Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Re: Nábor do frakce DarkGods!

#51
1. Tvůj herní nick: dado123987456
2. Tvůj discord nick: dado123987#2882
3. Kolik ti je let? 15
4. Jak dlouho hraješ na Epesu a jak to máš s aktivitou? (Jde nám hlavně o aktivitu v odpoledních a večerních hodinách z důvodu účasti na frakčních eventech): Na epese hrám od epesu 2 a epes 3 hrám od začiatku. Na daily eventy sa dokážem dostaviť. Keď mám motiváciu hrať tak dokážem byť na epese aj 10h denne.
5. Napiš zde pár důvodů, proč si myslíš, že by sis zasloužil být jedním z nás. V čem vynikáš a jaké jsou tvé přednosti?: Rád expím/dropujem v dungeonoch, doteraz som hral len solo a chcel by som to začať brať serióznejšie. V PVP nie som zrovna najlepší ale dačo zvládnem.

Re: Nábor do frakce DarkGods!

#52
1. Tvůj herní nick: Matykralik (Ten nick zní divně, ale slovo králík tam mám z důvodu, že je to mé nejvíce oblíbené zvíře. V té době mě nenapadla normální přezdívka.)
2. Tvůj discord nick: Mawril#9486
3. Kolik ti je let? Je mi třináct let.
4. Jak dlouho hraješ na Epesu a jak to máš s aktivitou? (Jde nám hlavně o aktivitu v odpoledních a večerních hodinách z důvodu účasti na frakčních eventech): Na Epesu jsem nějakou dobu nehrál a to převážně z nudy, protože nejsem členem žádné frakce, která dělá něco zajímavého. Zhruba od 14:30 jsem schopen být na serveru. Někdy to může být dřív a někdy později, protože někdy mám ve škole práci až skoro do večera. Na serveru mohu být často zhruba do 21:00, někdy klidně i o hodinu či dvě déle. Mohl bych se účastnit mnoha frakčních eventů.
5. Napiš zde pár důvodů, proč si myslíš, že by sis zasloužil být jedním z nás. V čem vynikáš a jaké jsou tvé přednosti? Tak, já jsem v podfrakcích DarkGods již parkrát byl a celkově jsem byl u DarkGods několik měsíců (když započítám svůj starý účet). Umím poslouchat rozkazy nadřízených (přiznávám, že v minulosti tomu tak nebylo a často jsem si dělal co jsem chtěl) a myslím, že bych mohl sloužit jako klasický pěšák v poli, protože každý voják se hodí. Občas bych mohl zadarmo uvařit nějaké healovací potiony.
Moje přednosti:
Začnu svými přednostmi celkově v Minecraftu:
Často hraju PvP a v poslední době i nějaké survival servery. Jsem průměrný hráč PvP. Nemám rád singleplayer. Proto hraji jen multiplayer.

Moje přednosti na Epesu III:
Mám podobné EPMMO jak u seker, mečů a kladiv. Všechny tyto zbraně rád používám, ale preferuji kladiva (PvE) a sekery (PvP). Vypíšu zde své zbraně: Silvirg (kladivo), Démonův uchvatitel (meč), Malachitová sekera a nakonec Démonický luk. Dovolím si k tomu připsat, že jsem vampír na desátém levelu.
Občas pomáhám nějakým hráčům s úkoly, protože mě příliš nebaví EXPení. Jsem rád, když mohu hráčovi pomoci s úkolem nebo ho zavést tam kde potřebuje. Z toho vyplývá, že docela rád komunikuji v chatu.


Děkuji za přečtení.
Maty

Re: Nábor do frakce DarkGods!

#53
Matykralik píše:
14 dub 2021 17:04
Zdravím,
Žiadosť je pekná, ale momentálne máme dosť nováčikov vo frakcii, v poslednej dobe sa snažíme brať hráčov len v ktorých vidíme nejaký potenciál - Ty hráš na serveri dosť dlho a za tú dobu si nič nezískal a tvoje epmmo stojí za pxxu + si nás už raz opustil, taktiež si myslím že do našej komunity nezapadneš a nechceme ťa pokaziť. Môžeš to skúsiť inokedy. :oops:
Zamietnuté

Re: Nábor do frakce DarkGods!

