Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [Pan_Reed]žiadost o unban.

#11
MarekD píše:
24 led 2021 21:07
Reeda jsem měl možnost poznat od začátku jeho hraní až vlastně do konce a myslím si, že se během hraní naučil více ovládat, bohužel pro něj má v sobě furt to, že se nechá snadno vyprovokovat a když reedovi sházel poslední trest, část lidí do něj furt jela a byla jen otázka času, kdy skončí s banem... Nakonec si myslím, že se Reed na ten server chce fakt dostat a pokud dostane šanci, bude si ji fakt vážit. Takže jsem PRO
Dakujem , a dakujem aj všetkým ostatným za to , že mi dali PRO a odôvodnili to .

Re: [Pan_Reed]žiadost o unban.

#12
W4TER píše:
24 led 2021 22:38
Tvé chování v chatu celkově a hlavně těsně bylo opravdu otřesné, nemyslím si, že ti 3 měsíce stačili na zamyšlení a změny tvého chování. O gramatické stránce se asi bavit ani nemusíme... Obsahově tam toho mohlo býti trošičku více. Abych to tedy shrnul dávám ti Proti, počkej si ještě 2 měsíce, zkus více zapracovat na žádosti a příště bych mohl změnit názor.
Ano priznávam , že moje chovanie nebolo vždy dobré ale vela krát som sa snažil udržat na uzde a aj sa mi to darilo v poslednej dobre . Myslím si , že každy človek sa vie zmenit správaním , niekomu to može trvat mesiac niekomu 3 a niekdo sa nezmení vobec. Každopádne dakujem za vyjadrenie aj ked je to proti , K tej žiadosti prepáč ale naozaj som sa snažil to obsahovo zvládnut, a gramatika my moc nejde a nechcem aby mi to niekdo opravoval chcel som napísat príjemnu žiadost zo srdiečka a dufat v UB pretože podla mna som sa naozaj za tie mesiace zmenil a verím v to , že ked prídem na server tak tu zmenu uvidíš aj ty.

Re: [Pan_Reed]žiadost o unban.

#14
MarekD píše:
24 led 2021 21:07
Reeda jsem měl možnost poznat od začátku jeho hraní až vlastně do konce a myslím si, že se během hraní naučil více ovládat, bohužel pro něj má v sobě furt to, že se nechá snadno vyprovokovat a když reedovi sházel poslední trest, část lidí do něj furt jela a byla jen otázka času, kdy skončí s banem... Nakonec si myslím, že se Reed na ten server chce fakt dostat a pokud dostane šanci, bude si ji fakt vážit. Takže jsem PRO

Re: [Pan_Reed]žiadost o unban.

#15
Ban jsi dostal za 3x a dost, tento trest nezískáš úplně snadno, tvé chování bylo opravdu nevhodné a nevěřím, že by se po tak krátké době od banu zlepšilo. Psal jsi, že se lehko vytočíš, nechápu potom, proč se navážíš do někoho kdo ti nic neudělal, neprovokoval tě ani tě neurážel, a těch lidí je více. Už jen z trestu 3x a dost je zřejmé, že si měl spoustu šancí se nad sebou zamyslet a zlepšit své chování, když nad tebou visela hrozba trestu. Nemyslím si ale, že je adekvátní doba na to tě pustit zpátky na server.
S pozdravem Yaniira22

Re: [Pan_Reed]žiadost o unban.

#16
Yaniira22 píše:
25 led 2021 13:23
Ban jsi dostal za 3x a dost, tento trest nezískáš úplně snadno, tvé chování bylo opravdu nevhodné a nevěřím, že by se po tak krátké době od banu zlepšilo. Psal jsi, že se lehko vytočíš, nechápu potom, proč se navážíš do někoho kdo ti nic neudělal, neprovokoval tě ani tě neurážel, a těch lidí je více. Už jen z trestu 3x a dost je zřejmé, že si měl spoustu šancí se nad sebou zamyslet a zlepšit své chování, když nad tebou visela hrozba trestu. Nemyslím si ale, že je adekvátní doba na to tě pustit zpátky na server.
S pozdravem Yaniira22
Naprosto souhlasím, obzvlášť když přihlédnu ke kvalitě žádosti..

Re: [Pan_Reed]žiadost o unban.

