Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Ztráta předmětů z truhly.

#1
Dobrý večer.
Dnes asi okolo 18:25 jsem zjistil, že mám zcela vyluxovanou dvojbednu. Úplně přesně nevím množství, ale jednalo se asi o 3 a půl stacku krystalů, 7 stacků repair kitů,
něco okolo 80 mincí temného boha, 4x stack kostí ještěra, 4x stack kostí předků, asi 15 hlasovacích jarních orbů a asi 6x stack stříbra+ nějaké další drobnosti.
Nevím jestli to má souvislost s tím dnešním restartem, nebo něčím jiným....
Věci jsem určitě nikam nevyhodil.

Díky za odpověď a případně i vyřízení.

Ps: celej den kopu, nežeru...já se na to ......

Re: Ztráta předmětů z truhly.

#5
To nejsou ty ztracené stacky RK, měl jsem je na dvou místech. Opravdu v té dvojbedně byly i s těmi dalšími věcmi.
Jinak jsem si změnil heslo, to mě napadlo hned po zjištění ztráty.
Včera když jsem tak letmo sledoval chat, tak někdo z hráčů psal, že se mu jen tak zjevily v inventáři repair kity....
Mám tu truhlu nechat prázdnou? Obchází mě strach, když do ní něco dám, aby to nezmizelo.
Už pomalu kopu v miningu a dávám dohromady co zmizlo, ale to bude asi na půl roku :-(.