#54
dado123987456 píše:
11 dub 2021 20:14
Zdravím,
momentálne máme dosť nováčikov vo frakcii, v poslednej dobe sa snažíme brať hráčov len v ktorých vidíme nejaký potenciál - Ty hráš na serveri dosť dlho.
To že dokážeš byť na serveri aj 10 hodín vkuse je pekné, ale EPMMO tomu moc nenasvedčuje, skúsenosti tiež nič moc čo som ťa naposledy videl bojovať a gear je na úrovni človeka čo hrá týždeň. :(

:idea: Každopádne ešte to nezahadzuj, ak to myslíš vážne skús na sebe zapracovať. Budeme sledovať jak si na tom s aktivitou, poprípade ti vieme dať aj nejaké tipy a na čom máš zapracovať. (kontaktuj na discorde Fufen#3660)
Môžeš to skúsiť nabudúce. ;)
Zamietnuté

Re: Nábor do frakce DarkGods!

#55
1. Nick: brisinger2173
2. Discord nick: & brisinger2173 &#6389
3. Věk: 21
4. Momentálně na Epes serveru hraji přibližně 3 měsíce. Ovšem.. hrával jsem zde už cca 2 roky zpátky. Co se aktivity týče, jsem aktivní hlavně v odpoledních a večerních hodinách. Sem tam o ranních hodinách, a když je cokoliv potřeba, jsem schopný být online i ve více specifické časy.
5. Ohledně toho, v čem vynikám.. Rozhodně spolupráce/kooperace se skupinou, Celkově PvP ovládám na celkem zvladatelné úrovni. Pokud je soupeř vyšší úrovně, vždy mě jistí vymaxovaná Lykantropie. Rozhodně netrpím nedostatkem empatie/nápomocnosti.
Rozhodně se hlásí spousta lidí, a pravděpodobně první pokus dopadně neůspěchem, za pokus však nedám nic.

S pozdravem: brisinger2173.

Re: Nábor do frakce DarkGods!

#56
brisinger2173 píše:
16 dub 2021 16:09
1. Nick: brisinger2173
2. Discord nick: & brisinger2173 &#6389
3. Věk: 21
4. Momentálně na Epes serveru hraji přibližně 3 měsíce. Ovšem.. hrával jsem zde už cca 2 roky zpátky. Co se aktivity týče, jsem aktivní hlavně v odpoledních a večerních hodinách. Sem tam o ranních hodinách, a když je cokoliv potřeba, jsem schopný být online i ve více specifické časy.
5. Ohledně toho, v čem vynikám.. Rozhodně spolupráce/kooperace se skupinou, Celkově PvP ovládám na celkem zvladatelné úrovni. Pokud je soupeř vyšší úrovně, vždy mě jistí vymaxovaná Lykantropie. Rozhodně netrpím nedostatkem empatie/nápomocnosti.
Rozhodně se hlásí spousta lidí, a pravděpodobně první pokus dopadně neůspěchem, za pokus však nedám nic.

S pozdravem: brisinger2173.
Přijat

Re: Nábor do frakce DarkGods!

#57
1. Nick Za1niX
2. dc ZaYniX#9549
3. věk 14 let
4. Odehrané 2 dny od rána do večera myslim si že budu aktivní dost na to abych stihl frakční event,skupinové dungeony,wb atd
5. Jsem aktivní,umím pvp , rád zkouším nové věci , baví mě tryhardit









Budu rád když mě příjměte s Pozdravem Za1niX

Re: Nábor do frakce DarkGods!

