Som znechutený

#1
Dobrý deň, dneska som chcel ísť bojovať za svoj klan, bohužiaľ hneď po portnutí som dostal zákaz a prišiel som o srdiečko, a odmenu :)
Obrázek

Zhrnutie: Dostal som neopravnený jail.

Re: Som znechutený

#3
Byl si na rebelském discordu místo toho aby si byl na DC svého klanu, na CW si šel jenom proto, že tě reed vyzval na 1v1, nevím co by se tu mělo řešit...

Re: Som znechutený

#4
TheDarkLord173 píše:
14 kvě 2021 19:32
Byl si na rebelském discordu místo toho aby si byl na DC svého klanu, na CW si šel jenom proto, že tě reed vyzval na 1v1, nevím co by se tu mělo řešit...
Ještě předtím než jsem ti dal jail a než si tam vstoupil, jsem ti psal, abys tam nelezl sám, že tam půjdeme všichni najednou. Neposlechl si, dostal si jail. Pokud si chcete dát 1v1, tak můžete zajít na /warp pvp, od čeho to tu asi je?

Re: Som znechutený

#5
TheDarkLord173 píše:
14 kvě 2021 19:32
Byl si na rebelském discordu místo toho aby si byl na DC svého klanu, na CW si šel jenom proto, že tě reed vyzval na 1v1, nevím co by se tu mělo řešit...
A co ma spolocne na jakom som discorde s klanovymi valkami? A to vies odkial ze som tam isiel len preto lebo ma reed vyzval na 1v1? Riesit by sa tu malo to, ze som isiel normalne na cw, nezomrel som ani raz a dostal som jail. Totalne mi to znechutilo hranie a dalej som tam uz radsej nechodil :)

Re: Som znechutený

#6
Pavlitko píše:
14 kvě 2021 20:18
Ještě předtím než jsem ti dal jail a než si tam vstoupil, jsem ti psal, abys tam nelezl sám, že tam půjdeme všichni najednou. Neposlechl si, dostal si jail. Pokud si chcete dát 1v1, tak můžete zajít na /warp pvp, od čeho to tu asi je?
To som prehliadol ze tam chcete ist vsetci naraz, nemusel si mi davat hned jail. To ci si chceme dat 1v1 na cw alebo pvp vobec riesit nemusis(je to nasa vec kde chceme bojovat a kvoli comu).