Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Opakované zmizení křídel po přeměně.

#1
Příjemný den.
Dnes, dne 24.11.2021 mi kolem času 18:01 po přeměně z člověka na lykantropa zmizela fialová démonická křídla společně s krystalem vzduchu, jenž byl se křídly spojen.
Obdobný problém se mi již stal v minulosti dvakrát. Jednou jsem našel křídla po zmizení v položce /uloziste. Ta druhá jsem doteď nenalezl.
A dnes se mi stejný problém stal znovu.
Nevím, zda to je problém s přěměnou, či zda se jedná o bug hry, ale nebýt toho drahokamu, asi bych to neřešil.

...brisinger2173...

Re: Opakované zmizení křídel po přeměně.

#5
brisinger2173 píše: Příjemný den.
Dnes, dne 24.11.2021 mi kolem času 18:01 po přeměně z člověka na lykantropa zmizela fialová démonická křídla společně s krystalem vzduchu, jenž byl se křídly spojen.
Obdobný problém se mi již stal v minulosti dvakrát. Jednou jsem našel křídla po zmizení v položce /uloziste. Ta druhá jsem doteď nenalezl.
A dnes se mi stejný problém stal znovu.
Nevím, zda to je problém s přěměnou, či zda se jedná o bug hry, ale nebýt toho drahokamu, asi bych to neřešil.

...brisinger2173...
Takové zmizení je velmi nestandardní a potrvá nám nějaký čas než se k tomuto případu dostaneme a odhalíme příčinu tohoto problému. Pokud se nám podaří prokázat zmizení, případně odhalíme problém našeho systému, dojde k nahrazení předmětu. Bohužel připravujeme poměrně hodně updatů a řešíme spoustu dalších případů takže nám vyřešení tvého případu zabere ještě nějaký čas, ale nezapomněli jsme na tebe a rozhodně se nemusíš bát, že bychom tvůj problém nezkusili pořešit.

Re: Opakované zmizení křídel po přeměně.

#7
Opravdu se na tvůj případ pozapomnělo. V každém případě, fioletová křídla ti byla navrácena. Kdyby se něco podobného opakovalo, zkus nám co nejlépe později popsat jak k tomu došlo, abychom mohli pátrat po příčině. Omlouváme se za opravdu nekonečné čekání na vyřízení.
cron