#58
Za1niX píše:
21 dub 2021 20:34
1. Nick Za1niX
2. dc ZaYniX#9549
3. věk 14 let
4. Odehrané 2 dny od rána do večera myslim si že budu aktivní dost na to abych stihl frakční event,skupinové dungeony,wb atd
5. Jsem aktivní,umím pvp , rád zkouším nové věci , baví mě tryhardit









Budu rád když mě příjměte s Pozdravem Za1niX
Ty si frajer, hráš na epesi 2 dni tvoje epmo stoji za p*** a píšeš do jednej z najsilnejsich ak nie do najsilnejsej frakcie na serveri aby ťa zobrali :DDD

Re: Nábor do frakce DarkGods!

#59
Zdravím všechny, kteří si čtou tento příspěvek. ještě před přihláškou bych chtěl říct, že si ji podávám takhle brzy kvůli tomu, že se na mém účtě změnilo poněkud hodně věcí a v chatu jsem přečetl zprávu, že se do DG nabírají nováčci.


1. Tvůj herní nick: Matykralik
2. Tvůj discord nick: Mawril#9486
3. Kolik ti je let? Je mi třináct let.
4. Jak dlouho hraješ na Epesu a jak to máš s aktivitou? (Jde nám hlavně o aktivitu v odpoledních a večerních hodinách z důvodu účasti na frakčních eventech) Na Epesu III hraji pár měsíců po spuštění (hrával jsem za jiný účet). Aktivní jsem v současné době hodně. Občas se na serveru ukážu ráno či dopoledne, ale nejčastěji jsem na serveru odpoledne a večer. Mohl bych chodit na všechny frakční eventy. Někdy bych kvůli soukromým důvodům a škole bych možná nemohl jít na nějaký event. To by však byly vyjímečné situace.
5. Napiš zde pár důvodů, proč si myslíš, že by sis zasloužil být jedním z nás. V čem vynikáš a jaké jsou tvé přednosti?
Jelikož mi u minulé přihlášky bylo napsáno, že mám EPMMO na pixxu a také mi bylo řečeno, že jsem hráč, který na serveru hraje dlouho (to je pravda) a, že jsem za tu dobu nic moc nezískal. Proto jsem se rozhodl po přečtení vyhodnocení mé přihlášky, že se musím zlepšit. Sekery jsem si zhruba z levelu 44 zvedl na level 60. Pořídil jsem si Silvérii a Silvérion a dostal jsem se na level 39 (level 40 plánuji dát asi zítra, tedy dne 23.04, protože dneska jsem udělal již 2 levely). Aby se neřeklo tak jsem si získal i Templářskou přilbu, kterou mám prozatím pouze s protectionem 3. Bohužel se mi nepodařilo sehnat kvalitní dřevěnou zbraň.

Nyní bych však měl přímo odpovědět na otázku (možná se budu opakovat a budu psát nějaké věci, které jsem psal již v minulé žádosti):
1. Jsem aktivní, vždy mě bavilo hrát frakční boje i přesto, že jsem byl chodící panáček, který toho moc nesvedl.
2. Umím poslouchat rozkazy. Když mi někdo řekne ať někde nelezu tak tam logicky nepolezu atd...
3. Mohu uvařit nějaké potiony, ale asi poměrně nepravidelně. Důvod je prostý: Nemám rád pekelný dungeon a je pro mě pain tam získávat věci.
4. Mám chuť se zlepšovat. Napadá mě tolik itemů, které bych chtěl získat, ale za den nezískám celý meloun.


V čem vynikám:
Tohle je pro mě velmi těžká otázka, některé ze zvýše zmíněných bodů bych do toho mohl také zařadit, ale zkusím něco připsat. Jsem průměrný hráč PvP. . Jsem typický hráč, který má vampíra a za poslední dny jeho levely stoupají rychle nahoru.


Mé přednosti:
Leveluji sekery a popřípadně meče. Někdy pomohu nějakému hráčovi. Jak v chatu tak i třeba v boji v PvE nebo s něčím jiným. V minulé přihlášce jsem zmínil, že mě nebaví EXPení a to je pravda. Nějak jsem se přes to však přenesl a expil jsem několik hodin v kuse posledních pár dní. Mé nejvíce oblíbené dungeony jsou dungeony sirén a nemrtvých. (Možná se to změní až budu level 40)

Děkuji za přečtení.
Maty

Re: Nábor do frakce DarkGods!

