Dotaz na rebalanc kladiva

#1
Cituju z updatu
V Updatu píše:Ač mnozí nemají rádi změny je nutné, abychom udržovali zbraně různorodé a z dlouhodobého hlediska nedošlo k převaze jednoho typu zbraně nad jinými
Pokud je to cíl, tak mi vysvětlete, proč jste odebrali knockback u jediného kladiva co ho mělo (nejrůznorodější kladivo co bylo) a hlavně to bylo nejužitečnější kladivo, jinak ostatní kladiva nejsou nic moc, tím jste opět pomohli k převaze ostatních zbraní nad kladivy.

K vyrovnanosti by bylo vhodný spíš odstranit nejsilnější zbraň z kategorie, kde je více zbraní užitečných (sekery, nefritka), nikoli jedinou užitečnou zbraň ze slabé kategorie.

Rád bych dostal vysvětlení myšlenkového procesu proč sakra se to kladivo nerflo.

Re: Dotaz na rebalanc kladiva

#2
Eskaron píše:
15 led 2022 17:16
Cituju z updatu
V Updatu píše:Ač mnozí nemají rádi změny je nutné, abychom udržovali zbraně různorodé a z dlouhodobého hlediska nedošlo k převaze jednoho typu zbraně nad jinými
Pokud je to cíl, tak mi vysvětlete, proč jste odebrali knockback u jediného kladiva co ho mělo (nejrůznorodější kladivo co bylo) a hlavně to bylo nejužitečnější kladivo, jinak ostatní kladiva nejsou nic moc, tím jste opět pomohli k převaze ostatních zbraní nad kladivy.

K vyrovnanosti by bylo vhodný spíš odstranit nejsilnější zbraň z kategorie, kde je více zbraní užitečných (sekery, nefritka), nikoli jedinou užitečnou zbraň ze slabé kategorie.

Rád bych dostal vysvětlení myšlenkového procesu proč sakra se to kladivo nerflo.
Ahoj,
Snažím se podporovat různorodost zbraní a zbrojí na serveru, různé styly hraní. Ohnivé kladivo bylo opravdu unikátní a mocné, bohužel však svou silou neodpovídalo své vzácnosti a způsobu získání. Bylo tedy potřeba zbraň značně oslabit. Kladiva v kombinaci s enchantem knockbacku jsou smrtícím nástrojem. Abychom nezahodili jejich potenciál, objeví se v budoucnu zpátky na serveru tentokrát v novém, legendárním kabátku.

Já doufám, že jsem na tvůj dotaz odpověděl dostatečně a že jsem ti osvětlil naše myšlenky a cíle. Jistě si na změnu brzy zvykneš a budeš se těšit na nové updaty.
Miner

Re: Dotaz na rebalanc kladiva

#4
Ahoj, probíhají debaty o více zbraních, u některých jednáme o buffu, ale jsou tu i takové, u kterých projednáváme debuff.

Kladivo určitě nezůstane jedinou nerfnutou zbraní, budeme se snažit zaměřit se co nejvíce na balancování itemů aby vše fungovalo tak jak by fungovat v našich očích mělo a aby jsme vám přinesli co nejlepší herní zážitek bez jakýchkoliv „broken zbraní a zbrojí“
cron