Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [Pan_Reed]žiadost o unban.

#21
PRO, vím, že chovat se na Epesu slušně je výzva, sám jsem nikdy nebyl anděl, nějak potrestán si měl být a taky byl, ale mně osobně tvé sice časté neslušné chování nepřipadalo zas tak extrémně přes hranici jak to tu všichni nafukujou, ... Zbytek viz. Marek. S pozdravem budoucí majitel serveru Rody.

Re: [Pan_Reed]žiadost o unban.

#22
StrejdaRodec píše:
25 led 2021 16:47
PRO, vím, že chovat se na Epesu slušně je výzva, sám jsem nikdy nebyl anděl, nějak potrestán si měl být a taky byl, ale mně osobně tvé sice časté neslušné chování nepřipadalo zas tak extrémně přes hranici jak to tu všichni nafukujou, ... Zbytek viz. Marek. S pozdravem budoucí majitel serveru Rody.
Dekuju [bodoucí majitele serveru a ministr kolumbie] :D

Re: [Pan_Reed]žiadost o unban.

#23
Myslím si že Reed se za ty dva měsíce poučil hrál sem s nim dost jiné hry po tom co dostal ban a dost změnil k lepšímu je to hodný kluk dejte mu šanci.
Dávám pro ti.

Re: [Pan_Reed]žiadost o unban.

#24
TheDarkness píše:
24 led 2021 17:00
Jacc to napsal velice krasne..
Jack_Ounes píše:
24 led 2021 14:30
Jako ban za 3x a dost asi znamená, že seš prostě nepoučitelnej retard, ale na druhou stranu okolnosti posledního trestu jsou dost komický.
Žádost co se gramatiky a úpravy textu týče je žalostná. Co se obsahu týče to není zas tak špatné, je vidět, že z tebe ta závislost na Epesu dokázala dostat alespoň chvilkový zamyšlení se nad sebou, které dle mého názoru brzy po UB odpadne. Jestli je opravdu tvé přání začít zas znovu hrát a nepřijde ti tvoje chování dehonestující, pak Ti přeju hodně štěstí a dávám Pro.
Hele vicemene souhlasim.. nechoval ses jak se patri, ale ja mam co rikat vid.. navic ses posledni dobou drzel a skoro nic pred banem nehrotil. Nektere tvoje starsi hlasky jsou opravdu legendarni a navzdy budou kolovat v epes chatu a roomce #memes.. Jinak sk byl si super typek a byla by skoda o tebe prijit - tvoje chovani sice nebylo hvezdne ale mel si jak se rika dobry srdce a dusi ze zlata. Osobne jsem s tebou problem nikdy nemel a doufam teda ze se jeste na epesu uvidime a pokusis se tedy aspon trochu zmirnit ty nadavky v chatu.

Jsem celym srdcem i dusi pro

Re: [Pan_Reed]žiadost o unban.

#25
Yaniira22 píše:
25 led 2021 13:23
Ban jsi dostal za 3x a dost, tento trest nezískáš úplně snadno, tvé chování bylo opravdu nevhodné a nevěřím, že by se po tak krátké době od banu zlepšilo. Psal jsi, že se lehko vytočíš, nechápu potom, proč se navážíš do někoho kdo ti nic neudělal, neprovokoval tě ani tě neurážel, a těch lidí je více. Už jen z trestu 3x a dost je zřejmé, že si měl spoustu šancí se nad sebou zamyslet a zlepšit své chování, když nad tebou visela hrozba trestu. Nemyslím si ale, že je adekvátní doba na to tě pustit zpátky na server.
S pozdravem Yaniira22

Re: [Pan_Reed]žiadost o unban.

#27
Pavlitko píše:
26 led 2021 14:48
Yaniira22 píše:
25 led 2021 13:23
Ban jsi dostal za 3x a dost, tento trest nezískáš úplně snadno, tvé chování bylo opravdu nevhodné a nevěřím, že by se po tak krátké době od banu zlepšilo. Psal jsi, že se lehko vytočíš, nechápu potom, proč se navážíš do někoho kdo ti nic neudělal, neprovokoval tě ani tě neurážel, a těch lidí je více. Už jen z trestu 3x a dost je zřejmé, že si měl spoustu šancí se nad sebou zamyslet a zlepšit své chování, když nad tebou visela hrozba trestu. Nemyslím si ale, že je adekvátní doba na to tě pustit zpátky na server.
S pozdravem Yaniira22
Príde mi to celkom luto , že nemate na to asi slová a neviete sem napísat niečo svoje či už pro alebo proti ale viacery kopírujete Yanirinu správu .

Re: [Pan_Reed]žiadost o unban.

#29
Pavlitko píše:
26 led 2021 14:48
Yaniira22 píše:
25 led 2021 13:23
Ban jsi dostal za 3x a dost, tento trest nezískáš úplně snadno, tvé chování bylo opravdu nevhodné a nevěřím, že by se po tak krátké době od banu zlepšilo. Psal jsi, že se lehko vytočíš, nechápu potom, proč se navážíš do někoho kdo ti nic neudělal, neprovokoval tě ani tě neurážel, a těch lidí je více. Už jen z trestu 3x a dost je zřejmé, že si měl spoustu šancí se nad sebou zamyslet a zlepšit své chování, když nad tebou visela hrozba trestu. Nemyslím si ale, že je adekvátní doba na to tě pustit zpátky na server.
S pozdravem Yaniira22
+1

Re: [Pan_Reed]žiadost o unban.

#30
Po nějakém tom uvažování jsem se rozhodl naklonit spíše k proti.
Tvoje chování (soudím dle banlistu) bylo "pravidelně" špatné. Nezdá se, že by se jednalo o nějaké občasné výkyvy. Na serveru již hraješ delší dobu a tudíž si určitě věděl, co bude následovat, když budeš pokračovat v tom, co si dělal, ale to si evidentně měl na háku ? :roll:
Nemyslím si, že by měla být 2. šance po 2 měsících samozřejmostí.
Vzhledem k vypsaným důvodům a osobního pocitu jsem se tedy rozhodl naklonit k proti.