#60
Matykralik píše:
22 dub 2021 19:19
Zdravím všechny, kteří si čtou tento příspěvek. ještě před přihláškou bych chtěl říct, že si ji podávám takhle brzy kvůli tomu, že se na mém účtě změnilo poněkud hodně věcí a v chatu jsem přečetl zprávu, že se do DG nabírají nováčci.


1. Tvůj herní nick: Matykralik
2. Tvůj discord nick: Mawril#9486
3. Kolik ti je let? Je mi třináct let.
4. Jak dlouho hraješ na Epesu a jak to máš s aktivitou? (Jde nám hlavně o aktivitu v odpoledních a večerních hodinách z důvodu účasti na frakčních eventech) Na Epesu III hraji pár měsíců po spuštění (hrával jsem za jiný účet). Aktivní jsem v současné době hodně. Občas se na serveru ukážu ráno či dopoledne, ale nejčastěji jsem na serveru odpoledne a večer. Mohl bych chodit na všechny frakční eventy. Někdy bych kvůli soukromým důvodům a škole bych možná nemohl jít na nějaký event. To by však byly vyjímečné situace.
5. Napiš zde pár důvodů, proč si myslíš, že by sis zasloužil být jedním z nás. V čem vynikáš a jaké jsou tvé přednosti?
Jelikož mi u minulé přihlášky bylo napsáno, že mám EPMMO na pixxu a také mi bylo řečeno, že jsem hráč, který na serveru hraje dlouho (to je pravda) a, že jsem za tu dobu nic moc nezískal. Proto jsem se rozhodl po přečtení vyhodnocení mé přihlášky, že se musím zlepšit. Sekery jsem si zhruba z levelu 44 zvedl na level 60. Pořídil jsem si Silvérii a Silvérion a dostal jsem se na level 39 (level 40 plánuji dát asi zítra, tedy dne 23.04, protože dneska jsem udělal již 2 levely). Aby se neřeklo tak jsem si získal i Templářskou přilbu, kterou mám prozatím pouze s protectionem 3. Bohužel se mi nepodařilo sehnat kvalitní dřevěnou zbraň.

Nyní bych však měl přímo odpovědět na otázku (možná se budu opakovat a budu psát nějaké věci, které jsem psal již v minulé žádosti):
1. Jsem aktivní, vždy mě bavilo hrát frakční boje i přesto, že jsem byl chodící panáček, který toho moc nesvedl.
2. Umím poslouchat rozkazy. Když mi někdo řekne ať někde nelezu tak tam logicky nepolezu atd...
3. Mohu uvařit nějaké potiony, ale asi poměrně nepravidelně. Důvod je prostý: Nemám rád pekelný dungeon a je pro mě pain tam získávat věci.
4. Mám chuť se zlepšovat. Napadá mě tolik itemů, které bych chtěl získat, ale za den nezískám celý meloun.


V čem vynikám:
Tohle je pro mě velmi těžká otázka, některé ze zvýše zmíněných bodů bych do toho mohl také zařadit, ale zkusím něco připsat. Jsem průměrný hráč PvP. . Jsem typický hráč, který má vampíra a za poslední dny jeho levely stoupají rychle nahoru.


Mé přednosti:
Leveluji sekery a popřípadně meče. Někdy pomohu nějakému hráčovi. Jak v chatu tak i třeba v boji v PvE nebo s něčím jiným. V minulé přihlášce jsem zmínil, že mě nebaví EXPení a to je pravda. Nějak jsem se přes to však přenesl a expil jsem několik hodin v kuse posledních pár dní. Mé nejvíce oblíbené dungeony jsou dungeony sirén a nemrtvých. (Možná se to změní až budu level 40)

Děkuji za přečtení.
Maty
Přihláška hezká, ale nepřijat.. Zkus anokru nebo WC bro
cron