

#4
Nick: gmpg
Dnes 21.1.2021 jsem dělal quest "Lesy I" a byl jsem u člověka jménem Gregor a potřebuji knihu z jeho bedny když jsem otevřel bednu kde se kniha nacházela omylel jsem bednu zavřel a já tu knihu potřebuji abych mohl dokončit quest mohly byste pomoci?

Re: Bugnutý quest

#5
gmpg píše:
21 led 2021 15:40
Nick: gmpg
Dnes 21.1.2021 jsem dělal quest "Lesy I" a byl jsem u člověka jménem Gregor a potřebuji knihu z jeho bedny když jsem otevřel bednu kde se kniha nacházela omylel jsem bednu zavřel a já tu knihu potřebuji abych mohl dokončit quest mohly byste pomoci?
Tohle nemáš psát sem, ale udělat na to vlastní topic... ;)
cron