#17
Yaniira22 píše:
25 led 2021 13:23
Ban jsi dostal za 3x a dost, tento trest nezískáš úplně snadno, tvé chování bylo opravdu nevhodné a nevěřím, že by se po tak krátké době od banu zlepšilo. Psal jsi, že se lehko vytočíš, nechápu potom, proč se navážíš do někoho kdo ti nic neudělal, neprovokoval tě ani tě neurážel, a těch lidí je více. Už jen z trestu 3x a dost je zřejmé, že si měl spoustu šancí se nad sebou zamyslet a zlepšit své chování, když nad tebou visela hrozba trestu. Nemyslím si ale, že je adekvátní doba na to tě pustit zpátky na server.
S pozdravem Yaniira22
Ahoj Yaniro ban som síce dostal za 3 x a dost ale 2 tresty boli dost staré , moje chovanie nebolo síce vždy adekvátne ale často x som sa snažil a udržal sa. Ano navážal som sa do teba a plne si to uvedomujem a mnoho x som sa už ospravedlnil a píšem , že už sa to v buducnosti opakovat určite nebude. Ked som hral epes bol som tak ponorený do tej hry , že som nerozmýšlal dat dôsledkami mojich činou , ale ked na server nemožeš ist vyše 2 mesiacov tak sa nad sebou často krát zamýšlal a snažiš sa zlepšit , ja som sa snažil na maximum zlepšit a dufam že všetci čo my neveríte tak na serveri to potom uvidíte.
-S pozdravem Pan_Reed

Re: [Pan_Reed]žiadost o unban.

#18
ahoj, to na jaké úrovni je žádost z pohledu gramatiky řešit nebudu protože bych na tom nebyl o moc lépe a ted ke zbytku, máš pravdu že člověk se dokáže změnit a 2. šanci často podporuju ale, myslím si že na to aby se člověk změnil potřebuje víc času (záleží na člověku takže je to možný ale spíše ne) každopádně tebe znám na epesu už dost dlouho (začal jsem tě vnímat asi až od přidání pekelného dungeonu) a musím říct že už v té době si byl docela nepříjemný a za těch pár let se to spíš zhoršilo (proto jsme tady) a upřímně, nevím jak mám někomu věřit že se za 3 měsíce změnil když to nedokázal za takovou dobu a ještě se naopak zhoršoval, chápu že sis chtěl dokázat být nejlepší ale k tomu není potřeba napadat každého co ti udělá nějakou drobnost (poslední drobnost. co ti přispěla k banu se nedá považovat ani za drobnost)
věřím že se člověk dokáže změnit a 2. šanci by měl mít každý ale 3 měsíce mi přijdou příliš málo hlavně u tebe takže zatím proti a hodně štěstí

Re: [Pan_Reed]žiadost o unban.

#19
Col píše:
25 led 2021 14:49
Yaniira22 píše:
25 led 2021 13:23
Ban jsi dostal za 3x a dost, tento trest nezískáš úplně snadno, tvé chování bylo opravdu nevhodné a nevěřím, že by se po tak krátké době od banu zlepšilo. Psal jsi, že se lehko vytočíš, nechápu potom, proč se navážíš do někoho kdo ti nic neudělal, neprovokoval tě ani tě neurážel, a těch lidí je více. Už jen z trestu 3x a dost je zřejmé, že si měl spoustu šancí se nad sebou zamyslet a zlepšit své chování, když nad tebou visela hrozba trestu. Nemyslím si ale, že je adekvátní doba na to tě pustit zpátky na server.
S pozdravem Yaniira22
Naprosto souhlasím, obzvlášť když přihlédnu ke kvalitě žádosti..
Ahoj len tolko k tomu , že prepáč ale nie som gramaticky nadaný ale snažim sa a žiadost obsahovo podla mna na to že som to robil uplne sám je nadpriemer.
s pozdravem Pan_Reed

Re: [Pan_Reed]žiadost o unban.

#20
Yaniira22 píše:
25 led 2021 13:23
Ban jsi dostal za 3x a dost, tento trest nezískáš úplně snadno, tvé chování bylo opravdu nevhodné a nevěřím, že by se po tak krátké době od banu zlepšilo. Psal jsi, že se lehko vytočíš, nechápu potom, proč se navážíš do někoho kdo ti nic neudělal, neprovokoval tě ani tě neurážel, a těch lidí je více. Už jen z trestu 3x a dost je zřejmé, že si měl spoustu šancí se nad sebou zamyslet a zlepšit své chování, když nad tebou visela hrozba trestu. Nemyslím si ale, že je adekvátní doba na to tě pustit zpátky na server.
S pozdravem Yaniira22
souhlasím a dávám radu všem kteří maj neklidnou povahu oddělejte si tlačítko na zapnutí chatu
cron