Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Bez quest itemu.

#1
Dobrý deň. Potrebujem pomoc nedostal som potrebnú vec pre quest pomoc knezce. Nemôžem splniť ten quest a bez neho sa nedajú splniť ďalšie. 😭

Re: Bez quest itemu.

#2
firetom píše:
06 úno 2021 15:47
Dobrý deň. Potrebujem pomoc nedostal som potrebnú vec pre quest pomoc knezce. Nemôžem splniť ten quest a bez neho sa nedajú splniť ďalšie. 😭
Neplaaaaaač, to bude dobré. :( :(

Re: Bez quest itemu.

#3
Prosím napiš nám sem o jaký předmět se jednalo, jestli ho nemáš v /inv uloziste nebo jinde založen a případně screen tvého postupu v /quest.

Re: Bez quest itemu.

#4
Dobrý deň. Jednalo sa o quest item Kralovniňo písmo z questu Pomoz Knezce a v /Inv uloziste ho nemám nedostal som tie potrebné súradnice na tom, ale ten labyrint som s pomocou našiel, a dúfal som že to už nebude potrebné. Bez toho písma nedokončím ten quest. Prosím pomôžte mi.

Re: Bez quest itemu.

#6
V Queste Lesy II keď som zabil toho vampíra vo vampírom sídle ma to poslalo hľadať labyrint s 3 časťou srdca (mal som dostať súradnice). Tie súradnice som nedostal ale s pomocou som našiel ten labyrint, ale to písmo nemám pri sebe a bez neho neviem spraviť quest.

Re: Bez quest itemu.

#9
Aby som bol presnejší mal som ho dostať vo vampírom sídle (kamarát ktorý to so mnou robil povedal že som ho mal dostať v tom poklope vo vampírom sídle) a potom keď som zabil toho vamípra tam tak mi to dalo quest že mám hľadať súradnice na Královninom písme. Opakujem že to som našiel ale nemám ho na dokončenie questu.